výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Havlíčkův Brod, kategorie IV.

Havlíčkův Brod (12. 5. 2017)

60 m - Žáci

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KreuzLukáš Kreuz 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 07.2
2 Pavel DudekPavel Dudek 02 ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova 07.4
Vladimír MachkaVladimír Machka 01 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 07.6
Jakub ŠtefánekJakub Štefánek 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 07.6
3 Pavel BártaPavel Bárta 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 07.6
Marek MusilMarek Musil 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 07.8
4 Martin VysoudilMartin Vysoudil 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 07.8
Miroslav DobrovolnýMiroslav Dobrovolný 01 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 07.9
Dominik BílýDominik Bílý 01 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 07.9
Ondřej HanuliakOndřej Hanuliak 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 07.9
5 Tomáš KarabaTomáš Karaba 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 07.9
6 Petr EisPetr Eis 02 ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova 08.0
Martin KučeraMartin Kučera 01 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 08.1
7 David MatulaDavid Matula 02 ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova 08.1
8 Tomáš VávraTomáš Vávra 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 08.2
Robin HubáčekRobin Hubáček 01 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 08.4
9 Dominik KurkaDominik Kurka 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 08.4
Miroslav AltmannMiroslav Altmann 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 08.6
10 Robin PetržílekRobin Petržílek 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 08.6
11 Petr SpáčilPetr Spáčil 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 08.8
Celkem 20 závodníků

60 m - Žákyně

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 07.7
2 Katka ŘehořováKatka Řehořová 01 ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova 08.4
3 Lucie KudrnováLucie Kudrnová 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 08.7
4 Michaela LíbalováMichaela Líbalová 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 08.9
Kristýna DoležalováKristýna Doležalová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 09.0
5 Tereza KautskáTereza Kautská 01 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 09.0
6 Eliška LedvinkováEliška Ledvinková 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 09.1
Aneta RumanovskáAneta Rumanovská 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 09.2
7 Nela BártováNela Bártová 02 ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova 09.2
Karolína ZárubováKarolína Zárubová 02 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 09.3
Václava MarkováVáclava Marková 02 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 09.3
Růžičková GabrielaRůžičková Gabriela 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 09.3
8 Adéla MelounováAdéla Melounová 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 09.3
9 Anna RutschováAnna Rutschová 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 09.4
Anna KosováAnna Kosová 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 09.6
10 Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 09.6
11 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 03 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 09.7
12 Barbora ŠpatzováBarbora Špatzová 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 09.9
13 Nina StojkováNina Stojková 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 10.4
Celkem 19 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška OndráčkováEliška Ondráčková 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 2:39.0
2 Eliška CyrusováEliška Cyrusová 01 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 2:53.0
3 Anna FikarováAnna Fikarová 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 2:56.0
4 Eliška KovačkováEliška Kovačková 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 2:57.0
5 Kristýna DoležalováKristýna Doležalová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 3:01.0
Eliška MrtkováEliška Mrtková 01 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 3:04.0
6 Soňa NekovářováSoňa Nekovářová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 3:04.0
7 Natálie PiskačováNatálie Piskačová 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 3:05.0
8 Eliška JůzlováEliška Jůzlová 02 ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova 3:06.0
9 Lucie KudrnováLucie Kudrnová 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 3:08.0
10 Růžičková GabrielaRůžičková Gabriela 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 3:09.0
11 Kateřina PeškováKateřina Pešková 02 ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova 3:11.0
12 Lucie KonfrštováLucie Konfrštová 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 3:15.0
13 Klára SýkorováKlára Sýkorová 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 3:16.0
14 Barbora ŠpatzováBarbora Špatzová 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 3:17.0
15 Lenka TlapákováLenka Tlapáková 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 3:18.0
16 Aneta RumanovskáAneta Rumanovská 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 3:20.0
17 Michaela JonášováMichaela Jonášová 02 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 3:23.0
Adéla CemperováAdéla Cemperová 01 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 0:00.0
Kristýna ŠvarováKristýna Švarová 02 ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova 0:00.0
Celkem 20 závodníků

