výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix

Kolín (8. 5. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.64
2 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.79
3 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.88
4 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.36
5 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.55
6 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.67
7 Bedřich HolečekBedřich Holeček 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.54
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.62
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.72
4 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.76
5 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.82
6 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.89
7 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.79
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.98
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.09
4 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.24
5 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.29
6 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.57
7 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ŠámalVáclav Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.17
2 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.36
3 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.44
4 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.50
5 Mathias PeetersMathias Peeters 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.74
6 Jakub HemberaJakub Hembera 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.89
7 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (po, 8.5.2017) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.92
2 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.95
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.96
4 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.13
5 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.18
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.39
7 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.34
1 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.34
2 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.36
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.43
4 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.49
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.85
Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.75
2 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
3 Pavel KrausPavel Kraus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.88
4 Petr BräutigamPetr Bräutigam 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.91
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.34
6 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.45
Martin VančuraMartin Vančura 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.47
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.48
3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.61
4 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.63
5 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.74
6 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.75
7 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.06
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.20
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.26
3 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.30
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
5 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.52
6 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
7 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.20
2 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.61
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.75
4 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.90
5 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.91
6 Lenka ČernáLenka Černá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.21
7 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 8.5.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.00
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.12
3 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.29
4 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.35
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
6 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.47
7 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.39
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.44
3 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.49
4 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.55
5 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.66
6 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.73
7 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.65
2 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.72
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.75
4 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.78
5 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.80
6 Martina UlvrováMartina Ulvrová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.96
Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.78
2 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.80
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.85
4 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.00
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.04
Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.71
2 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.72
3 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.00
4 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.08
5 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.09
Viktorie SrsňováViktorie Srsňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.20
6 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.20
7 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
2 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.93
3 Anna RýparováAnna Rýparová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.99
4 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.20
5 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.29
6 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.31
7 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.03
Anna KubešováAnna Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.95
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.00
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.08
4 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.20
5 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.22
6 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.38
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.35
2 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.38
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.48
4 Roman BabicaRoman Babica 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.66
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.72
6 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.84
Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.24
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.26
3 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.45
4 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.63
5 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.81
6 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.25
Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 8.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.80
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.88
3 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.99
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.43
5 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.44
6 Milan KormaníkMilan Kormaník 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.56
7 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.90
2 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.01
3 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.02
4 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.09
5 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.14
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.24
7 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.78
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.15
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.18
3 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.22
4 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.25
5 Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.42
Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.68
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.69
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.80
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.88
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.28
6 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 13.38
7 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.69
8 Nela LonerováNela Lonerová 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 14.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 12.85
2 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.15
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.22
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.91
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.98
6 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.13
Lenka ČernáLenka Černá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.45
2 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.56
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.76
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 12.86
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.25
6 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.34
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.98
2 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.72
3 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.79
4 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.23
5 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.57
Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.65
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 24.32
3 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.80
Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 22.80
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.89
3 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 23.75
4 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.42
5 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.09
Milan KormaníkMilan Kormaník 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 8.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 23.95
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.40
3 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.56
Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.13
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.87
2 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.92
3 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.39
4 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.67
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.50
Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 26.26
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 26.88
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.94
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 27.29
5 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 27.56
6 Nela LonerováNela Lonerová 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 31.15
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 38.77
2 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 38.89
3 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.38
4 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 39.66
5 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.73
