výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Znojmo, kategorie hoši III a IV

Znojmo (4. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ChadimPetr Chadim 01 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1 07.3 700.00
2 Tomáš LisýTomáš Lisý 02 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 4 07.6 607.00
3 Adam ŠpačekAdam Špaček 02 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 2 07.8 548.00
4 Michal PalatkaMichal Palatka 03 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 3 08.3 413.00
Martin KalasMartin Kalas 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 6 DNS 0.00
Kryštof PinteraKryštof Pintera 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 5 DNS 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PetzMatyáš Petz 02 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 5 07.9 520.00
2 Adam DománekAdam Dománek 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 3 07.9 520.00
3 Vojtěch BřínekVojtěch Břínek 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 2 08.2 439.00
4 Martin ŘíhaMartin Říha 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 6 08.6 340.00
5 Zdeněk ŠubaZdeněk Šuba 01 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 4 08.7 318.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel DukátSamuel Dukát 02 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 4 08.0 492.00
2 Daniel KoneckýDaniel Konecký 02 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 5 08.2 439.00
3 Jan HochJan Hoch 01 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 2 08.3 413.00
4 Jiří PočarovskýJiří Počarovský 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 6 08.3 413.00
5 Jiří VavřinaJiří Vavřina 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 3 08.5 364.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ToufarJan Toufar 01 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 3 07.7 577.00
2 Milan PalášekMilan Palášek 03 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 5 07.8 548.00
3 Josef KudláčekJosef Kudláček 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 2 07.9 520.00
4 Martin KabelkaMartin Kabelka 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 4 08.0 492.00
5 Michal HeletejMichal Heletej 01 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 6 08.1 465.00
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PospíšilVojtěch Pospíšil 01 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 5 07.7 577.00
2 Jakub ŠtolpaJakub Štolpa 02 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 4 07.8 548.00
3 Adam MrkvičkaAdam Mrkvička 01 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 3 08.1 465.00
4 Jiří SynekJiří Synek 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 2 08.4 388.00
5 Ondřej ČechOndřej Čech 01 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 6 08.5 364.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PryclMartin Prycl 04 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 3 08.2 439.00
2 Pavel BartůněkPavel Bartůněk 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 1 08.4 388.00
3 Martin SvobodaMartin Svoboda 04 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 2 08.5 364.00
4 Michal ProcházkaMichal Procházka 04 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 4 08.7 318.00
5 Tomáš MusilTomáš Musil 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 6 09.0 253.00
6 Tomáš Heimlich 2003Tomáš Heimlich 2003 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 5 09.3 196.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ŠpalekJáchym Špalek 03 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 4 08.3 413.00
2 Jan ProdělalJan Prodělal 03 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 2 08.4 388.00
3 Jakub DusíkJakub Dusík 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 3 08.4 388.00
4 Jaroslav VelebaJaroslav Veleba 03 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 5 08.6 340.00
5 Dominik PelechDominik Pelech 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 6 09.2 214.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef LichevníkJosef Lichevník 03 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 4 07.9 520.00
2 Vítězslav MusilVítězslav Musil 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 5 08.2 439.00
3 Gabriel BrandauerGabriel Brandauer 03 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 2 08.5 364.00
4 Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec 04 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 3 08.5 364.00
5 Petr ČernýPetr Černý 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 6 09.0 253.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BakajPetr Bakaj 04 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 3 08.7 318.00
2 Petr VeselýPetr Veselý 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 6 08.7 318.00
3 Daniel VespalecDaniel Vespalec 04 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 2 08.8 295.00
