Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Pražského poháru družstev mládeže

Praha - Děkanka (9. 5. 2017)

110 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 9.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.60 11.00
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.61 8.00
3 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.57 6.00
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.98 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 9.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.16 9.00
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.03 7.00
3 Jan JanečekJan Janeček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.93 5.00
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.16 3.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 9.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.27 9.00
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.45 8.00
3 Roman BabicaRoman Babica 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 15.68 7.00
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 9.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.90 11.00
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 16.01 6.00
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.22 4.00
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.29 3.00
Maciej GorskiMaciej Gorski 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 9.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 16.16 5.00
2 Jakub FiřtJakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.87 2.00
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.60 1.00
4 Filip MaternaFilip Materna 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 18.65
Celkem 4 závodníků