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 40.75
2 Václav ŠámalVáclav Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.02
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.05
4 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.82
5 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 51.51
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 47.26
2 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.40
3 Petr BräutigamPetr Bräutigam 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.54
Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNS
Pavel KrausPavel Kraus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 42.42
2 Mathias PeetersMathias Peeters 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.17
Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNS
Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 42.69
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 44.35
3 Anna RýparováAnna Rýparová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 50.22
4 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 53.07
Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 44.37
2 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.68
3 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 44.79
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.17
Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.20
2= Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 46.15
2= Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 46.15
3 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.20
4 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 46.81
Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 46.62
2 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 47.17
3 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.49
4 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 48.21
5 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 49.79
Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 47.41
2 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 47.51
3 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.38
4 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 48.72
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.15
6 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 50.02
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena MichálkováAlena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 48.67
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.43
3 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.14
4 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.76
Lucie PodzimkováLucie Podzimková 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:04.63
2 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:06.64
3 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:11.56
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:03.29
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:11.43
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:12.26
4 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:19.80
5 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:20.68
6 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:22.38
7 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:26.25
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:24.77
2 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:26.85
3 David HrubýDavid Hrubý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:27.22
4 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:28.53
5 Vít TechnikVít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:29.73
6 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:32.06
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:21.62
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:21.11
2 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:23.97
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:25.06
4 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:28.51
5 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:36.68
Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:33.38
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:37.25
3 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:38.80
4 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:39.48
5 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:42.37
6 Eva DušánkováEva Dušánková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:42.95
7 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:47.09
Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4:47.74
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠmejcMatěj Šmejc 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5:23.64
2 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:28.06
Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6:15.32
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.40
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.49
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.45
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.55
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.92
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.49
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.41
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.45
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.75
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.85
6 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 15.93
7 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.37
2 Martin FliegerMartin Flieger 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.20
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 18.07
4 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 18.38
5 Jakub HemberaJakub Hembera 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 18.91
6 Igor RázgaIgor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.81
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14.97
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15.00
3 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 16.13
4 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.53
5 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 16.62
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14.89
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15.01
3 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 16.09
4 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 16.53
5 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.54
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.66
2 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 17.12
3 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.80
4 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.03
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 18.21
6 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.58
7 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.11
Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.32
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.85
3 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15.02
4 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.46
5 Klára ŽížalováKlára Žížalová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.49
6 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18.28
7 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.21
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.45
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.61
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.68
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.73
5 Klára ŽížalováKlára Žížalová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.31
6 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.35
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.66
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.68
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.38
3 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.76
4 Roman BabicaRoman Babica 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 15.85
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 16.02
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.40
7 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 26.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.77
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 16.57
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 17.67
Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.63
2 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.08
3 Roman BabicaRoman Babica 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 15.50
4 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.50
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 16.02
Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.53
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.05
3 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 34.26
Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 28.45
2 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.58
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 33.61
4 Jakub HemberaJakub Hembera 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 35.40
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31.59
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 34.21
3 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.64
4 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.05
Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 29.30
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 29.58
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 32.28
4 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.61
5 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.31
6 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.57
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.27
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 42.49
3 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 42.66
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 43.31
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 44.06
2 Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.99
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 50.60
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.86
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 1.75
2 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.75
4 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 1.65
5 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.50
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.75
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.70
3 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.65
4 Prokop MálekProkop Málek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.55
5 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.55
6 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.55
7 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.50
8 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.50
9 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.50
10= Vít TechnikVít Technik
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.45
10= Šimon WeiserŠimon Weiser
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.45
12= Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.40
12= Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.40
14 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.40
15 Vít VinduškaVít Vinduška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.30
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martina PoláčkováMartina Poláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.60
2= Veronika KošátkováVeronika Košátková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
99 1.55
2= Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.55
4 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.55
5 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 1.50
6 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.50
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 1.50
Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.55
2 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 1.50
3 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.50
4 Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.45
5= Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 1.45
5= Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.45
5= Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.45
8 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.40
9 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.45
10 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.35
11= Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.35
11= Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.35
13 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.35
14 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.30
15 Eva DušánkováEva Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.30
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan JirásekJan Jirásek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 6.55 +0.3 m/s
2 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 6.38 +0.3 m/s
3 Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.34 +0.1 m/s
4 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.30 +0.0 m/s
5 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 6.22 +1.4 m/s
6 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 6.19 +0.9 m/s
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.15 +1.2 m/s
8 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.93 +0.6 m/s
9 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 5.76 +0.3 m/s
10 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 5.65 +0.0 m/s
11 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 5.38 +0.0 m/s
12 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.33 +0.9 m/s
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 6.35 +0.9 m/s
2 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 6.00 +0.1 m/s
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.94 +0.2 m/s
4 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.92 +2.6 m/s 5.68 +1.1 m/s
5 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 5.60 +0.2 m/s
6 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.46 +1.0 m/s
7 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.40 +1.4 m/s
8 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.20 +0.9 m/s
9 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.94 +1.7 m/s
10 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.94 +0.0 m/s
11 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.90 +0.7 m/s
12 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.84 +0.1 m/s
13 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.77 +0.0 m/s
14 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.59 +0.0 m/s
15 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.58 +0.9 m/s
16 Sebastian BolardtSebastian Bolardt
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 4.44 +0.6 m/s
17 Mathias PeetersMathias Peeters
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.41 +1.3 m/s
18 Matěj VíšekMatěj Víšek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.38 +1.6 m/s
19 Jiří SolomJiří Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.36 +0.0 m/s
20 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.35 +0.6 m/s
21 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.32 +0.6 m/s
22 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.15 +0.0 m/s
23 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.09 +0.0 m/s
24 Bedřich HolečekBedřich Holeček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.04 +0.0 m/s
25 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.02 +0.1 m/s
Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 DNS
Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 DNS
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.30 +0.2 m/s
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.88 +0.1 m/s
2 Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.74 +0.6 m/s
3 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.69 +0.7 m/s
4 Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.66 +1.3 m/s
5 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.62 +0.5 m/s
6 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.50 +0.6 m/s
7 Anna StrnadováAnna Strnadová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.49 +0.6 m/s
8 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.45 +0.0 m/s
9 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.33 +1.6 m/s
10 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.30 +1.2 m/s
11 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.29 +0.6 m/s
12 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.28 +0.2 m/s
13 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.28 +2.1 m/s 3.82 -0.2 m/s
14 Eva DušánkováEva Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.27 +0.1 m/s
15 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.27 -0.2 m/s
16 Anna SkálováAnna Skálová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.26 +0.4 m/s
17 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4.20 +1.4 m/s
18 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.18 +0.5 m/s
19 Vendula CikánováVendula Cikánová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.17 +0.0 m/s
20 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.14 +0.1 m/s
21 Dominika SvobodováDominika Svobodová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.09 +1.6 m/s
22 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 4.07 +0.5 m/s
23 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 4.06 +0.8 m/s
24 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
02 3.97 +0.1 m/s
Šárka ValáškováŠárka Valášková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 DNS
Celkem 25 závodníků
Finále B (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.19 +0.2 m/s
2 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.72 +0.0 m/s
3 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.33 +0.1 m/s
4 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.27 +1.1 m/s
5 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.18 +0.6 m/s
6 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.14 +0.8 m/s
7 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.08 +0.2 m/s
8 Eliška BlechováEliška Blechová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.90 +0.5 m/s
9 Kateřina KukalováKateřina Kukalová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.67 +1.8 m/s
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 11.72
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.43
3 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.95
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 09.85
5 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 08.80
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 DNS
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta MikundováAgáta Mikundová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 11.40
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 10.83
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10.30
4 Jitka HarazímováJitka Harazímová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 10.26
5 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10.14
6 Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 09.54
7 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 09.46
8 Anna KubešováAnna Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 08.71
9 Martina UlvrováMartina Ulvrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 08.69
10 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 07.85
11 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 07.07
12 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 06.07
Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 DNS
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12.34
2 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 12.25
3 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 10.43
4 Matěj ŠmejcMatěj Šmejc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 09.84
5 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 09.44
6 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 08.97
Martin FliegerMartin Flieger
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 13.95
2 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13.18
3 Ondřej BártůOndřej Bártů
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 11.58
4 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 10.98
5 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.96
6 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 09.22
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 39.79
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 34.25
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 31.65
4 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 29.29
5 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 24.83
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 39.26
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 35.90
3 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 33.46
4 Anna KubešováAnna Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 33.26
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
02 31.14
6 Martina UlvrováMartina Ulvrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 30.09
7 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 29.82
8 Jitka HarazímováJitka Harazímová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 29.24
9 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 27.85
10 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 26.55
11 Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 26.24
12 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 25.60
13 Agáta MikundováAgáta Mikundová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 25.23
14 Klára VenclováKlára Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 23.32
15 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 23.20
16 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 21.70
17 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 21.56
18 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 20.17
19 Alena MichálkováAlena Michálková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 18.36
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 DNS
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 51.93
2 Dominik PodlenaDominik Podlena
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 49.20
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 47.51
4 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 46.45
5 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 42.08
6 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 38.43
7 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 36.58
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 30.71
9 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 30.55
10 Ondřej FryaufOndřej Fryauf
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
02 30.41
11 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 28.40
12 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 28.01
13 Igor RázgaIgor Rázga
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 24.46
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 29.58
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 57.67
2 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 52.82
3 Ondřej BártůOndřej Bártů
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 41.09
4 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 39.35
5 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 36.92
Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNS
Celkem 1 závodníků