4 Dominik HorákDominik Horák 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 4 09.1 233.00
5 Šimon KuklaŠimon Kukla 04 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 5 09.4 178.00
Celkem 5 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KozjukDaniel Kozjuk 04 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 16 3:27.4 421.00
2 Ondřej KalandraOndřej Kalandra 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 9 3:29.1 408.00
3 Ondřej CaklOndřej Cakl 04 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 4 3:35.3 360.00
4 Tomáš KlikaTomáš Klika 03 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 15 3:39.9 327.00
5 Gabriel BrandauerGabriel Brandauer 03 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 2 3:46.6 281.00
6 Daniel HorákDaniel Horák 03 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 12 3:46.9 279.00
7 Vít RybníčekVít Rybníček 05 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 3:57.8 212.00
8 Dominik DvořákDominik Dvořák 04 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 18 4:00.5 196.00
9 Jakub DusíkJakub Dusík 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 7 4:08.0 156.00
10 Šimon PelcŠimon Pelc 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 6 4:13.9 128.00
Bořek KonečnýBořek Konečný 04 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 13 DNS 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal UrbanMichal Urban 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 8 3:26.3 430.00
2 Petr VeselýPetr Veselý 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 19 3:26.9 425.00
3 Josef SimonyiJosef Simonyi 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 5 3:28.9 409.00
4 David NezvedaDavid Nezveda 05 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 10 3:33.4 375.00
5 Tomáš ŘeřuchaTomáš Řeřucha 04 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 11 3:36.6 351.00
6 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 3 3:38.9 334.00
7 Vincent BouzekVincent Bouzek 05 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 17 3:39.2 332.00
8 Antonín StixAntonín Stix 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 14 3:50.1 259.00
9 Petr ČernýPetr Černý 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 20 3:55.2 227.00
10 Dominik HorákDominik Horák 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 4:24.8 82.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David BixDavid Bix 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 4:38.5 690.00
2 Martin SmejkalMartin Smejkal 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 5:08.4 512.00
3 Michal PalatkaMichal Palatka 03 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 5:09.6 506.00
4 Dominik NavrkalDominik Navrkal 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 5:15.6 473.00
5 Adam DománekAdam Dománek 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 5:20.5 447.00
6 Josef KomárekJosef Komárek 01 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 5:20.7 446.00
7 Adam ŠpačekAdam Špaček 02 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 5:27.9 410.00
8 Josef SkalkaJosef Skalka 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 5:37.0 366.00
9 Štěpán VystrčilŠtěpán Vystrčil 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 5:44.3 332.00
10 Patrik HosPatrik Hos 01 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 5:45.6 326.00
11 Jiří SynekJiří Synek 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 5:49.4 309.00
12 Petr BinkaPetr Binka 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 5:50.4 305.00
13 Vojtěch BřinekVojtěch Břinek 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 6:40.6 123.00
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef LevýJosef Levý 01 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 5:03.6 539.00
2 Filip VechetaFilip Vecheta 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 5:10.3 502.00
3 Marek BřezinaMarek Březina 01 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 5:15.1 476.00
4 Vojtěch PospíšilVojtěch Pospíšil 01 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 5:17.7 462.00
5 Nikolas ČurdaNikolas Čurda 01 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 5:19.0 455.00
6 Jiří PočarovskýJiří Počarovský 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 5:20.3 448.00
7 Jan NahodilJan Nahodil 02 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 5:22.5 437.00
8 Mirek BazalaMirek Bazala 01 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 5:23.6 431.00
9 Filip MarekFilip Marek 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 5:37.1 365.00
10 Martin LíškaMartin Líška 01 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 5:38.6 358.00
11 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 5:52.5 296.00
Jan PospíchalJan Pospíchal 00 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... DNS 0.00