1000 m - Žáci

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Miroslav AltmannMiroslav Altmann 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 0:00.0
Tomáš VávraTomáš Vávra 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 0:00.0
Tomáš VávraTomáš Vávra 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 0:00.0
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Hynek FilipHynek Filip 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5:08.0
1 Daniel LacinaDaniel Lacina 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 5:08.0
2 Vojtěch VodrážkaVojtěch Vodrážka 02 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 5:09.0
3 Aleš FialkaAleš Fialka 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 5:10.0
4 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 5:11.0
5 Lukáš GregorLukáš Gregor 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5:14.0
6 Marek ŠupichMarek Šupich 01 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 5:18.0
7 David MuzikářDavid Muzikář 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5:19.0
8 Michal RychlýMichal Rychlý 01 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 5:20.0
9 Radek StaněkRadek Staněk 02 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 5:27.0
10 Matyáš FrancuchMatyáš Francuch 02 ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova 5:28.0
11 Tomáš KulhánekTomáš Kulhánek 02 ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova 5:29.0
Tomáš TrtíkTomáš Trtík 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 5:35.0
Pavel BoudníkPavel Boudník 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 5:35.0
12 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 01 ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 5:35.0
13 Tomáš SlanařTomáš Slanař 03 ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova 5:39.0
14 Tomáš VávraTomáš Vávra 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 5:43.0
15 Miroslav AltmanMiroslav Altman 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 5:44.0
16 Michal KubizňákMichal Kubizňák 02 ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov 5:49.0
17 Jan HlaváčJan Hlaváč 02 ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova 5:58.0
18 Robin HubáčekRobin Hubáček 01 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 6:01.0
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vojtěch VepřovskýVojtěch Vepřovský
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 1.60
Lukáš GregorLukáš Gregor
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 1.55
2 Michal SladkovskýMichal Sladkovský
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
01 1.55
Milan CoufalMilan Coufal
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
01 1.50
Matyáš JanůMatyáš Janů
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 1.50
David MatulaDavid Matula
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 1.50
3 Tomáš NobstTomáš Nobst
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
01 1.50
Petr ČapekPetr Čapek
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
02 1.45
Jan FialaJan Fiala
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 1.45
František FranclFrantišek Francl
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
01 1.45
Ondřej StejskalOndřej Stejskal
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
01 1.45
Petr NovákPetr Novák
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
01 1.45
Tomáš KulhánekTomáš Kulhánek
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 1.45
4 Alex HolcnerAlex Holcner
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
02 1.45
5 Dominik KurkaDominik Kurka
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 1.40
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
Barbora ŽemličkováBarbora Žemličková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 1.45
1 Denisa VaňkováDenisa Vaňková
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
01 1.45
Tereza VodičkováTereza Vodičková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
02 1.35
Soňa NekovářováSoňa Nekovářová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
03 1.35
2 Tereza ŠtindlováTereza Štindlová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
03 1.35
3 Natálie VančurováNatálie Vančurová
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
02 1.30
Kristýna ŠvarováKristýna Švarová
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 1.25
4 Denisa SmolíkováDenisa Smolíková
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
02 1.25
Marie PráškováMarie Prášková
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 1.20
Tereza KautskáTereza Kautská
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
01 1.20
5 Andrea HorákováAndrea Horáková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
02 1.20
Kateřina PeškováKateřina Pešková
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 1.15
Zuzana KruntorádováZuzana Kruntorádová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 1.15
Lenka KorejtkováLenka Korejtková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 1.15
6 Klára SýkorováKlára Sýkorová
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 1.15
7 Natálie ArbelovskáNatálie Arbelovská
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 1.10
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SladkovskýMichal Sladkovský
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
01 5.11 0.0
2 Pavel DudekPavel Dudek
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 5.02 0.0
3 Vojtěch VepřovskýVojtěch Vepřovský
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 4.94 0.0
4 Marek MusilMarek Musil
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 4.93 0.0
5 Tomáš KarabaTomáš Karaba
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 4.91 0.0
6 Tomáš KulhánekTomáš Kulhánek
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 4.87 0.0
7 Pavel BártaPavel Bárta
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
03 4.84 0.0
8 Tomáš ProkopTomáš Prokop
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 4.58 0.0
9 Aleš FialkaAleš Fialka
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 4.46 0.0
Vojtěch VodrážkaVojtěch Vodrážka
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
02 4.45 0.0
10 Jan FialaJan Fiala
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 4.45 0.0
11 František FranclFrantišek Francl
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
01 4.44 0.0
12 Petr DoležalPetr Doležal
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 4.41 0.0
13 Petr ČapekPetr Čapek
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
