výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Blansko, kategorie III

Blansko (16. 5. 2017)

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik BaňaDominik Baňa
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
03 4.95 373.00
2 Tomáš HomolkaTomáš Homolka
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
03 4.88 360.00
3 Filip SehnalFilip Sehnal
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
04 4.63 313.00
4 Jan SedlákJan Sedlák
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
03 4.55 299.00
5= Petr LoulaPetr Loula
MŠ a ZŠ Ostrov u MacochyMŠ a ZŠ Ostrov u Macochy
03 4.54 297.00
5= Tomáš NollTomáš Noll
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
04 4.54 297.00
7 Robin LipnerRobin Lipner
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
03 4.28 252.00
8 Jonáš SáňkaJonáš Sáňka
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 4.19 237.00
9= David RyzíDavid Ryzí
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
04 4.17 234.00
9= Václav KřížVáclav Kříž
ZŠ a MŠ města OlešniceZŠ a MŠ města Olešnice
04 4.17 234.00
11 František HolíkFrantišek Holík
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 4.13 227.00
12= David KalábDavid Kaláb
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
03 4.09 220.00
12= Petr FilipPetr Filip
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
03 4.09 220.00
14= Milan PešaMilan Peša
ZŠ a MŠ města OlešniceZŠ a MŠ města Olešnice
03 4.06 215.00
14= David ŽampachDavid Žampach
MŠ a ZŠ Ostrov u MacochyMŠ a ZŠ Ostrov u Macochy
04 4.06 215.00
16 Daniel ŠindelářDaniel Šindelář
ZŠ a MŠ Blansko DvorskáZŠ a MŠ Blansko Dvorská
03 4.03 211.00
17 Petr StögerPetr Stöger
ZŠ a MŠ Blansko DvorskáZŠ a MŠ Blansko Dvorská
04 3.98 203.00
18 Adam HomolkaAdam Homolka
ZŠ LipůvkaZŠ Lipůvka
04 3.95 198.00
19 Daniel DvořákDaniel Dvořák
ZŠ LipůvkaZŠ Lipůvka
04 3.86 184.00
20 Jan VašíčekJan Vašíček
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
04 3.85 182.00
21 Pavel MartinekPavel Martinek
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
03 3.83 179.00
22 Jan RajtšlégrJan Rajtšlégr
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
03 3.76 168.00
23 Tomáš ŠvábTomáš Šváb
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
03 3.75 167.00
24 Marian ProsMarian Pros
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
03 3.73 164.00
25= Daniel VeselýDaniel Veselý
ZŠ JedovniceZŠ Jedovnice
03 3.72 162.00
25= Michal StejskalMichal Stejskal
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
04 3.72 162.00
27 David KřížDavid Kříž
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
03 3.71 161.00
28 Kamil PaděraKamil Paděra
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
03 3.70 159.00
29 Filip ZouharFilip Zouhar
ZŠ JedovniceZŠ Jedovnice
04 3.66 153.00
30 Marek SkoupýMarek Skoupý
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
03 3.51 132.00
31 Jindřich UrbanJindřich Urban
ZŠ JedovniceZŠ Jedovnice
03 3.48 127.00
32 Vítek SekaninaVítek Sekanina
MŠ a ZŠ Ostrov u MacochyMŠ a ZŠ Ostrov u Macochy
04 3.47 126.00
33 Daniel KašpárekDaniel Kašpárek
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
05 3.46 125.00
34 Ondřej ČermákOndřej Čermák
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
04 3.41 118.00
35 Jakub ŽáčekJakub Žáček
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
04 3.24 95.00
36 Vitaliij GnativVitaliij Gnativ
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
03 3.12 80.00
37 Jáchym PáralJáchym Páral
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
05 3.06 73.00
Michal MandysMichal Mandys
ZŠ a MŠ Blansko DvorskáZŠ a MŠ Blansko Dvorská
04 NM 0.00
Tomáš DvořákTomáš Dvořák
ZŠ JedovniceZŠ Jedovnice
04 DNS 0.00
Celkem 39 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
03 4.55 441.00
