Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD LKAS juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Mladá Boleslav (1. 5. 2017)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.17 11.00
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.34 9.00
3 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.69 7.00
4 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.74 6.00
5 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.79 5.00
6 Martin FlorianMartin Florian 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.03 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ChlupMarek Chlup 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.56 8.00
2 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.18 3.00
3 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.01 2.00
4 Matěj MísařMatěj Mísař 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.03 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.60 11.00
2 Marek MachMarek Mach 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.06 9.00
3 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.12 8.00
4 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.25 7.00
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.29 6.00
6 Adam KadlecAdam Kadlec 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.68 2.00
7 Štěpán BorlŠtěpán Borl 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.10 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StojaDavid Stoja 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.34 5.00
2 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.39 4.00
3 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.50 3.00
MB Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.96
Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNP
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.17 11.00
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.40 9.00
3 Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.66 8.00
4 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.85 7.00
5 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.28 3.50
6 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.48 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.25 6.00
2 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.26 5.00
3 Tereza PeškařováTereza Peškařová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.28 3.50
4 Anna BoukalováAnna Boukalová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.55 2.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.66 11.00
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.67 9.00
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.93 8.00
4 Ester MerunkováEster Merunková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.11 6.00
5 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.46 5.00
6= Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.64 2.50
6= Patricie JanůPatricie Janů 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.64 2.50
8 Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.66 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.06 7.00
2 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.53 4.00
3 Natalia KrčkováNatalia Krčková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.97
4 Monika FridrichováMonika Fridrichová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14.22
5 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.24
6 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.44
7 Lucie JechováLucie Jechová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14.67
8 Kateřina HakenováKateřina Hakenová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 15.62
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.42
2 Ema PolomskáEma Polomská 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15.39
3 Viktorie CigánkováViktorie Cigánková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15.65
4 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 16.10
MB Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.34
MB Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.62
MB Anna PosltováAnna Posltová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.76
Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 8 závodníků