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Achrer, Chadim, Kabelka, Milička Achrer, Chadim, Kabelka, Milička 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 30.3 555.00
2 Bazala, Petz Bazala, Petz 01 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 30.7 526.00
Heletej, Hoch, Levý, Srb Heletej, Hoch, Levý, Srb 01 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 31.4 477.00
3 Hrázský, Konecký, Toufar, Vejtasa Hrázský, Konecký, Toufar, Vejtasa 01 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 31.4 477.00
4 Dománek, Laitner, Mrkvička, Palatka Dománek, Laitner, Mrkvička, Palatka 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 31.5 470.00
5 Březina, Břinek, Kudláček, Mareš Březina, Břinek, Kudláček, Mareš 01 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 33.7 331.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Buršík, Křižka, Liščák, Vystrčil Buršík, Křižka, Liščák, Vystrčil 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 32.0 436.00
1 Cafourek, Čurda, Kratochvíl, Vodák Cafourek, Čurda, Kratochvíl, Vodák 02 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 32.0 436.00
2 Pexa, Smejkal, Synek, Vecheta Pexa, Smejkal, Synek, Vecheta 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 32.2 423.00
3 Binka, Marek, Počarovský, Říha Binka, Marek, Počarovský, Říha 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 32.7 391.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bogner, Nahodil, Pospíšil, Štolpa Bogner, Nahodil, Pospíšil, Štolpa 01 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 30.8 519.00
2 Dukát, Hos, Lisý, Vavřina Dukát, Hos, Lisý, Vavřina 02 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 30.8 519.00
3 Čech, Hrb, Krul, Pelc Čech, Hrb, Krul, Pelc 01 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 31.7 456.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cakl, Lichevník, Prycl, Špalek Cakl, Lichevník, Prycl, Špalek 04 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 32.5 404.00
2 Musil, Musil, Urban, Vespalec Musil, Musil, Urban, Vespalec 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 33.9 319.00
3 Bakaj, Bartůněk, Jakubec, Ryška Bakaj, Bartůněk, Jakubec, Ryška 04 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 34.3 297.00
Bahleda, Dusík, Heimlich, Zemánek Bahleda, Dusík, Heimlich, Zemánek 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 34.5 286.00
4 Kukla, Rybníček, Svoboda, Veleba Kukla, Rybníček, Svoboda, Veleba 04 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 34.5 286.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brandauer, Heletej, Prodělal, Procházka Brandauer, Heletej, Prodělal, Procházka 03 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 33.6 337.00
2 Horák, Kselík, Le, Pláněk Horák, Kselík, Le, Pláněk 03 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 34.2 302.00
3 Černý, Jobánek, Pelech, Veselý Černý, Jobánek, Pelech, Veselý 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 34.3 297.00
4 Bis, Kozjuk, Nezveda, Štola Bis, Kozjuk, Nezveda, Štola 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 35.2 249.00
5 Simonyi, Süsenbek, Vaculík, Vojtěch Simonyi, Süsenbek, Vaculík, Vojtěch 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 35.4 238.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.65 Body
1= Petr ChadimPetr Chadim
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
01 1.61 ooooooooooxxx 472.00
1= Lukáš MarešLukáš Mareš
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
02 1.61 oo-oooooooxxx 472.00
3 Adam MrkvičkaAdam Mrkvička
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
01 1.61 o-o-oxxoooooxxx 472.00
4 Jakub VodákJakub Vodák
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
02 1.53 oooxoooooxxx 411.00
5 Filip VechetaFilip Vecheta
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
03 1.53 xooooooxxoxoxxx 411.00
6 Jiří KratochvílJiří Kratochvíl
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
01 1.53 oooooooxxoxxx 411.00
7 Martin PexaMartin Pexa
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
03 1.49 oooooxooxxx 381.00
8 Eduard AchrerEduard Achrer
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
03 1.49 ooooxooxxoxxx 381.00
9 Karel JežKarel Jež
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
03 1.49 ooooooxoxxx 381.00
10 Tomáš HakenTomáš Haken
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
02 1.45 -o-oooxxx 352.00
11 Denis VejtasaDenis Vejtasa
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
01 1.41 xoxooxoxxoxxx 324.00
12 Jan SrbJan Srb
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
01 1.41 ooooxxoxxx 324.00
13 Tomáš JarošTomáš Jaroš
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
02 1.41 oxooxooxxx 324.00
14 Martin LíškaMartin Líška
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
01 1.37 xoxoxxoxxoxxx 297.00
15 Jiří VavřinaJiří Vavřina
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
