1. kolo KPD LKAS juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Mladá Boleslav (1. 5. 2017)100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (po, 1.5.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KrálJan Král | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11.17 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 11.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Mario GáborMario Gábor | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 11.69 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11.74 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Marek FormánekMarek Formánek | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11.79 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Martin FlorianMartin Florian | 01 | AC TJ Jičín | 12.03 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 1.5.2017) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ChlupMarek Chlup | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11.56 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš CvrčekTomáš Cvrček | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 12.18 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ŠpringlOndřej Špringl | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 13.01 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj MísařMatěj Mísař | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 13.03 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (po, 1.5.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav TopferLadislav Topfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 11.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marek MachMarek Mach | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12.06 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří ŠípekJiří Šípek | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 12.12 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12.25 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 12.29 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adam KadlecAdam Kadlec | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 12.68 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Štěpán BorlŠtěpán Borl | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.10 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (po, 1.5.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David StojaDavid Stoja | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12.34 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Gabriel TichýGabriel Tichý | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12.39 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12.50 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC TJ Jičín | 11.96 | |||||||||||||||
Jan MachačJan Machač | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš KlímaTomáš Klíma | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (po, 1.5.2017) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.17 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová | 98 | AC Mladá Boleslav z.s. | 13.66 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška OswaldováEliška Oswaldová | 99 | AC Česká Lípa | 13.85 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela ŠupolováMichaela Šupolová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 14.28 | 3.50 | ||||||||||||||
6 | Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová | 02 | AC Česká Lípa | 15.48 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 1.5.2017) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika ŠirlováDominika Širlová | 02 | AC Česká Lípa | 14.25 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková | 01 | AC Česká Lípa | 14.26 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza PeškařováTereza Peškařová | 02 | AC Česká Lípa | 14.28 | 3.50 | ||||||||||||||
4 | Anna BoukalováAnna Boukalová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 14.55 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (po, 1.5.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 12.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 12.67 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 12.93 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.11 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora BradováBarbora Bradová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.46 | 5.00 | ||||||||||||||
6= | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.64 | 2.50 | ||||||||||||||
6= | Patricie JanůPatricie Janů | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.64 | 2.50 | ||||||||||||||
8 | Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 13.66 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (po, 1.5.2017) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová | 01 | AC TJ Jičín | 13.06 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 13.53 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Natalia KrčkováNatalia Krčková | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 13.97 | |||||||||||||||
4 | Monika FridrichováMonika Fridrichová | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 14.22 | |||||||||||||||
5 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 14.24 | |||||||||||||||
6 | Aneta KočováAneta Kočová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 14.44 | |||||||||||||||
7 | Lucie JechováLucie Jechová | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 14.67 | |||||||||||||||
8 | Kateřina HakenováKateřina Hakenová | 02 | AC TJ Jičín | 15.62 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (po, 1.5.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 14.42 | |||||||||||||||
2 | Ema PolomskáEma Polomská | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 15.39 | |||||||||||||||
3 | Viktorie CigánkováViktorie Cigánková | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 15.65 | |||||||||||||||
4 | Daniela KřelinováDaniela Křelinová | 02 | AC TJ Jičín | 16.10 | |||||||||||||||
MB | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.34 | |||||||||||||||
MB | Eva NiedermertlováEva Niedermertlová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 14.62 | |||||||||||||||
MB | Anna PosltováAnna Posltová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 14.76 | |||||||||||||||
Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová | 03 | AC TJ Jičín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (po, 1.5.2017) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KrálJan Král | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 22.44 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marek ChlupMarek Chlup | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 23.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 23.76 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Petr NaimanPetr Naiman | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 23.82 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Kristián MikuleKristián Mikule | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 23.90 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Mario GáborMario Gábor | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 24.16 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 1.5.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 23.65 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jan SvobodaJan Svoboda | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 23.75 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš CvrčekTomáš Cvrček | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 24.93 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ŠpringlOndřej Špringl | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 26.19 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Ondřej BurešOndřej Bureš | 99 | A. C. Sparta Praha | 24.55 | |||||||||||||||