02 4.38 0.0
14 Kryštof TomekKryštof Tomek
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 4.34 0.0
15 Jakub UchytilJakub Uchytil
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
01 4.13 0.0
16 Marek BrázdaMarek Brázda
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
03 4.05 0.0
17 Milan CoufalMilan Coufal
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
01 3.95 0.0
18 Pavel BoudníkPavel Boudník
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 3.85 0.0
19 Aleš VolenecAleš Volenec
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
02 3.77 0.0
20 Ondřej HanuliakOndřej Hanuliak
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
03 3.37 0.0
Dominik KurkaDominik Kurka
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 0.00 0.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 5.11 0.0
2 Katka ŘehořováKatka Řehořová
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 4.46 0.0
3 Nikol NepokojováNikol Nepokojová
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
03 4.24 0.0
4 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
01 4.15 0.0
5 Tereza VodičkováTereza Vodičková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
02 4.05 0.0
6 Nela BártováNela Bártová
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 3.98 0.0
7 Eliška CyrusováEliška Cyrusová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
01 3.96 0.0
8 Denisa VaňkováDenisa Vaňková
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
01 3.86 0.0
9 Barbora ŽemličkováBarbora Žemličková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 3.82 0.0
10 Václava MarkováVáclava Marková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
02 3.71 0.0
Adéla CemperováAdéla Cemperová
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
02 3.68 0.0
11 Marie PráškováMarie Prášková
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 3.68 0.0
12 Tereza ŠtindlováTereza Štindlová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
03 3.52 0.0
13 Anna KosováAnna Kosová
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 3.42 0.0
14 Tereza MedunováTereza Medunová
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
03 3.37 0.0
15 Denisa SmolíkováDenisa Smolíková
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
02 3.31 0.0
16 Eliška TylichováEliška Tylichová
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 3.16 0.0
17 Natálie MusilováNatálie Musilová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 2.73 0.0
18 Lenka TlapákováLenka Tlapáková
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
02 2.66 0.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol NepokojováNikol Nepokojová
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
03 10.25 0.0
2 Eliška TylichováEliška Tylichová
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 09.35 0.0
3 Natálie VančurováNatálie Vančurová
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
02 08.90 0.0
4 Aneta PavlíkováAneta Pavlíková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
01 07.90 0.0
5 Natálie ArbelovskáNatálie Arbelovská
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 07.80 0.0
6 Karolína JandováKarolína Jandová
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
01 07.75 0.0
7 Andrea HorákováAndrea Horáková
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
02 07.60 0.0
8 Eliška JůzlováEliška Jůzlová
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 07.30 0.0
9 Sára SvobodováSára Svobodová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 07.25 0.0
10 Eliška ŘezníkováEliška Řezníková
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 07.00 0.0
11 Tereza PlodíkováTereza Plodíková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 06.65 0.0
12 Eliška OndráčkováEliška Ondráčková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 06.60 0.0
13 Natálie PiskačováNatálie Piskačová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
02 06.50 0.0
14 Adéla MelounováAdéla Melounová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
03 06.40 0.0
15 Tereza MedunováTereza Medunová
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
03 06.15 0.0
16 Lenka KrovováLenka Krovová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
02 05.55 0.0
17 Tereza PaštikováTereza Paštiková
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 03.80 0.0
Tereza MedunováTereza Medunová
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
02 00.00 0.0
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marcel AlbiniMarcel Albini
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 11.90 0.0
2 Vladimír MachkaVladimír Machka
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
01 11.80 0.0
3 Radim PechaRadim Pecha
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 11.60 0.0
4 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 11.30 0.0
5 Patrik FurdaPatrik Furda
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
02 10.50 0.0
6 Matyáš FrancuchMatyáš Francuch
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 10.30 0.0
7 Martin VysoudilMartin Vysoudil
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 10.10 0.0
8 Kryštof TomekKryštof Tomek
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 10.00 0.0
9 Daniel HorákDaniel Horák
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 09.95 0.0
10 Tomáš KosinaTomáš Kosina
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
01 09.90 0.0
11 Michal RychlýMichal Rychlý
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
01 09.20 0.0
12 Tomáš ProkopTomáš Prokop
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 09.10 0.0
13 Michal BělovskýMichal Bělovský
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 08.90 0.0
14 Matěj MoravecMatěj Moravec
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 08.70 0.0
Tomáš NobstTomáš Nobst
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
01 08.60 0.0
15 Aleš VolenecAleš Volenec
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
02 08.60 0.0
16 Jan HlaváčJan Hlaváč
ZŠ ŠtáflovaZŠ Štáflova
02 08.50 0.0
17 Alex HolcnerAlex Holcner
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745ZŠ Chotěboř, Smetanova 745
02 08.30 0.0
18 Radek StaněkRadek Staněk
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
02 08.20 0.0
19 Petr SpáčilPetr Spáčil
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 07.70 0.0
20 Marek BrázdaMarek Brázda
ZŠ a MŠ Golčův JeníkovZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
03 06.60 0.0
Adam TringlAdam Tringl
ZŠ Chotěboř ButtulovaZŠ Chotěboř Buttulova
03 00.00 0.0
Celkem 22 závodníků