03 1.33 xoooxxx 270.00
16 Marek BřezinaMarek Březina
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
01 1.33 xoxxoxxoxxx 270.00
17= Karel BuršíkKarel Buršík
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
02 1.29 ooxxx 244.00
17= Lukáš KrulLukáš Krul
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
02 1.29 ooxxx 244.00
19 Marek LaitnerMarek Laitner
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
01 1.29 oxoxxx 244.00
20 Petr BinkaPetr Binka
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
02 1.25 xxoxxx 218.00
21 David ProcházkaDavid Procházka
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
03 1.25 oxxx 218.00
22 Pavel PelcPavel Pelc
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
00 0.00 xxx 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.441.48 Body
1 Daniel BahledaDaniel Bahleda
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
03 1.44 oooooxooxoxxx 345.00
2 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
04 1.36 ooooooxxx 290.00
3 Radim JobánekRadim Jobánek
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
03 1.36 oooxxoxooxxx 290.00
4 Vítek BisVítek Bis
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
03 1.32 ooooxxoxxx 263.00
5 Ondřej KalandraOndřej Kalandra
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
03 1.32 oooxoxoxxx 263.00
6= Damián SüsenbekDamián Süsenbek
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
05 1.28 ooooxxx 237.00
6= Jan MojžíšekJan Mojžíšek
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
04 1.28 ooooxxx 237.00
8 Adam RyškaAdam Ryška
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
04 1.28 ooxxooxxx 237.00
9 Denis BartoníkDenis Bartoník
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
03 1.24 xooxxoxxx 212.00
10 Tomáš KlikaTomáš Klika
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
03 1.20 xooxxx 188.00
11 Ondřej CaklOndřej Cakl
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
04 1.20 xxoxxoxxx 188.00
12 Aleš ProcházkaAleš Procházka
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
04 1.20 oxoxxx 188.00
13 Dominik PláněkDominik Pláněk
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
03 1.16 xoxxx 165.00
14= Dominik DvořákDominik Dvořák
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
04 1.16 xxoxxx 165.00
14= Tomáš MusilTomáš Musil
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
03 1.16 xxoxxx 165.00
16= Vojtěch HruškaVojtěch Hruška
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
04 1.16 oxxx 165.00
16= Antonín StixAntonín Stix
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
05 1.16 xoxxx 165.00
Vojtěch HorákVojtěch Horák
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
04 0.00 xx- 0.00
18 Radim NejedlýRadim Nejedlý
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
03 0.00 xxx 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VodákJakub Vodák
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
02 5.17 5,174,784,895,174,94 415.00
2 Tomáš LisýTomáš Lisý
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
02 4.98 4,424,984,914,98x 378.00
3 David BixDavid Bix
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 4.97 4,97xx4,97x 377.00
4 Samuel DukátSamuel Dukát
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
02 4.91 4,614,914,734,914,73 365.00
5 Lukáš MarešLukáš Mareš
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
02 4.85 4,514,814,764,814,85 354.00
6 Josef KudláčekJosef Kudláček
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
02 4.79 4,794,344,564,794,79 343.00
7 Jakub ŠtolpaJakub Štolpa
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
02 4.79 4,534,444,794,793,58 343.00
8 Eduard AchrerEduard Achrer
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
03 4.78 4,784,744,654,784,76 341.00
9 Jan HochJan Hoch
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
01 4.74 x4,684,604,74 333.00
10 Karel BuršíkKarel Buršík
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
02 4.74 4,744,624,134,744,05 333.00
11 Mirek BazalaMirek Bazala
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
01 4.72 3,984,534,724,72x 330.00
12 Miroslav StopaMiroslav Stopa
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
03 4.61 x4,374,614,60 310.00
13 Petr CafourekPetr Cafourek
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
02 4.59 4,594,31x4,59x 306.00
14 Filip HrbFilip Hrb
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
01 4.58 4,584,164,074,583,50 304.00
15 Pavel PelcPavel Pelc
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
00 4.56 4,264,454,564,563,67 301.00
16 Martin PexaMartin Pexa
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
03 4.52 4,524,274,514,523,92 294.00
17 Milan KřižkaMilan Křižka
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
01 4.45 4,434,064,454,454,08 281.00
18 Jakub HrázskýJakub Hrázský
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
01 4.44 3,844,364,274,364,44 280.00
19 Karel JežKarel Jež
