2. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen Libereckého kraje
Jablonec nad Nisou (4. 6. 2017)1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠvejdaJan Švejda | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4:37.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Miloslav PetrášekMiloslav Petrášek | 78 | TJ Rumburk | 4:39.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŠpalekJakub Špalek | 95 | AC Rumburk, z.s. | 4:57.36 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4:59.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin NedvídekMartin Nedvídek | 75 | AC Rumburk, z.s. | 5:13.59 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal ŠanderaMichal Šandera | 76 | AC Rumburk, z.s. | 5:26.30 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jaroslav HofmanJaroslav Hofman | 71 | AC Rumburk, z.s. | 5:42.94 | 4.00 | ||||||||||||||
Petr HlaváčekPetr Hlaváček | 67 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Petr LoudaPetr Louda | 64 | AC Česká Lípa | DNS | ||||||||||||||||
Štěpán SkopovýŠtěpán Skopový | 86 | AC Rumburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MasopustováTereza Masopustová | 80 | AC Rumburk, z.s. | 5:42.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 86 | AC Rumburk, z.s. | 5:47.19 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Pavla NedvídkováPavla Nedvídková | 82 | AC Rumburk, z.s. | 6:02.39 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana RadováZuzana Radová | 94 | AC Rumburk, z.s. | 6:06.00 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kamila VeseláKamila Veselá | 73 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6:24.53 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Naděžda DuškováNaděžda Dušková | 80 | AC Rumburk, z.s. | 6:31.82 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Denisa StarcováDenisa Starcová | 77 | AC Rumburk, z.s. | 6:46.86 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Dana DivišováDana Divišová | 71 | AC Rumburk, z.s. | 6:58.10 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |