Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Májové závody

Karlovy Vary (1. 5. 2017)

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.48 719
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.64 668
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.75 634
4 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.98 565
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 07.28 785
2 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 07.41 742
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 07.79 622
4 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.89 592
5 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.90 589
6 Jan PechaJan Pecha 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.06 542
7 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.12 525
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Marek NetíkMarek Netík 02 AK SokolovAK Sokolov 07.50 713
1= Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.50 713
3 Šimon Petr KuřeŠimon Petr Kuře 02 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 07.79 622
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.89 592
5 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.18 509
6 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.32 470
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav StřapekStanislav Střapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.65 665
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.87 598
3 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.37 457
4 Daniel KlejchDaniel Klejch 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.93 320
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr CharvátPetr Charvát 04 AK SokolovAK Sokolov 08.71 371
2 David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov 08.79 352
3 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.84 340
4 Tomáš ČechTomáš Čech 04 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 08.94 318
5 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.26 249
6 Jakub SikoraJakub Sikora 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.30 241
7 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.38 226
8 Patrik BazoniPatrik Bazoni 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.76 158
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 08.50 423
2 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.11 280
3 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.32 237
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.46 210
5 Tomáš ZikmundTomáš Zikmund 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.55 194
6 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.24 88
7 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10.43 65
8 Jiří HampejsJiří Hampejs 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10.51 56
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HartlOndřej Hartl 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.71 166
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy

(po, 1.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.20 788
2 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 08.33 749
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.67 654
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.08 824
2 Linda ČechováLinda Čechová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.25 773
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.30 758
4 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.87 600
5 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.93 584
6 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.17 523
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.10 818
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.54 690
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.72 640
4 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.01 564
Michaela PatočkováMichaela Patočková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.16 800
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.30 758
3 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 08.54 690
4 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.64 662
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74 635
6 Vanesa TošovskáVanesa Tošovská 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.79 621
7 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.24 506
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.66 656
2 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.99 569
3 Nadine HabibováNadine Habibová 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09.18 521
4 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.19 518
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.33 749
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.52 695
3 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74 635
4 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.41 465
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.06 324
6 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.14 308
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.42 723
2 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.74 635
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.91 589
4 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.47 451
5 Markéta PancováMarkéta Pancová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.52 440
6 Klára LochmanováKlára Lochmanová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.93 350
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 08.83 610
2 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.91 589
3 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.36 477
4 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.52 440
5 Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.80 378
6 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.12 312
7 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.30 278
8 Jasmína JirglováJasmína Jirglová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.46 249
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.92 587
2 Karolína NováKarolína Nová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.95 579
3 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.23 509
4 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.21 295
5 Adéla BednárováAdéla Bednárová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.40 107
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.59 676
2 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.99 569
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.18 521
4 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.20 516
5 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.29 494
6 Denisa PeťovskáDenisa Peťovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.38 263
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 08.98 571
2 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.16 526
3 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.26 501
4 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.36 477
5 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.38 472
6 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.66 408
7 Terezie VedralováTerezie Vedralová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.21 295
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.73 637
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.77 626
3 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.35 480
4 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.53 438
5 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.83 371
6 Tereza PreislerováTereza Preislerová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.03 330
7 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.33 272
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.71 397
2 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.78 382
3 Eliška MolčanováEliška Molčanová 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 10.48 245
4 Nicol GrillováNicol Grillová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 10.50 242
Alexandra KrátkáAlexandra Krátká 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 08.83 610
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.38 472
3 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.15 306
4 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 10.56 231
Celkem 4 závodníků