Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen Libereckého kraje

Jablonec nad Nisou (4. 6. 2017)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.46 11.00
2 Marek ChlupMarek Chlup 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.56 9.00
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.69 8.00
4 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.79 7.00
5 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.90 6.00
6 Dominik MachDominik Mach 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.07 4.00
Jan FadrhoncJan Fadrhonc 91 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. DNS
Jan KučeraJan Kučera 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.02 5.00
2 Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 12.15 3.00
3 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.17 2.00
4 Adam KadlecAdam Kadlec 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.39 1.00
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.72
6 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.75
7 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.84
Jakub NevečeřalJakub Nevečeřal 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠálkováBarbora Šálková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.75 11.00
2 Tereza PeškařováTereza Peškařová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.81 9.00
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.99 8.00
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.15 6.00
Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.09 7.00
2 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.20 5.00
3 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.32 4.00
4 Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.52 3.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 23.00 11.00
2 Marek ChlupMarek Chlup 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.34 9.00
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23.61 8.00
4 Dominik MachDominik Mach 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.05 7.00
5 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.48 6.00
Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 24.86 5.00
2 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.71 4.00
3 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.31 3.00
4 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.71 2.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 28.32 11.00
2 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 29.44 8.00
3 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 29.47 7.00
4 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.90 6.00
5 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 30.99 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 29.22 9.00
2 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 30.46 5.00
3 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 30.65 4.00
Šárka DuškováŠárka Dušková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 56.90 11.00
2 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 57.45 9.00
3 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 60.16 8.00
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 60.57 7.00
5 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 63.54 6.00
6 Vít PeukertVít Peukert 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 64.00 5.00
Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 62.83 11.00
2 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 62.96 9.00
3 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 67.22 8.00
4 Lucie BažantováLucie Bažantová 00 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 68.10 7.00
5 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 73.06 4.00
Kristýna SüsserováKristýna Süsserová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 70.50 6.00
2 Zuzana KafkováZuzana Kafková 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 70.53 5.00
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 78.09 3.00
4 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 94.59 2.00
Barbora TarabcováBarbora Tarabcová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:20.94 11.00
2 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:22.44 9.00
3 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:23.84 8.00
4 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:36.56 7.00
5 Jaroslav HofmanJaroslav Hofman 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:48.44 6.00
6 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:49.22 5.00
Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Jan MalinovskýJan Malinovský 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. DNS
Štěpán SkopovýŠtěpán Skopový 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:35.96 11.00
2 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:37.28 9.00
3 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:41.86 8.00
4 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:43.33 7.00
5 Dita BartuškováDita Bartušková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:47.88 6.00
6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:56.12 5.00
7 Tereza HlaváčikováTereza Hlaváčiková 02 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3:09.11 4.00
8 Denisa StarcováDenisa Starcová 77 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:13.72 3.00
9 Dana DivišováDana Divišová 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:25.29 2.00
10 Natálie HanykýřováNatálie Hanykýřová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3:47.47 1.00
Šárka DuškováŠárka Dušková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4:37.08 11.00
2 Miloslav PetrášekMiloslav Petrášek 78 TJ RumburkTJ Rumburk 4:39.68 9.00
3 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:57.36 8.00
4 Martin ZemanMartin Zeman 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:59.97 7.00
5 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:13.59 6.00
6 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:26.30 5.00
7 Jaroslav HofmanJaroslav Hofman 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:42.94 4.00
Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Štěpán SkopovýŠtěpán Skopový 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:42.08 11.00
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:47.19 9.00
3 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková 82 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:02.39 8.00
4 Zuzana RadováZuzana Radová 94 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:06.00 7.00
5 Kamila VeseláKamila Veselá 73 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6:24.53 6.00
6 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:31.82 5.00
