Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru Libereckého kraje starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (10. 5. 2017)
skok vysoký - Žáci (středa, 10.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam NovákAdam Novák 020304 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1.60 11.00
2 Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.60 9.00
3 Jakub MádloJakub Mádlo 020102 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1.50 8.00
skok vysoký - Žákyně (středa, 10.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula BílkováVendula Bílková 025925 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.53 11.00
2 Daniela VolnáDaniela Volná 025613 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.51 9.00
3 Barbora BurešováBarbora Burešová 026022 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.49 8.00
skok daleký - Žáci (středa, 10.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5.34 11.00
2 Matyáš PaulinaMatyáš Paulina 020819 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.27 9.00
3 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 020716 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5.06 8.00
skok daleký - Žákyně (středa, 10.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 025613 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5.29 11.00
2 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková 035704 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4.83 9.00
3 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 045130 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4.54 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 10.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 025812 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.98 11.00
2 Bára ŠtejfováBára Štejfová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 10.56 9.00
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová 025218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.88 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 10.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam NovákAdam Novák 020304 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 11.81 11.00
2 Adam ProkopAdam Prokop 020628 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.07 9.00
3 Zdeněk VyhnánekZdeněk Vyhnánek 020220 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.97 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (středa, 10.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna CharvátováKristýna Charvátová 025920 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 37.74 11.00
2 Monika MatouškováMonika Matoušková 025904 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 30.12 9.00
3 Klára SulejováKlára Sulejová 025522 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26.34 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (středa, 10.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek MikešMarek Mikeš 020404 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 36.03 11.00
2 Jan SedlákJan Sedlák 030720 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 33.55 9.00
3 Vladan DivišVladan Diviš 020805 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27.31 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (středa, 10.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika NezdarováMonika Nezdarová 035829 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 34.31 11.00
2 Michaela HofmanováMichaela Hofmanová 025115 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30.74 9.00
3 Mirka PerutkováMirka Perutková 025119 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.86 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 10.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 030604 AC Česká LípaAC Česká Lípa 40.59 11.00
2 Jakub MádloJakub Mádlo 020102 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 35.28 9.00
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 030609 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 35.13 8.00