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
03 4.43 4,384,353,794,384,43 278.00
20 Marek LaitnerMarek Laitner
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
01 4.42 4,29xx4,294,42 276.00
21 Daniel RužanskiDaniel Ružanski
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
02 4.10 4,103,78x4,103,95 222.00
22 Josef SkalkaJosef Skalka
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 4.10 3,844,014,104,103,75 222.00
23 Filip StaněkFilip Staněk
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
02 4.09 x4,094,00,4 220.00
24 Daniel KoneckýDaniel Konecký
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
02 3.90 3,903,823,703,903,90 190.00
25 Petr BinkaPetr Binka
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
02 3.70 2,983,633,703,703,64 159.00
26 Ondřej ZelinkaOndřej Zelinka
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
02 3.66 3,633,663,363,663,39 153.00
27 Jan PospíchalJan Pospíchal
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
00 0.00 xxxx 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vítězslav MusilVítězslav Musil
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
03 4.42 4,024,354,424,42x 276.00
2 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
05 4.38 4,253,954,384,384,31 269.00
3 Tomáš HeletejTomáš Heletej
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
04 4.38 4,384,073,914,383,62 269.00
4 Daniel KozjukDaniel Kozjuk
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
04 4.23 4,004,13x4,004,23 244.00
5 Radim JobánekRadim Jobánek
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
03 4.18 4,123,854,044,124,18 235.00
6 Jan RolinekJan Rolinek
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
03 4.12 3,974,123,674,12x 225.00
7 Jan MojžíšekJan Mojžíšek
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
04 4.08 3,903,994,084,083,99 219.00
8 Duy (Marek) LeDuy (Marek) Le
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
03 4.05 4,05x3,654,053,90 214.00
9 Daniel VespalecDaniel Vespalec
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
04 4.05 4,053,743,784,05x 214.00
10 Radim ŠtolaRadim Štola
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
04 3.97 3,973,373,923,973,89 201.00
11 Jáchym ŠpalekJáchym Špalek
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
03 3.95 3,023,813,953,95x 198.00
12 Michal ProcházkaMichal Procházka
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
04 3.92 3,923,833,753,923,79 193.00
13 Petr KselíkPetr Kselík
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
04 3.87 3,763,723,713,763,87 185.00
14 Dan ZemánekDan Zemánek
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
04 3.83 3,823,683,583,823,83 179.00
15 Jan ProdělalJan Prodělal
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
03 3.82 3,823,693,703,823,71 177.00
16 Vitek BisVitek Bis
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
03 3.80 3,13x3,323,133,80 174.00
17 Tomáš HeimlichTomáš Heimlich
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
03 3.76 3,653,563,763,763,60 168.00
18 Daniel HorákDaniel Horák
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
03 3.67 3,603,67x3,603,50 155.00
19 Dominik PelechDominik Pelech
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
05 3.53 3,283,532,953,533,03 135.00
20 Adam PospíšilAdam Pospíšil
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
04 3.28 2,743,283,043,28x 100.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HrázskýJakub Hrázský
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
01 11.51 10,9611,1411,5111,5111,48 577.00
2 Jiří LahodnýJiří Lahodný
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
02 10.94 09,0509,5708,9909,5710,94 542.00
3 Ondřej ČechOndřej Čech
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
01 10.58 09,4310,58x09,4309,60 521.00
4 Martin ŽelevMartin Želev
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
01 10.37 10,0110,1009,6110,1010,37 508.00
5 Daniel RužanskiDaniel Ružanski
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
02 10.21 10,211,0209,2410,2109,97 498.00
6 Jan SrbJan Srb
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
01 09.96 08,2208,7709,9609,9609,64 483.00
7 Denis VejtasaDenis Vejtasa
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
01 09.91 xxx09,91 480.00
8 David ZimolaDavid Zimola
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
01 09.63 09,3109,2009,6309,6308,97 463.00
9 Lukáš KrulLukáš Krul
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
02 09.59 09,0308,5908,7609,0309,59 461.00
10 Josef LevýJosef Levý
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
01 09.31 08,53x08,8708,5309,31 444.00
11 Tomáš HakenTomáš Haken
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
02 09.21 08,9609,2108,3409,2108,07 438.00
12 Michal MinaříkMichal Minařík
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
01 08.84 08,8408,6208,1708,84x 416.00
13 Daniel BalíkDaniel Balík