7 Denisa StarcováDenisa Starcová 77 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:46.86 4.00
8 Dana DivišováDana Divišová 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:58.10 3.00
Celkem 8 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav PetrášekMiloslav Petrášek 78 TJ RumburkTJ Rumburk 17:44.69 11.00
2 Martin FořtMartin Fořt 68 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17:45.52 9.00
3 Lukáš AdamecLukáš Adamec 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:54.14 8.00
4 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:56.16 7.00
5 Tomáš BartákTomáš Barták 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19:01.46 6.00
6 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19:13.78 5.00
7 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 19:46.47 4.00
8 Jaroslav HofmanJaroslav Hofman 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 20:18.28 3.00
9 Vladimír NevyhoštěnýVladimír Nevyhoštěný 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 21:12.55 2.00
10 Otto FormanOtto Forman 67 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21:36.58 1.00
11 Jan SmetanaJan Smetana 82 TJ RumburkTJ Rumburk 22:37.09
Štěpán SkopovýŠtěpán Skopový 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 21:47.25 11.00
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 21:56.53 9.00
3 Zuzana RadováZuzana Radová 94 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23:24.92 8.00
4 Dana DivišováDana Divišová 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24:47.24 7.00
5 Denisa StarcováDenisa Starcová 77 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24:47.86 6.00
6 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26:36.78 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠálkováBarbora Šálková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17.06 11.00
2 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17.35 9.00
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18.97 8.00
4 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 20.62 7.00
5 Anna HollmannováAnna Hollmannová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22.43 6.00
6 Zuzana KafkováZuzana Kafková 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23.10 5.00
7 Martina BarkovskáMartina Barkovská 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23.95 4.00
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 19.18 11.00
2 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 20.63 9.00
3 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.36 8.00
4 Martin HorákMartin Horák 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24.67 7.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 56.29 11.00
2 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 63.90 8.00
3 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 68.82 6.00
4 Adam KadlecAdam Kadlec 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 78.75 5.00
5 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 80.71 4.00
Vít PeukertVít Peukert 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 63.67 9.00
2 Jakub KlusáčekJakub Klusáček 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 67.71 7.00
3 Otto FormanOtto Forman 67 AC Česká LípaAC Česká Lípa 82.03 3.00
Jakub NevečeřalJakub Nevečeřal 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Petr StrunaPetr Struna 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Petr FürstPetr Fürst 70 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HoličováKlára Holičová 97 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 84.00 11.00
2 Kristýna SüsserováKristýna Süsserová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 90.32 7.00
3 Jana MasařováJana Masařová 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 92.29 6.00
Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HollmannováAnna Hollmannová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 84.83 9.00
2 Zuzana KafkováZuzana Kafková 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 87.66 8.00
3 Martina BarkovskáMartina Barkovská 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 96.20 5.00
4 Kamila VeseláKamila Veselá 73 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 98.07 4.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monzar, Klusáček, Peterka, Kypta Monzar, Klusáček, Peterka, Kypta AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:47.54 11.00
2 Špalek, Prchal, Krejčí, Dušek Špalek, Prchal, Krejčí, Dušek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:23.96 9.00
3 Nedvídek, Plíhal, Rein, Hrneček Nedvídek, Plíhal, Rein, Hrneček AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:34.74 8.00
4 Hofman, Hořák, Šandera, Holič Hofman, Hořák, Šandera, Holič AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:59.70 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roztočilová, Svárovská, Sajdlová, Tomešková Roztočilová, Svárovská, Sajdlová, Tomešková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:27.94 11.00
2 Slámová, Süssnerová, Koucká, Dočekaloá Slámová, Süssnerová, Koucká, Dočekaloá TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:43.35 9.00
3 Matějovská, Zikmundová, Prokopová, Bartušková Matějovská, Zikmundová, Prokopová, Bartušková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:46.06 8.00
4 Holičová, Kafková, Masopustová, Nedvídková Holičová, Kafková, Masopustová, Nedvídková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:50.47 7.00
5 Šanderová, Hudecová, Fundová, Pásková Šanderová, Hudecová, Fundová, Pásková TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5:05.25 6.00
6 Masařová, Holičová, Barkovská, Radová Masařová, Holičová, Barkovská, Radová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:14.37 5.00
7 Svobodová, Divišová, Starcová, Reinová Svobodová, Divišová, Starcová, Reinová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:51.58 4.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 1.85 11.00
2 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 1.82 9.00
3 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
85 1.70 8.00
4 Johan HaiblíkJohan Haiblík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 1.65 7.00
5 Jakub KlusáčekJakub Klusáček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
00 1.55 6.00
Jan FadrhoncJan Fadrhonc
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
91 DNS
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1.48 11.00
2 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 1.48 9.00
3 Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 1.48 8.00
4 Lenka LandováLenka Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
73 1.40 7.00
5 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.40 6.00
