výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix

Kolín (8. 5. 2017)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.35
2 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.38
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.48
4 Roman BabicaRoman Babica 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.66
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.72
6 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.84
Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.24
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.26
3 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.45
4 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.63
5 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.81
6 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.25
Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 8.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.80
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.88
3 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.99
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.43
5 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.44
6 Milan KormaníkMilan Kormaník 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.56
7 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.90
2 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.01
3 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.02
4 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.09
5 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.14
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.24
7 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.78
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.15
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.18
3 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.22
4 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.25
5 Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.42
Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 8.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.68
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.69
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.80
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.88
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.28
6 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 13.38
7 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.69
8 Nela LonerováNela Lonerová 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 14.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 12.85
2 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.15
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.22
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.91
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.98
6 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.13
Lenka ČernáLenka Černá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.45
2 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.56
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.76
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 12.86
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.25
6 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.34
Celkem 6 závodníků