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
02 08.79 08,6108,1208,3308,6108,79 413.00
14 Jiří MichálekJiří Michálek
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
01 08.77 07,6808,2408,7708,7708,30 412.00
15 Michal HeletejMichal Heletej
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
01 08.70 08,18x07,9508,1808,70 408.00
16 Jan ToufarJan Toufar
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
01 08.64 06,4408,64x06,4407,44 404.00
17 Martin KabelkaMartin Kabelka
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
03 08.51 08,0808,2708,5108,51x 397.00
18 Václav HorákVáclav Horák
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
01 08.49 07,0007,6008,4908,4908,04 395.00
19 Ondřej ZelinkaOndřej Zelinka
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
02 08.37 x08,0808,3708,11 388.00
20 Karel MarekKarel Marek
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
01 08.21 08,0507,7807,8008,0508,21 379.00
21 Marek MiličkaMarek Milička
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 08.13 07,3208,1307,8408,1306,97 374.00
22 Zdeněk ŠubaZdeněk Šuba
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
01 08.12 07,9206,9407,4007,9208,12 373.00
23 Tadeáš LiščákTadeáš Liščák
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
02 07.59 xx07,0507,59 342.00
24 Vojtěch SmolaVojtěch Smola
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
01 07.53 x07,53x07,44 339.00
25 Filip HrbFilip Hrb
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
01 07.21 07,21x06,9207,2107,17 320.00
Martin KalasMartin Kalas
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
02 DNS 0.00
Celkem 26 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Adam MrkvičkaAdam Mrkvička 01 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0937
Michal PalatkaMichal Palatka 03 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0506
Adam DománekAdam Dománek 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 1437
Tomáš LisýTomáš Lisý 02 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0985
Jiří VavřinaJiří Vavřina 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0270
Zdeněk ŠubaZdeněk Šuba 01 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Jakub ŠtolpaJakub Štolpa 02 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0891
Vojtěch PospíšilVojtěch Pospíšil 01 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 1039
Jan HochJan Hoch 01 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0746
Martin KabelkaMartin Kabelka 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0889
Kryštof PinteraKryštof Pintera 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0000
Jan ToufarJan Toufar 01 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0577
Jiří SynekJiří Synek 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0000
Štěpán VystrčilŠtěpán Vystrčil 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0000
Patrik HosPatrik Hos 01 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0326
Josef KomárekJosef Komárek 01 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0446
Tomáš BognerTomáš Bogner 01 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0519
Jan NahodilJan Nahodil 02 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0437
Josef SkalkaJosef Skalka 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0000
Dominik NavrkalDominik Navrkal 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0473
David BixDavid Bix 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1067
Karel RůžičkaKarel Růžička 02 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0000
Martin PexaMartin Pexa 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0675
Eduard AchrerEduard Achrer 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1277
Tomáš HakenTomáš Haken 02 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0790
David ProcházkaDavid Procházka 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0218
Tomáš JarošTomáš Jaroš 02 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0324
Marek LaitnerMarek Laitner 01 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0000
Karel BuršíkKarel Buršík 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0577
Martin ŽelevMartin Želev 01 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0508
Robert KubínRobert Kubín 01 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0000
Karel MarekKarel Marek 01 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0000
David ZimolaDavid Zimola 01 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0463
Denis VejtasaDenis Vejtasa 01 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0480
Marek MiličkaMarek Milička 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0374
Vojtěch SmolaVojtěch Smola 01 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0000
Jiří MichálekJiří Michálek 01 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0412
Matyáš PetzMatyáš Petz 02 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0000
