Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen

Stará Boleslav (23. 4. 2017)

60 m - Muži

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.78
2 Jakub ZadákJakub Zadák 91 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.85
3 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.21
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.26
5 Lukáš LemešLukáš Lemeš 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.37
6 Matěj ČervenýMatěj Červený 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.65
7 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.76
8 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.76
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.08
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.20
3 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.63
5 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.92
6 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.03
7 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.06
8 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.09
9 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.22
10 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.25
12 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.41
13 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.66
14 Helena KrejčíHelena Krejčí 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.05
15 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.14
16 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.18
16 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.18
18 Eliška KinclováEliška Kinclová 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.43
Celkem 16 závodníků

100 m - Muži

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.56
2 Jakub ZadákJakub Zadák 91 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.60
3 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12.79
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.85
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.sTJ Slavoj Český Brod, z.s 13.15
6 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.42
7 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.54
8 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.82
9 Oliver GažiOliver Gaži 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 14.89
10 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 14.93
11 Matyáš MikulaMatyáš Mikula 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 16.36
12 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.03
Celkem 12 závodníků

100 m - Ženy

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.78
2 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 14.08
3 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 14.34
5 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 15.41
6 Sofie MatouškováSofie Matoušková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 15.47
7 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.72
8 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 15.74
10 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 16.82
11 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 16.99
Celkem 9 závodníků

150 m - Žáci

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.42
Celkem 1 závodníků

150 m - Žákyně

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.42
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.05
3 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.80
Celkem 3 závodníků

200 m - Muži

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.81
2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.00
3 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.10
4 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 49.18
Celkem 4 závodníků

200 m - Žákyně

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Sofie MatouškováSofie Matoušková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 33.46
Celkem 1 závodníků

300 m - Muži

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 43.14
2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 44.62
Celkem 2 závodníků

800 m - Muži

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:22.60
2 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:27.22
3 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:27.74
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:32.52
5 Matyáš MikulaMatyáš Mikula 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:38.61
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
mix Šárka HavlováŠárka Havlová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:56.50
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.08
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.43
2 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.24
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.69
2 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.26
3 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.20
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.17
2 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.67
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.61
2= Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.58
2= Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 1.58
2= Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.58
5= Jakub ZadákJakub Zadák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 1.58
5= Prokop MálekProkop Málek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.58
7= Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.58
9 Martin MatasMartin Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
75 1.55
10 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.55
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza KálalováTereza Kálalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.58
2 Šárka HavlováŠárka Havlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.46
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ZadákJakub Zadák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 5.62
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.40
3 Šimon HumplŠimon Humpl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
02 4.82
4 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.70
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.44
6 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 4.19
7 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 4.17
8 Martin FaměraMartin Faměra
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4.02
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.75
2 Tereza KálalováTereza Kálalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.65
3 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.57
4 Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.30
5 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.26
6 Tereza SrnováTereza Srnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.24
7 Jana ČokrtováJana Čokrtová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
92 4.09
8 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.06
9 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 4.06
10 Sofie MatouškováSofie Matoušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3.90
11 Markéta MikováMarkéta Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.75
12 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 3.70
13 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 3.65
14 Terezie StaňkováTerezie Staňková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.64
16 Petra MikováPetra Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.47
18 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.35
19 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 3.17
21 Helena KrejčíHelena Krejčí
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 3.00
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie MatouškováSofie Matoušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 07.33
2 Helena KrejčíHelena Krejčí
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 07.11
3 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 06.76
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 08.46
2 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 07.46
3 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 07.43
4 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 07.11
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 13.50
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 09.31
3 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 08.93
4 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 08.73
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 06.66
3 Jana ČokrtováJana Čokrtová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
92 06.60
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin MatasMartin Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
75 09.55
2 Jakub ZadákJakub Zadák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 09.10
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 07.47
Celkem 3 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 13.48
2 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 13.42
3 Alice VeranováAlice Veranová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 12.26
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 34.86
2 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 23.68
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 20.52
4 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 19.22
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 13.50
3 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 12.80
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin MatasMartin Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
75 26.84
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 19.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 26.21
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 20.86
2 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 19.63
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 29.82
2 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 23.79
3 Oliver GažiOliver Gaži
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
02 21.15
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Tereza KálalováTereza Kálalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 21.86
3 Jana ČokrtováJana Čokrtová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
92 21.22
4 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 18.60
5 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 14.17
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ZadákJakub Zadák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 31.65
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 27.06
3 Jakub FaměraJakub Faměra
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 23.17
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 49.37
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 42.40
2 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 37.34
Celkem 2 závodníků