výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen

Stará Boleslav (16. 4. 2017)

60 m - Muži

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 07.47
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 07.58
3 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 07.65
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 07.66
5 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
6 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 07.88
7 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.95
8 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 07.98
9 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.19
10 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.21
11 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 08.32
12 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.36
13 Lukáš LemešLukáš Lemeš 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.42
15 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.54
18 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.74
19 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 08.82
20 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.04
21 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.13
22 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.26
23 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 09.65
24 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.83
26 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.03
27 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 10:23
28 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.39
Celkem 24 závodníků

60 m - Ženy

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.31
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.42
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.52
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.66
5 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.72
6 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.83
7 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.87
8 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.94
9 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.95
10 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.00
11 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 09.03
12 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.07
13 Eliška ČernáEliška Černá 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.12
14 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratovicTJ Neratovic 09.14
15 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.25
16 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.36
17 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09:46
17 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 09.46
19 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.49
20 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.59
21 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 09.62
22 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 09.65
24 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.67
29 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová 05 AK BílinaAK Bílina 10.27
31 Eliška FrancouzováEliška Francouzová 05 AK BílinaAK Bílina 10.69
32 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika LíbeznicAtletika Líbeznic 10.71
35 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 AK BílinaAK Bílina 11.58
36 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.71
Celkem 28 závodníků

150 m - Muži

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 17.54
2 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 17.65
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 17.98
4 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 18.40
5 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.54
6 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 18.78
7 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 19.52
8 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 19.56
9 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 19.63
10 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.75
11 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.29
12 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 20.59
14 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.58
15 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 21.76
16 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 22.11
17 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 24.20
18 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 24.43
19 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 24.71
20 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 25.79
21 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.95
22 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.28
25 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.54
Celkem 22 závodníků

150 m - Ženy

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 20.12
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.50
3 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.74
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.74
5 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.75
6 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratovicTJ Neratovic 22.05
7 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.18
8 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.26
9 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.70
10 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.83
11 Eliška ČernáEliška Černá 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 23.42
12 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 23.45
13 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.74
14 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 24.21
15 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 24.72
18 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová 05 AK BílinaAK Bílina 26.32
20 Eliška FrancouzováEliška Francouzová 05 AK BílinaAK Bílina 26.96
22 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika LíbeznicAtletika Líbeznic 27.44
23 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 AK BílinaAK Bílina 30.42
24 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.10
Celkem 20 závodníků

300 m - Muži

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 37.48
2 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 37.89
3 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.05
4 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 39.78
5 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.79
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš LemešLukáš Lemeš 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:24.66
2 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:25.81
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:29.83
4 Matyáš MIKULAMatyáš MIKULA 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:56.92
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2:41.19
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:43.29
4 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 2:52.85
5 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:15.28
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.91
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.14
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.60
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.85
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.98
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Žáci

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.73
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.39
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Junioři

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.89
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Dorostenci

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.88
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.55
3 Prokop MálekProkop Málek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.50
4 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.50
5 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 1.45
8 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.40
9 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.40
10 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 1.35
10 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.35
12 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 1.25
13 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.20
14 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 1.10
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Šárka HavlováŠárka Havlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.50
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.45
3 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.40
4 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.40
5 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.35
7 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.30
8 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.30
9 Terezie StaňkováTerezie Staňková
Atletika Stará Boleslav, z.sAtletika Stará Boleslav, z.s
02 1.25
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 6.01
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.53
3 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.51
4 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.98
6 Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
02 4.34
7 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 4.21
8 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 4.18
9 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 4.10
10 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 3.89
11 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.84
12 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.81
13 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 3.76
14 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.55
15 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3.54
16 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.53
17 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.52
18 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.42
19 Šimon LacinaŠimon Lacina
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.38
20 Antonín JankovskýAntonín Jankovský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
42 3.06
21 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 4.80
2 Tereza SrnováTereza Srnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.57
3 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.45
4 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.36
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.28
6 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.19
7 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.15
8 Eliška ČernáEliška Černá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 4.07
9 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 4.07
10 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.04
11 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 3.94
12 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 3.93
13 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.81
16 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK BílinaAK Bílina
03 3.63
17 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 3.58
19 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.49
20 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 3.49
22 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 3.45
25 Eliška FrancouzováEliška Francouzová
AK BílinaAK Bílina
05 2.96
27 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika LíbeznicAtletika Líbeznic
08 2.67
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 12.49
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlasta HanouskováVlasta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
75 07.59
2 Kamila KáninskáKamila Káninská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 03.66
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HamtákPetr Hamták
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
79 12.05
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 07.99
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 20.81
2 Tomáš KosíkTomáš Kosík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 14.28
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HamtákPetr Hamták
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
79 36.60
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 21.01
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žákyně

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 16.10
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlasta HanouskováVlasta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
75 23.43
2 Anna KlausováAnna Klausová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
42 13.87
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 39.32
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HamtákPetr Hamták
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
79 36.02
3 Josef KřehnáčJosef Křehnáč
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
87 30.19
4 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 25.46
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 16.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 45.49
4 Kamila KáninskáKamila Káninská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 14.64
Celkem 2 závodníků