Adam ŠpačekAdam Špaček 02 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0548
Milan PalášekMilan Palášek 03 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0548
Vojtěch BřínekVojtěch Břínek 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0439
Martin KalasMartin Kalas 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0000
Petr ChadimPetr Chadim 01 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1172
Michal HeletejMichal Heletej 01 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0942
Vojtěch BřinekVojtěch Břinek 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0123
Petr BinkaPetr Binka 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0218
Filip HrbFilip Hrb 01 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0304
Filip VechetaFilip Vecheta 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0913
Nikolas ČurdaNikolas Čurda 01 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0455
Jiří KratochvílJiří Kratochvíl 01 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0411
Mirek BazalaMirek Bazala 01 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 1287
Marek BřezinaMarek Březina 01 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 1077
Martin LíškaMartin Líška 01 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0358
Jan PospíchalJan Pospíchal 00 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0000
Lukáš MarešLukáš Mareš 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0826
Jan SrbJan Srb 01 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0807
Ondřej ZelinkaOndřej Zelinka 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0388
Petr CafourekPetr Cafourek 02 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0000
Jakub HrázskýJakub Hrázský 01 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 1334
Filip StaněkFilip Staněk 02 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Daniel RužanskiDaniel Ružanski 02 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0720
Miroslav StopaMiroslav Stopa 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0000
Milan KřižkaMilan Křižka 01 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0281
Jiří LahodnýJiří Lahodný 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0542
Daniel BalíkDaniel Balík 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0413
Tadeáš LiščákTadeáš Liščák 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0000
Martin ŘíhaMartin Říha 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0000
Jiří PočarovskýJiří Počarovský 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0861
Ondřej ČechOndřej Čech 01 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 1341
Filip MarekFilip Marek 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0365
Lukáš KrulLukáš Krul 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0705
Samuel DukátSamuel Dukát 02 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 1376
Josef LevýJosef Levý 01 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0983
Jakub VodákJakub Vodák 02 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0826
Michal MinaříkMichal Minařík 01 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0416
Pavel PelcPavel Pelc 00 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0301
Daniel KoneckýDaniel Konecký 02 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0439
Martin SmejkalMartin Smejkal 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0512
Karel JežKarel Jež 03 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0659
Václav HorákVáclav Horák 01 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0395
Josef KudláčekJosef Kudláček 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0863
Celkem 81 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HeletejTomáš Heletej
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
04 58.74 383.00
2 Michal UrbanMichal Urban
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
03 56.23 361.00
3 Daniel BahledaDaniel Bahleda
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
03 55.32 353.00
4 Duy (Marek) LeDuy (Marek) Le
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
03 54.05 342.00
5 Dan ZemánekDan Zemánek
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
04 48.76 297.00
6 Tomáš BouzekTomáš Bouzek
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
04 47.81 289.00
7 Radim NejedlýRadim Nejedlý
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
03 45.75 272.00
8 Jan RolinekJan Rolinek
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
03 44.90 265.00
9 Vincent BouzekVincent Bouzek
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
05 44.83 264.00
10 Petr BakajPetr Bakaj
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
04 44.76 264.00
11 Pavel BartůněkPavel Bartůněk
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
03 43.43 253.00
12 Aleš ProcházkaAleš Procházka
ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn...
04 43.18 251.00
13 Martin PryclMartin Prycl
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
04 42.50 245.00
14 Jaroslav VelebaJaroslav Veleba
ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo
03 42.13 242.00
15 Denis VaculíkDenis Vaculík
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
04 41.88 240.00
16 Adam RyškaAdam Ryška
ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3
04 37.98 208.00
17 Denis BartoníkDenis Bartoník
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
03 37.04 200.00
18 Vojtěch HorákVojtěch Horák
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
04 36.38 195.00
19 Martin MlejnekMartin Mlejnek
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
03 35.65 189.00
Marek HořčicaMarek Hořčica
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
03 DNS 0.00
Celkem 20 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Martin MlejnekMartin Mlejnek 03 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0000
Šimon PelcŠimon Pelc 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0128
Josef SimonyiJosef Simonyi 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0409
Ondřej CaklOndřej Cakl 04 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0764
Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0000
Tomáš KlikaTomáš Klika 03 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0515
Vincent BouzekVincent Bouzek 05 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0596
Denis BartoníkDenis Bartoník 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0412
Dominik PláněkDominik Pláněk 03 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0165
Vít RybníčekVít Rybníček 05 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0000
Petr VeselýPetr Veselý 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0743
Dominik PelechDominik Pelech 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0000
Petr ČernýPetr Černý 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0777
Dominik DvořákDominik Dvořák 04 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0165
Vojtěch HorákVojtěch Horák 04 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0195
Radim JobánekRadim Jobánek 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0525
Jan RolinekJan Rolinek 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0490
Vítek BisVítek Bis 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0263
Daniel BahledaDaniel Bahleda 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0984
Radim NejedlýRadim Nejedlý 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Jan MojžíšekJan Mojžíšek 04 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0456
Damián SüsenbekDamián Süsenbek 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0506
Aleš ProcházkaAleš Procházka 04 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0188
Vojtěch HruškaVojtěch Hruška 04 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0000
Duy (Marek) LeDuy (Marek) Le 03 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0556
Adam PospíšilAdam Pospíšil 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Michal HeletejMichal Heletej 01 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0000
Pavel BartůněkPavel Bartůněk 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0641
Petr BakajPetr Bakaj 04 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0561
Šimon KuklaŠimon Kukla 04 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0000
Jaroslav VelebaJaroslav Veleba 03 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0340
Martin SvobodaMartin Svoboda 04 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0654
Daniel VespalecDaniel Vespalec 04 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0509
Tomáš MusilTomáš Musil 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0000
Jan ProdělalJan Prodělal 03 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0388
Gabriel BrandauerGabriel Brandauer 03 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0701
Petr KselíkPetr Kselík 04 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0185
Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec 04 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0364
Adam RyškaAdam Ryška 04 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0000
Marek HořčicaMarek Hořčica 03 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0000
Vítězslav MusilVítězslav Musil 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 1034
Michal ProcházkaMichal Procházka 04 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0193
Josef LichevníkJosef Lichevník 03 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0520
Jáchym ŠpalekJáchym Špalek 03 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0000
Martin PryclMartin Prycl 04 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0684
Dominik HorákDominik Horák 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0233
Jakub DusíkJakub Dusík 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0544
Tomáš Heimlich 2003Tomáš Heimlich 2003 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Michal UrbanMichal Urban 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0791
Antonín StixAntonín Stix 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0424
Bořek KonečnýBořek Konečný 04 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0000
Daniel HorákDaniel Horák 03 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0581
Tomáš ŘeřuchaTomáš Řeřucha 04 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0351
David NezvedaDavid Nezveda 05 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0000
Ondřej KalandraOndřej Kalandra 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0671
Daniel KozjukDaniel Kozjuk 04 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0665
Radim ŠtolaRadim Štola 04 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0201
Vitek BisVitek Bis 03 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 0000
Michal ObrlíkMichal Obrlík 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Tomáš HeimlichTomáš Heimlich 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0168
Dan ZemánekDan Zemánek 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0476
Tomáš HeletejTomáš Heletej 04 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres ZnojmoZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Zn... 0652
Tomáš BouzekTomáš Bouzek 04 ZŠ Pražská 98, ZnojmoZŠ Pražská 98, Znojmo 0289
Denis VaculíkDenis Vaculík 04 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0240
Michal KuchaříkMichal Kuchařík 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Celkem 65 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo{8} 5252
2 ZŠ Pražská 98, Znojmo{8} 4954
3 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3{8} 4930
4 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo{8} 4693
5 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 4614
6 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 4534
7 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Znojmo{8} 4495
8 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 4224
9 ZŠ Miroslav{8} 4095
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo{8} 3579
2 ZŠ, Znojmo, Mládeže 3{8} 3366
3 ZŠ a MŠ,Jevišovice,okres Znojmo{8} 3233
4 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 3170
5 ZŠ Pražská 98, Znojmo{8} 3121
6 ZŠ Miroslav{8} 2895
7 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 2533
Celkem 7 závodníků