6 Klára HoličováKlára Holičová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
97 1.40 5.00
7 Jana MasařováJana Masařová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 1.35 4.00
8 Veronika FürstováVeronika Fürstová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 1.25 3.00
9 Martina BarkovskáMartina Barkovská
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
98 1.20 2.00
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 4.00 11.00
2 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 3.60 9.00
3 Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 3.40 8.00
4 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2.80 7.00
5 Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
51 2.80 6.00
6 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 2.60 5.00
7 Petr FürstPetr Fürst
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
70 2.40 4.00
8 Martin HorákMartin Horák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 2.40 3.00
9 Petr LásloPetr Láslo
AC Česká LípaAC Česká Lípa
90 2.40 2.00
Matěj HorynaMatěj Horyna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 DNS
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 NM
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika FürstováVeronika Fürstová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 2.25 11.00
2 Anna HollmannováAnna Hollmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 2.05 9.00
MB Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 2.35
Pavla NedvídkováPavla Nedvídková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
82 NM
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mario GáborMario Gábor
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 5.89 11.00
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 5.60 9.00
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.24 8.00
4 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 5.22 7.00
5 Jiří HoličJiří Holič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
64 5.20 6.00
6 Jakub VaníčekJakub Vaníček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.90 5.00
7 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 4.83 4.00
8 Otto FormanOtto Forman
AC Česká LípaAC Česká Lípa
67 4.60 3.00
Petr StrunaPetr Struna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 DNS
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 DNS
Jan FadrhoncJan Fadrhonc
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
91 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.14 11.00
2 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 4.90 9.00
3 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.73 8.00
4 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 4.72 7.00
5 Jana MasařováJana Masařová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 4.59 6.00
6 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4.36 5.00
7 Tereza ProcházkováTereza Procházková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.31 4.00
8 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.04 3.00
MB Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.22
Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 DNS
Kristýna SüsserováKristýna Süsserová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 NM
MB Lucie StrnádkováLucie Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 NM
Celkem 12 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 11.68 11.00
2 Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 10.98 9.00
3 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 10.83 8.00
4 Jiří HoličJiří Holič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
64 10.65 7.00
5 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 09.40 6.00
Petr FürstPetr Fürst
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
70 DNS
Celkem 6 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 10.51 11.00
2 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 10.32 9.00
3 Denisa UlrychováDenisa Ulrychová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 10.24 8.00
4 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 10.13 7.00
5 Klára HoličováKlára Holičová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
97 09.89 6.00
6 Natálie JakobiNatálie Jakobi
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 09.50 5.00
Alena SvitákováAlena Svitáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
66 DNS
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
68 09.45 11.00
2 Linda BodlákováLinda Bodláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
83 09.43 9.00
3 Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 08.96 8.00
4 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 08.63 7.00
5 Martina JanečkováMartina Janečková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 07.71 6.00
6 Lucie BažantováLucie Bažantová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
00 07.45 5.00
Daniela LorenzováDaniela Lorenzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 DNS
Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 DNS
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
91 12.47 11.00
2 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 12.03 9.00
3 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11.24 8.00
4 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 10.96 7.00
5 Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
68 10.90 6.00
6 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 10.89 5.00
7 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 10.57 4.00
8 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
72 09.36 3.00
9 Ondřej ŘihovskýOndřej Řihovský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
72 08.38 2.00
10 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 08.29 1.00
11 Jakub PevnýJakub Pevný
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 07.14
12 František MockerFrantišek Mocker
AC Česká LípaAC Česká Lípa
58 06.27
Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
77 DNS
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
68 29.10 11.00
2 Linda BodlákováLinda Bodláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
83 26.94 9.00
3 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 26.72 8.00
4 Šárka KrupováŠárka Krupová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
71 24.11 7.00
5 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 24.04 6.00
6 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 23.91 5.00
7 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 21.17 4.00
8 Martina JanečkováMartina Janečková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 20.51 3.00
9 Lucie BažantováLucie Bažantová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
00 18.09 2.00