MB | Petr VondraPetr Vondra | 99 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 24.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (po, 1.5.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav TopferLadislav Topfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 22.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marek MachMarek Mach | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 23.45 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří ŠípekJiří Šípek | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 24.16 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 24.31 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 25.14 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan ŠoufekJan Šoufek | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 28.60 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 1.5.2017) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriel TichýGabriel Tichý | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 25.39 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC TJ Jičín | 24.15 | |||||||||||||||
MB | Vít NováčekVít Nováček | 00 | AC Česká Lípa | 27.44 | |||||||||||||||
Tomáš KlímaTomáš Klíma | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 26.17 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 27.56 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová | 98 | AC Mladá Boleslav z.s. | 27.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška OswaldováEliška Oswaldová | 99 | AC Česká Lípa | 29.02 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Bára KošťálováBára Košťálová | 03 | AC Česká Lípa | 30.63 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (po, 1.5.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 25.54 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 25.85 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová | 01 | AC TJ Jičín | 27.31 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 27.95 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora BradováBarbora Bradová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 28.13 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora KoštířováBarbora Koštířová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 28.49 | |||||||||||||||
7 | Jana ProkopováJana Prokopová | 00 | AC TJ Jičín | 30.40 | |||||||||||||||
Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (po, 1.5.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová | 01 | AC TJ Jičín | 27.15 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 27.36 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 27.77 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 28.12 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Natalia KrčkováNatalia Krčková | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 29.16 | |||||||||||||||
6 | Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 29.28 | |||||||||||||||
7 | Barbora BenešováBarbora Benešová | 01 | AC TJ Jičín | 32.17 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (po, 1.5.2017) | Vítr: +3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 28.06 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 28.99 | |||||||||||||||
3 | Lucie JechováLucie Jechová | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 30.56 | |||||||||||||||
4 | Ema PolomskáEma Polomská | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 32.33 | |||||||||||||||
MB | Anna PosltováAnna Posltová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | DNP | |||||||||||||||
MB | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNP | |||||||||||||||
MB | Eva NiedermertlováEva Niedermertlová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 30.21 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KrálJan Král | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 50.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan SvobodaJan Svoboda | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 53.17 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KrimTomáš Krim | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 53.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr NaimanPetr Naiman | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 54.33 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vít DoležalVít Doležal | 98 | AC TJ Jičín | 56.95 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Václav CyranyVáclav Cyrany | 98 | AC TJ Jičín | 58.27 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Vojtěch GaláčVojtěch Galáč | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 54.95 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít PeukertVít Peukert | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 65.48 | 11.00 | ||||||||||||||
MB | Vít NováčekVít Nováček | 00 | AC Česká Lípa | 60.84 | |||||||||||||||
Jiří FialaJiří Fiala | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 63.16 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna StředováAnna Středová | 03 | AC Česká Lípa | 70.06 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dominika NováčkováDominika Nováčková | 03 | AC Česká Lípa | 78.38 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 62.05 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marika HavelkováMarika Havelková | 02 | AC TJ Jičín | 63.49 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | AC TJ Jičín | 65.46 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Gabriela VeigertováGabriela Veigertová | 00 | AC TJ Jičín | 66.30 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna KochováAnna Kochová | 01 | AC TJ Jičín | 67.38 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Monika FridrichováMonika Fridrichová | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 67.79 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 68.01 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Kateřina ŠádkováKateřina Šádková | 02 | AC TJ Jičín | 70.87 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít DoležalVít Doležal | 98 | AC TJ Jičín | 2:09.74 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch MálekVojtěch Málek | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2:10.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr NohýnekPetr Nohýnek | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2:10.68 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Václav CyranyVáclav Cyrany | 98 | AC TJ Jičín | 2:12.91 | 7.00 | ||||||||||||||
MB | Vojtěch GaláčVojtěch Galáč | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2:04.65 | |||||||||||||||
Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:07.01 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan MálekJan Málek | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2:11.60 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2:12.65 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adam KolářAdam Kolář | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2:14.00 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub DavidJakub David | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:16.77 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2:19.01 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | David StojaDavid Stoja | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2:27.50 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Ondřej JeřábekOndřej Jeřábek | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:30.02 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová | 00 | AC Česká Lípa | 2:39.37 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Bára KošťálováBára Košťálová | 03 | AC Česká Lípa | 2:45.80 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SamešováAnna Samešová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2:25.17 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | AC TJ Jičín | 2:25.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marika HavelkováMarika Havelková | 02 | AC TJ Jičín | 2:27.04 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Gabriela VeigertováGabriela Veigertová | 00 | AC TJ Jičín | 2:28.13 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:28.88 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Anna KochováAnna Kochová | 01 | AC TJ Jičín | 2:30.12 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lucie LandovskáLucie Landovská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:44.06 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Lucie SajdlováLucie Sajdlová | 03 | AC Turnov, z. s. | 2:33.76 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 2:39.36 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BartákTomáš Barták | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4:51.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr VíchPetr Vích | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:56.55 | 9.00 | ||||||||||||||
Jiří FialaJiří Fiala | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC Turnov, z. s. | 4:29.76 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | AC TJ Jičín | 5:02.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna KochováAnna Kochová | 01 | AC TJ Jičín | 5:03.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla RýdlováAdéla Rýdlová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5:52.65 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 14.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 15.24 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 15.84 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŠálkováBarbora Šálková | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 17.43 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dominika RoztočilováDominika Roztočilová | 01 | AC TJ Jičín | 17.60 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 16.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj KulkaMatěj Kulka | 98 | AC Mladá Boleslav z.s. | 16.61 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav NaušJaroslav Nauš | 00 | AC TJ Jičín | 19.32 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 16.65 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 17.70 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 43.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 46.08 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 45.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola SojkováNikola Sojková | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 48.18 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ŠádkováKateřina Šádková | 02 | AC TJ Jičín | 55.00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jana ProkopováJana Prokopová | 00 | AC TJ Jičín | 56.81 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Viktorie CigánkováViktorie Cigánková | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 61.02 | 6.00 | ||||||||||||||
Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová | 03 | AC TJ Jičín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KulkaMatěj Kulka | 98 | AC Mladá Boleslav z.s. | 61.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav NaušJaroslav Nauš | 00 | AC TJ Jičín | 62.10 | 9.00 | ||||||||||||||
MB | Ondřej BurešOndřej Bureš | 99 | A. C. Sparta Praha | 63.59 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma HoráčkováEmma Horáčková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6:07.38 | 11.00 | ||||||||||||||
MB | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5:46.51 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr DušekPetr Dušek | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8:17.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠoufekJan Šoufek | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 9:06.56 | 9.00 | ||||||||||||||
MB | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, z.s. | 6:22.99 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
2000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika StránskáDominika Stránská | 00 | AC Česká Lípa | 8:26.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Monika BerkováMonika Berková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 9:04.96 | 9.00 | ||||||||||||||
MB | Martina ŠukováMartina Šuková | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7:22.05 | |||||||||||||||
MB | Tereza JavůrkováTereza Javůrková | 97 | SKP Nymburk, z.s. | 8:13.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Junioři
(po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Král, Trafina, Mašek, Chlup Král, Trafina, Mašek, Chlup | AC Slovan Liberec, z.s. | 44.57 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Velíšek, Kulka, Naiman, Svoboda Velíšek, Kulka, Naiman, Svoboda | AC Mladá Boleslav z.s. | 45.21 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenci
(po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Tichý, Stádník, Nguyen, Mach A - Tichý, Stádník, Nguyen, Mach | AC Slovan Liberec, z.s. | 46.39 | 11.00 | |||||||||||||||
Šípek, Topfer, Dutý, Hlaváček Šípek, Topfer, Dutý, Hlaváček | AC Mladá Boleslav z.s. | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenky
(po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milotová, Bradová, Janů, Merunková Milotová, Bradová, Janů, Merunková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 50.84 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Krčková, Krouská, Podpěrová, Kočová Krčková, Krouská, Podpěrová, Kočová | AC Mladá Boleslav z.s. | 53.37 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A - Volná, Havelková, Šádková, Prokopová A - Volná, Havelková, Šádková, Prokopová | AC TJ Jičín | 55.61 | 8.00 | |||||||||||||||
B - Křetinová, Hakenová, Benešová, Kesselgruberová B - Křetinová, Hakenová, Benešová, Kesselgruberová | AC TJ Jičín | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin FlorianMartin Florian
AC TJ Jičín |
01 | 1.75 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 1.65 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ChmelařJan Chmelař
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 1.65 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Václav SvobodaVáclav Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 1.60 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká Lípa |
02 | 1.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavlína PerglováPavlína Perglová
AC Česká Lípa |
01 | 1.45 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Nikola ŽuchováNikola Žuchová
AC Česká Lípa |
02 | 1.40 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 1.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika FürstováVeronika Fürstová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 1.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 1.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 1.40 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla KružíkováAdéla Kružíková
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 1.35 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina HakenováKateřina Hakenová
AC TJ Jičín |
02 | 1.30 | 5.00 | |||||||||||||||
Barbora ŠálkováBarbora Šálková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC TJ Jičín |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s. |
