výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen

Stará Boleslav (23. 4. 2017)

Skok daleký - Muži

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ZadákJakub Zadák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 5.62
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.40
3 Šimon HumplŠimon Humpl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
02 4.82
4 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.70
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.44
6 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 4.19
7 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 4.17
8 Martin FaměraMartin Faměra
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4.02
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.75
2 Tereza KálalováTereza Kálalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.65
3 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.57
4 Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.30
5 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.26
6 Tereza SrnováTereza Srnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.24
7 Jana ČokrtováJana Čokrtová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
92 4.09
8 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.06
9 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 4.06
10 Sofie MatouškováSofie Matoušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3.90
11 Markéta MikováMarkéta Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.75
12 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 3.70
13 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 3.65
14 Terezie StaňkováTerezie Staňková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.64
16 Petra MikováPetra Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.47
18 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.35
19 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 3.17
21 Helena KrejčíHelena Krejčí
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 3.00
Celkem 18 závodníků