Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otevřené okresní přebory

Hranice (26. 4. 2017)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 41.13
2 Robert SochaRobert Socha
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 38.57
3 Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 35.61
4 Jan JašekJan Jašek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 34.84
5 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 32.42
6 Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 29.20
7 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 27.83
8 Miroslav SpilkaMiroslav Spilka
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 24.34
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 43.25
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 42.09
3 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 41.03
4 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 38.53
5 Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 36.85
6 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 36.21
7 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 36.15
8 Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 35.65
9 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 35.40
10 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 34.54
11 Sabina ŠipošováSabina Šipošová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 34.50
12 Barbora KáňováBarbora Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 33.07
13 Katka PytlováKatka Pytlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30.81
14 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30.70
15 Lucie KočnarováLucie Kočnarová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 29.42
16 Natálie BajerováNatálie Bajerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 28.38
17 Natálie BezděkováNatálie Bezděková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 22.74
18 Tereza DubováTereza Dubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 19.88
Celkem 18 závodníků