99 | 1.80 | 11.00 | |||||||||||||||
Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová
AC Česká Lípa |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Tereza BártováTereza Bártová
AC Česká Lípa |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Anna PelcováAnna Pelcová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 2.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika FürstováVeronika Fürstová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 2.10 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin FlorianMartin Florian
AC TJ Jičín |
01 | 5.66 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Mario GáborMario Gábor
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
98 | 5.60 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 5.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 4.91 | 9.00 | |||||||||||||||
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 5.08 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková
AC Česká Lípa |
01 | 3.92 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominika NováčkováDominika Nováčková
AC Česká Lípa |
03 | 3.88 | 9.00 | |||||||||||||||
Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Tereza BártováTereza Bártová
AC Česká Lípa |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 5.18 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 5.07 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ Jičín |
01 | 4.94 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ Jičín |
01 | 4.37 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 4.21 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michaela HofmanováMichaela Hofmanová
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 4.08 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 4.07 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika StrnádkováVeronika Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 4.05 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ Jičín |
02 | 3.87 | 2.00 | |||||||||||||||
Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová
AC TJ Jičín |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán BorlŠtěpán Borl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 10.77 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Václav SvobodaVáclav Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 10.70 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | 10.19 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká Lípa |
02 | 09.36 | 9.00 | |||||||||||||||
Natálie JakobiNatálie Jakobi
AC Česká Lípa |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patricie JanůPatricie Janů
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 10.78 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 10.42 | 9.00 | |||||||||||||||
MB |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 10.31 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 10.23 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 10.13 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC TJ Jičín |
01 | 10.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 09.09 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 08.98 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natálie LipnickáNatálie Lipnická
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 08.07 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Klára SulejováKlára Sulejová
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 08.05 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika HudečkováVeronika Hudečková
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 07.46 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika StrnádkováVeronika Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 07.04 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina DanysováKateřina Danysová
AC TJ Jičín |
03 | 07.03 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Linda MísařováLinda Mísařová
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 06.66 | ||||||||||||||||
MB |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s. |
02 | 10.98 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela LorenzováDaniela Lorenzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | 08.04 | 11.00 | |||||||||||||||
MB |
Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | 08.20 | ||||||||||||||||
Eliška KrákorováEliška Krákorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ČikovskýMatěj Čikovský
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 12.38 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 12.18 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 12.12 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 11.73 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub PevnýJakub Pevný
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 10.81 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš SpillerTomáš Spiller
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 09.84 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 09.80 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Matěj MarešMatěj Mareš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 09.14 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Eduard MichalEduard Michal
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 08.30 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin MacháčekMartin Macháček
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 08.30 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan ChmelařJan Chmelař
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 07.78 | ||||||||||||||||
12 |
Martin AdamčíkMartin Adamčík
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 07.64 | ||||||||||||||||
MB |
Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa |
00 | 14.55 | ||||||||||||||||
Vojtěch PacholíkVojtěch Pacholík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan HošekMilan Hošek
AC Slovan Liberec, z.s. |
98 | 13.05 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 12.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
98 | 11.45 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ivan RychteraIvan Rychtera
AC TJ Jičín |
98 | 09.75 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Šimon KličkaŠimon Klička
AC TJ Jičín |
01 | 09.06 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | 38.67 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavlína PerglováPavlína Perglová
AC Česká Lípa |
01 | 32.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominika StránskáDominika Stránská
AC Česká Lípa |
00 | 18.84 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 35.34 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC TJ Jičín |
01 | 21.62 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 21.51 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Linda MísařováLinda Mísařová
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 16.88 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára SulejováKlára Sulejová
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 16.19 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina DanysováKateřina Danysová
AC TJ Jičín |
03 | 14.66 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 39.29 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 35.44 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Matěj ČikovskýMatěj Čikovský
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 35.17 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 34.12 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 29.99 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 26.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub PevnýJakub Pevný