2 Dominika SalčákováDominika Salčáková
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
04 4.37 396.00
3 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
04 4.33 386.00
4 Anička JílkováAnička Jílková
ZŠ a MŠ města OlešniceZŠ a MŠ města Olešnice
03 4.04 317.00
5 Gabriela HrdinováGabriela Hrdinová
ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí
04 3.95 296.00
6 Tereza JonášováTereza Jonášová
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
05 3.94 294.00
7= Veronika VágnerováVeronika Vágnerová
ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí
04 3.93 292.00
7= Adéla VymazalováAdéla Vymazalová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
03 3.93 292.00
9 Julie OpálkováJulie Opálková
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
04 3.91 287.00
10 Nikola BělehrádkováNikola Bělehrádková
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
04 3.86 276.00
11 Žaneta DoleželováŽaneta Doleželová
ZŠ JedovniceZŠ Jedovnice
03 3.84 272.00
12 Eliška SladkáEliška Sladká
ZŠ LipůvkaZŠ Lipůvka
04 3.77 257.00
13 Anna HartlováAnna Hartlová
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
05 3.76 254.00
14 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 3.73 248.00
15 Dita LeinveberováDita Leinveberová
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
04 3.71 244.00
16 Adéla BaršováAdéla Baršová
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
04 3.70 242.00
17 Petra NečasováPetra Nečasová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
04 3.66 233.00
18 Nikola StaňkováNikola Staňková
ZŠ a MŠ Blansko DvorskáZŠ a MŠ Blansko Dvorská
04 3.64 229.00
19 Natálie MiholováNatálie Miholová
MŠ a ZŠ Ostrov u MacochyMŠ a ZŠ Ostrov u Macochy
03 3.62 225.00
20 Nella PernicováNella Pernicová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
03 3.61 223.00
21 Lenka KovářováLenka Kovářová
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
04 3.60 220.00
22 Lucie DrápelováLucie Drápelová
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
04 3.59 218.00
23= Romana MusilováRomana Musilová
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
03 3.58 216.00
23= Martina TitlováMartina Titlová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 3.58 216.00
25 Sandra ZdražilováSandra Zdražilová
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
03 3.56 212.00
26 Zuzana ŠperkováZuzana Šperková
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
03 3.53 206.00
27 Tereza ZedníkováTereza Zedníková
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
04 3.46 192.00
28 Zuzana KoubkováZuzana Koubková
ZŠ JedovniceZŠ Jedovnice
04 3.45 190.00
29 Veronika PečinkováVeronika Pečinková
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
03 3.43 186.00
30 Markéta KolářováMarkéta Kolářová
ZŠ a MŠ města OlešniceZŠ a MŠ města Olešnice
03 3.41 182.00
31 Aneta PodrazilováAneta Podrazilová
ZŠ LipůvkaZŠ Lipůvka
04 3.39 178.00
32 Zuzana MěšťanováZuzana Měšťanová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
03 3.38 176.00
33 Emílie BušováEmílie Bušová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
03 3.37 174.00
34 Sára MatějíčkováSára Matějíčková
MŠ a ZŠ Ostrov u MacochyMŠ a ZŠ Ostrov u Macochy
04 3.32 165.00
35 Radmila BušováRadmila Bušová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
03 3.28 157.00
36 Lucie KonečnáLucie Konečná
ZŠ JedovniceZŠ Jedovnice
04 3.16 135.00
37 Hana PražákováHana Pražáková
MŠ a ZŠ Ostrov u MacochyMŠ a ZŠ Ostrov u Macochy
04 2.93 95.00
38 René KavanováRené Kavanová
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
05 2.89 89.00
39 Nela ZemánkováNela Zemánková
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
05 2.57 43.00
Petra MalíkováPetra Malíková
ZŠ a MŠ Blansko DvorskáZŠ a MŠ Blansko Dvorská
04 DQ 0.00
Celkem 40 závodníků