MB Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 23.51
MB Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15.72
Daniela LorenzováDaniela Lorenzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 DNS
Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 DNS
Celkem 13 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
91 35.96 11.00
2 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 34.74 9.00
3 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 34.12 8.00
4 Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
68 33.84 7.00
5 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 32.23 6.00
6 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 32.07 5.00
7 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 29.77 4.00
8 Martin HorákMartin Horák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 26.62 3.00
9 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 24.76 2.00
10 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 20.41 1.00
11 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
72 19.00
12 František MockerFrantišek Mocker
AC Česká LípaAC Česká Lípa
58 16.62
MB Ondřej ŘihovskýOndřej Řihovský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
72 21.39
MB Jakub PevnýJakub Pevný
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 17.68
Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
77 DNS
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 41.88 11.00
2 Linda BodlákováLinda Bodláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
83 36.10 9.00
3 Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
68 33.37 8.00
4 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 29.39 7.00
5 Šárka KrupováŠárka Krupová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
71 26.47 6.00
6 Daniela LorenzováDaniela Lorenzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 25.39 5.00
7 Miloslava ReinováMiloslava Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
68 16.41 4.00
MB Andrea MaškováAndrea Mašková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
86 42.77
Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 DNS
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 42.85 11.00
2 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 38.36 9.00
3 Ondřej ŘihovskýOndřej Řihovský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
72 25.20 8.00
4 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 24.54 7.00
5 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 23.62 6.00
6 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 21.64 5.00
7 František MockerFrantišek Mocker
AC Česká LípaAC Česká Lípa
58 16.66 4.00
8 Jakub PevnýJakub Pevný
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 16.57 3.00
MB Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 60.01
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 29.90 11.00
2 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 29.27 9.00
3 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 27.85 8.00
4 Šárka KrupováŠárka Krupová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
71 27.42 7.00
5 Barbora ŠálkováBarbora Šálková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 26.74 6.00
6 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 26.42 5.00
7 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 21.48 4.00
8 Lucie HudecováLucie Hudecová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 19.38 3.00
MB Lucie StrnádkováLucie Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 23.31
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
91 53.45 11.00
2 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 49.26 9.00
3 Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
68 45.79 8.00
4 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 43.60 7.00
5 Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 42.16 6.00
6 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
72 41.52 5.00
7 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 41.35 4.00
8 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 38.02 3.00
9 Ondřej ŘihovskýOndřej Řihovský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
72 33.65 2.00
MB Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 40.96
Petr LásloPetr Láslo
AC Česká LípaAC Česká Lípa
90 DNS
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 DNS
Celkem 12 závodníků

chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13:18.61 11.00
2 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13:46.47 9.00
3 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 16:35.92 8.00
4 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18:54.65 7.00
5 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19:36.04 6.00
Celkem 5 závodníků

chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kamila VeseláKamila Veselá 73 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 16:39.62 11.00
2 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková 82 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:46.56 9.00
3 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:52.19 8.00
4 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:56.74 7.00
5 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:22.56 6.00
6 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:46.72 5.00
7 Sarah StadlerováSarah Stadlerová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:41.88 4.00
8 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22:17.28 3.00
9 Alena WinterováAlena Winterová 49 TJ RumburkTJ Rumburk 22:28.78 2.00
Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Nicol ReichlováNicol Reichlová 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACJAB ACJAB AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 230.00
2 ACRBK ACRBK AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 206.00
3 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 170.00
4 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 105.00
5 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 061.00
6 TJRUM TJRUM TJ RumburkTJ Rumburk 020.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m, 400 m př., 200 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACRBK ACRBK AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 286.00
2 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 256.00
3 ACTUR ACTUR AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 156.00
4 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 082.00
5 VARNS VARNS TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 060.00
6 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 007.00
7 TJRUM TJRUM TJ RumburkTJ Rumburk 002.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m, 400 m př., 400 m, 200 m
Celkem 7 závodníků