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 23.13 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 21.62 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Filip GrolmusFilip Grolmus
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 18.48 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš SpillerTomáš Spiller
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 17.56 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Martin AdamčíkMartin Adamčík
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 15.49 | ||||||||||||||||
MB |
Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa |
00 | 28.24 | ||||||||||||||||
Vojtěch PacholíkVojtěch Pacholík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan HošekMilan Hošek
AC Slovan Liberec, z.s. |
98 | 43.46 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ivan RychteraIvan Rychtera
AC TJ Jičín |
98 | 32.78 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David BulířDavid Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 31.22 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 30.01 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Šimon KličkaŠimon Klička
AC TJ Jičín |
01 | 23.87 | 6.00 | |||||||||||||||
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC TJ Jičín |
01 | 42.74 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 32.57 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 29.79 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Monika MatouškováMonika Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 26.65 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna NečáskováAnna Nečásková
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 26.48 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Klára SulejováKlára Sulejová
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 25.30 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KrákorováEliška Krákorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | 41.07 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s. |
98 | 30.89 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | 28.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniela LorenzováDaniela Lorenzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | 18.70 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ČikovskýMatěj Čikovský
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 41.67 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 39.02 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 33.92 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 27.77 | 7.00 | |||||||||||||||
MB |
Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa |
00 | 28.89 | ||||||||||||||||
MB |
Šimon KličkaŠimon Klička
AC TJ Jičín |
01 | 20.23 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
98 | 65.98 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Milan HošekMilan Hošek
AC Slovan Liberec, z.s. |
98 | 40.24 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ivan RychteraIvan Rychtera
AC TJ Jičín |
98 | 30.37 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 37.19 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC TJ Jičín |
01 | 36.26 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela HofmanováMichaela Hofmanová
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 32.32 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Natálie LipnickáNatálie Lipnická
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 30.30 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora ŠálkováBarbora Šálková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 29.93 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nikola SojkováNikola Sojková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 29.17 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ Jičín |
01 | 28.79 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika HudečkováVeronika Hudečková
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 21.82 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Anna NečáskováAnna Nečásková
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 21.20 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 18.58 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina DanysováKateřina Danysová
AC TJ Jičín |
03 | 16.10 | ||||||||||||||||
MB |
Magdaléna SmutnáMagdaléna Smutná
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 22.73 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | 52.39 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká Lípa |
02 | 25.93 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Anna StředováAnna Středová
AC Česká Lípa |
03 | 24.34 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová
AC Česká Lípa |
02 | 20.05 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Nikola ŽuchováNikola Žuchová
AC Česká Lípa |
02 | 19.10 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká Lípa |
02 | 17.18 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natálie JakobiNatálie Jakobi
AC Česká Lípa |
00 | 16.71 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 47.49 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 40.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš SpillerTomáš Spiller
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 32.57 | 8.00 | |||||||||||||||
MB |
Martin FlorianMartin Florian
AC TJ Jičín |
01 | 57.63 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (po, 1.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 41.37 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matěj MísařMatěj Mísař
AC Mladá Boleslav z.s. |
99 | 40.12 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, z.s. |
98 | 38.42 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David BulířDavid Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 32.18 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Marek FormánekMarek Formánek
AC Slovan Liberec, z.s. |
98 | 29.55 | 6.00 | |||||||||||||||
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, z.s. | 211.00 | ||||||||||||||||
2 | JICIN JICIN | AC TJ Jičín | 108.00 | ||||||||||||||||
3 | MLBOL MLBOL | AC Mladá Boleslav z.s. | 082.00 | ||||||||||||||||
4 | LIAZJ LIAZJ | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 051.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 110 m př., 400 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, výška, 200 m, 4x100 m, 100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, z.s. | 218.00 | ||||||||||||||||
2 | MLBOL MLBOL | AC Mladá Boleslav z.s. | 181.00 | ||||||||||||||||
3 | LIAZJ LIAZJ | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 097.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, výška, 100 m, 200 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Celkový bodový stav - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ACCLI ACCLI | AC Česká Lípa | 203.50 | ||||||||||||||||
2 | LIAZJ LIAZJ | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 102.50 | ||||||||||||||||
3 | MLBOL MLBOL | AC Mladá Boleslav z.s. | 058.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 2000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JICIN JICIN | AC TJ Jičín | 275.00 | ||||||||||||||||
2 | LIAZJ LIAZJ | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 263.00 | ||||||||||||||||
3 | MLBOL MLBOL | AC Mladá Boleslav z.s. | 143.00 | ||||||||||||||||
4 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, z.s. | 028.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 300 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 200 m, 200 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |