Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory Libereckého kraje staršího žactva

Jablonec nad Nisou (10. 6. 2017)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17.57
2 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.12
3 Daniel MissbachDaniel Missbach 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18.39
4 Dominik ZikmundDominik Zikmund 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18.85
5 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19.05
6 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19.35
7 Jakub ŠindelářJakub Šindelář 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20.83
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.63
2 David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18.81
3 Tomáš KudrnaTomáš Kudrna 02 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 19.18
4 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19.46
5 František BláhaFrantišek Bláha 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 20.22
6 Stanislav KrasyukStanislav Krasyuk 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 21.43
Jakub MastníkJakub Mastník 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20.04
2 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 20.12
3 Tereza SimonováTereza Simonová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20.41
4 Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 21.06
5 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 21.98
6 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 22.26
Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19.65
2 Sára PávováSára Pávová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21.00
3 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21.29
4 Anna PosltováAnna Posltová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 21.86
5 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 21.89
6 Amálie ToskaAmálie Toska 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22.05
7 Tereza PokornáTereza Pokorná 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.35
Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +5.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona BuštováSimona Buštová 03 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 21.19
2 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 21.21
3 Karolína PoupováKarolína Poupová 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 21.40
4 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21.54
5 Lucie HudecováLucie Hudecová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 22.86
6 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 23.86
Celkem 6 závodníků