Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost

České Budějovice (18. 3. 2017)

60 m - Dorostenci

(so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOKJHSKOKJH 07.67
2 Jan TibitanclJan Tibitancl 01 CECCBCECCB 08.00
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci

(so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 MILEVMILEV 07.74
2 Martin ZrnaMartin Zrna 03 SKVETSKVET 08.09
3 Lukáš HochmuthLukáš Hochmuth 02 BLATNBLATN 08.20
4 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 MILEVMILEV 08.23
5 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 MILEVMILEV 08.40
6 Martin ŠustrMartin Šustr 03 CECCBCECCB 08.79
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 CECCBCECCB 08.85
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 CECCBCECCB 08.93
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 ATPISATPIS 09.28
4 Jan BoháčJan Boháč 04 VESELVESEL 09.36
5 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOKJHSKOKJH 09.53
6 Dan KulhánekDan Kulhánek 05 SKOKJHSKOKJH 09.61
7 Filip HolýFilip Holý 05 ATPISATPIS 09.62
8 Jan SobotkaJan Sobotka 05 VESELVESEL 10.06
9 Adam PetrákAdam Petrák 05 VESELVESEL 10.99
Celkem 9 závodníků

60 m - Ženy

(so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 CECCBCECCB 08.85
2 Iva LoudováIva Loudová 77 BLATNBLATN 09.75
3 Olga ŠoralováOlga Šoralová 75 BLATNBLATN 10.22
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 MILEVMILEV 08.93
2 Lucie SokolováLucie Sokolová 01 BLATNBLATN 09.77
3 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 01 MILEVMILEV 10.34
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 CECCBCECCB 08.29
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 CECCBCECCB 08.48
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 CECCBCECCB 08.65
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 CECCBCECCB 08.69
5 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOKJHSKOKJH 08.77
6 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 MILEVMILEV 08.95
7 Ema SvědíkováEma Svědíková 03 SKOKJHSKOKJH 09.17
8 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 VESELVESEL 09.31
9 Karolína SynkováKarolína Synková 02 MILEVMILEV 09.62
Celkem 9 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 CECCBCECCB 08.84
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 CECCBCECCB 08.89
3 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 MILEVMILEV 09.01
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 CECCBCECCB 09.12
5 Klára HemberováKlára Hemberová 04 SKOKJHSKOKJH 09.21
6= Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 VESELVESEL 09.29
6= Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOKJHSKOKJH 09.29
8 Anna DostálováAnna Dostálová 05 ATPRAATPRA 09.34
9 Klára DuškováKlára Dušková 05 SKOKJHSKOKJH 09.51
10 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 ATPRAATPRA 09.74
11 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 ATPISATPIS 09.94
12 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOKJHSKOKJH 09.99
13 Berenika DrhováBerenika Drhová 05 ATPRAATPRA 10.29
14 Ema MlsováEma Mlsová 05 BLATNBLATN 10.39
Celkem 14 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BouškaJakub Bouška 06 CECCBCECCB 09.33
2 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 06 ATPISATPIS 09.53
3 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 CECCBCECCB 09.55
4 Jan ČokaJan Čoka 07 CECCBCECCB 09.65
5 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 CECCBCECCB 09.73
6 Filip KortanFilip Kortan 07 ATPISATPIS 09.88
7 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan 07 ATPISATPIS 09.91
8 Martin ObornýMartin Oborný 07 CECCBCECCB 09.98
9 Karel PincKarel Pinc 08 SKVETSKVET 10.08
10 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 CECCBCECCB 10.10
11 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 CECCBCECCB 10.12
12 Petr MolíkPetr Molík 06 MILEVMILEV 10.13
13 Jan GrausamJan Grausam 06 SKOKJHSKOKJH 10.16
14 Jan DolistaJan Dolista 07 MILEVMILEV 10.18
15 Jan ČermákJan Čermák 07 CECCBCECCB 10.24
16 Štěpán AdamecŠtěpán Adamec 08 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 10.28
17 Benjamin JanákBenjamin Janák 09 CECCBCECCB 10.31
18 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOKJHSKOKJH 10.34
19 Šimon MelicharŠimon Melichar 06 SKOKJHSKOKJH 10.42
20 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 BLATNBLATN 10.48
21 Petr TlamsaPetr Tlamsa 08 ZŠ Nerudova Č.B.ZŠ Nerudova Č.B. 10.54
22 Martin DoubekMartin Doubek 09 ATPISATPIS 10.64
23 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 ATPISATPIS 10.71
24 Filip NovákFilip Novák 07 SKOKJHSKOKJH 10.73
25 Ondřej PleskačOndřej Pleskač 07 MILEVMILEV 10.75
26 Daniel ŠuchaňDaniel Šuchaň 11 CECCBCECCB 10.86
27 Dominik GrünbergDominik Grünberg 07 BLATNBLATN 10.99
28 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 CECCBCECCB 11.05
29 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 VESELVESEL 11.17
30 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 10 BLATNBLATN 11.28
31 Šimon ŠindelářŠimon Šindelář 11 NedabyleNedabyle 11.29
32 Pavel DolejšíPavel Dolejší 09 CECCBCECCB 11.37
33 Lukáš DvořákLukáš Dvořák 10 VESELVESEL 11.39
34 Štěpán LexaŠtěpán Lexa 09 SKOKJHSKOKJH 11.43
35 Matěj PetrákMatěj Petrák 10 J. HradecJ. Hradec 11.50
36 Lukáš JelínekLukáš Jelínek 10 ATPRAATPRA 11.52
37 Václav VondrášekVáclav Vondrášek 09 VESELVESEL 11.57
38 Martin KomárekMartin Komárek 09 MILEVMILEV 11.70
39 Jan VondruškaJan Vondruška 10 VESELVESEL 11.75
40 Patrik FoučekPatrik Fouček 10 ATPISATPIS 11.80
41 Martin CapůrkaMartin Capůrka 10 MILEVMILEV 11.94
42 Vojtěch BártůVojtěch Bártů 10 CECCBCECCB 12.05
43 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 MILEVMILEV 12.28
44 Vít JílekVít Jílek 09 SKOKJHSKOKJH 12.82
45 Marek PřevrátilMarek Převrátil 11 BLATNBLATN 13.04
46 Kryštof VansaKryštof Vansa 12 MILEVMILEV 13.24
47 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 MILEVMILEV 13.31
48 Michal KomárekMichal Komárek 11 MILEVMILEV 13.32
49 Antonín MašekAntonín Mašek 11 MILEVMILEV 13.38
50 Miron GolykovMiron Golykov 11 MŠ Kubatova Č.B.MŠ Kubatova Č.B. 13.99
51 Jiří MlsJiří Mls 10 BLATNBLATN 14.12
Celkem 51 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 ATPISATPIS 09.44
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 CECCBCECCB 09.46
3 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 ATPISATPIS 09.51
4 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 VESELVESEL 09.68
5 Amdrea ŠirokáAmdrea Široká 07 SKOKJHSKOKJH 09.72
6 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 ATPISATPIS 09.88
7 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 ATPISATPIS 09.90
8 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOKJHSKOKJH 09.98
9 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 ATPRAATPRA 10.00
10 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 CECCBCECCB 10.02
11 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 CECCBCECCB 10.12
12 Sára FoučkováSára Foučková 06 ATPISATPIS 10.21
13 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová 06 CECCBCECCB 10.33
14 Kateřina BayerováKateřina Bayerová 06 ATPRAATPRA 10.35
15 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 VESELVESEL 10.38
16 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOKJHSKOKJH 10.45
17 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 MILEVMILEV 10.47
18 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 ATPRAATPRA 10.54
19 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 ATPRAATPRA 10.55
20 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská 09 MILEVMILEV 10.62
21 Iveta BayerováIveta Bayerová 08 ATPRAATPRA 10.76
22 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 VESELVESEL 10.78
23 Karolína BouškováKarolína Boušková 08 CECCBCECCB 10.85
24 Ema KutilováEma Kutilová 08 MILEVMILEV 11.00
25 Barbora ŠíslováBarbora Šíslová 08 ATPRAATPRA 11.10
26 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 ATPISATPIS 11.17
27 Iveta CapůrkováIveta Capůrková 08 MILEVMILEV 11.25
28 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 VESELVESEL 11.28
29= Sally BlankováSally Blanková 08 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 11.30
29= Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOKJHSKOKJH 11.30
31 Adriana HoškováAdriana Hošková 06 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 11.32
32 Lucie ČaladyováLucie Čaladyová 06 SKOKJHSKOKJH 11.52
33= Nina VilhelmováNina Vilhelmová 09 BLATNBLATN 11.65
33= Klára CimbálníkováKlára Cimbálníková 09 ZŠ Nerudova Č.B.ZŠ Nerudova Č.B. 11.65
35 Afina GolykovaAfina Golykova 08 ZŠ Nerudova Č.B.ZŠ Nerudova Č.B. 11.68
36 Andrea ChlandováAndrea Chlandová 08 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 11.71
37 Eliška VortelováEliška Vortelová 07 ZŠ Nerudova Č.B.ZŠ Nerudova Č.B. 11.88
38 Natálie BereznáNatálie Berezná 08 VESELVESEL 11.94
39 Karolína BromováKarolína Bromová 10 MILEVMILEV 11.98
40 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 VESELVESEL 12.03
41 Veronika FialováVeronika Fialová 08 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 12.14
42 Ema PřevrátilováEma Převrátilová 06 BLATNBLATN 12.18
43 Magdalena TurkováMagdalena Turková 08 BLATNBLATN 12.24
44 Michaela GregorováMichaela Gregorová 07 BLATNBLATN 12.36
45 Simona LomskáSimona Lomská 10 CECCBCECCB 12.54
46 Klára KubíčkováKlára Kubíčková 11 MILEVMILEV 12.55
47 Tereza DrnkováTereza Drnková 09 BLATNBLATN 13.45
48 Zuzana PetrákováZuzana Petráková 12 J. HradecJ. Hradec 14.19
49 Eliška FialováEliška Fialová 11 ZŠ KasejoviceZŠ Kasejovice 14.22
Celkem 49 závodníků