Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (13. 5. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.06
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.22
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67
4 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.73
5 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.73
6 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.26
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.40
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.74
4 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.05
5 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.13
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.47
2 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.71
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.08
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.42
Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.38
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.44
3 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.86
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.89
5 Jiří KrálíkJiří Králík 87 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.37
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.55
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.83
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.88
Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 11.33
2 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.91
3 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.48
MB Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67
Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 13.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10.88 11.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.13 9.00
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.19 8.00
4 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.27 7.00
5 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.30 6.00
6 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 11.32 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.22 4.00
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.30 3.00
3 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.49 2.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.54 1.00
5 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.64
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.63
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.70
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.07
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.39
4 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.57
5 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.96
6 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 14.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 12.67
2 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 12.97
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.08
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.26
5 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.59
6 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.94
2 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.29
3 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.51
4 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.63
5 Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina 13.79
6 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.57
2 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.34
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.53
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.60
5 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 14.03
6 Tereza PflégrováTereza Pflégrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HaasováSimona Haasová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.10
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.33
3 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.61
4 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.65
5 Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.71
6 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 14.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.91
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 13.11
3 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.49
4 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.75
5 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.47
6 Zuzana KodešováZuzana Kodešová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 15.24
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 13.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.71 11.00
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.72 9.00
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 12.75 8.00
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.76 7.00
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.95 6.00
6 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 13.19 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.06 4.00
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.08 3.00
3 Simona HaasováSimona Haasová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.10 2.00
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 13.12 1.00
5 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.28
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.47
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 21.86 11.00
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 22.51 9.00
3 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 22.84 8.00
4 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.88 7.00
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 23.12 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 22.91 6.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 22.99 5.00
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.80
Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Tomáš MatějčekTomáš Matějček 95 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.07 4.00
2 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 23.29 1.00
3 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.34
4 Václav LuhanVáclav Luhan 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 23.61
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23.83
6 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.16
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.93
2 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.03
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.13
4 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 24.15
5 Jan JanečekJan Janeček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.57
6 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.93
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.40
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.45
3 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.87
4 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.96
5 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.14
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.73
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 23.27 2.00
MB Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.79
Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina DNS
Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 25.78 11.00
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.01 9.00
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 26.13 8.00
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 26.27 7.00
5 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 26.60 6.00
6 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.97
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.73 5.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.92 2.50
3 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.24
4 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.36
5 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 27.49
Simona HaasováSimona Haasová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 26.92 2.50
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.12 1.00
3 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 27.40
4 Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27.67
5 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27.70
Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 27.64
2 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.98
3 Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28.49
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.54
5 Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina 28.92
6 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 31.23
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26.84 4.00
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 28.40
3 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 29.17
4 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.30
5 Zuzana KodešováZuzana Kodešová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 31.53
Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.22
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 27.27
3 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.57
4 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.38
MB Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spastic HandicapSpastic Handicap 27.70
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 50.39 11.00
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 50.46 9.00
3 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 50.99 8.00
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.07 4.00
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 52.29 3.00
6 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 52.76 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51.88 5.00
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.11 1.00
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.13
4 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 53.83
5 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.50
6 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 54.80
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 53.45
2 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 54.15
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.00
4 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55.63
5 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 56.69
Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 51.12 7.00
2 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 51.74 6.00
3 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.26
4 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 53.32
5 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55.34
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 57.68 11.00
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 58.28 9.00
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 60.36 7.00
4 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 61.30 5.00
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 61.75 4.00
MB Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 63.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 61.00 6.00
2 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 62.51 3.00
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 62.61 1.00
4 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 65.46
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 65.54
MB Ema KozákováEma Kozáková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.04
2 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 66.53
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.61
4 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 68.06
5 Nikola ŠpůrováNikola Špůrová 01 AK BílinaAK Bílina 70.40
Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 58.66 8.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.53 2.00
3 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.22
4 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 63.94
5 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 64.25
MB Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spastic HandicapSpastic Handicap 62.40
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 1:54.72 11.00
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1:55.69 9.00
3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:02.69 8.00
4 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:04.33 7.00
5 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 2:04.77 6.00
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:06.09 5.00
7 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:06.23 4.00
8 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:08.07 3.00
9 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:08.41 2.00
10 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:08.95 1.00
11 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:09.07
12 Jakub ČvandaJakub Čvanda 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2:13.57
13 Jiří KrálíkJiří Králík 87 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:15.50
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:19.28 11.00
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 2:20.81 9.00
3 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:24.83 8.00
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2:25.69 7.00
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:26.11 6.00
6 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:29.05 3.00
7 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.05 2.00
8 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:34.82
MB Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2:20.32
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:28.70 5.00
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2:28.74 4.00
3 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.13 1.00
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:35.98
5 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:39.24
6 Anna GerberováAnna Gerberová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:39.63
7 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 2:40.23
Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:11.23 11.00
2 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:15.69 9.00
3 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 4:31.02 8.00
4 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 4:35.33 7.00
5 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4:35.81 6.00
6 Jakub ČvandaJakub Čvanda 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4:35.84 5.00
7 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4:41.12 4.00
8 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:53.23 3.00
MB Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 4:40.64
MB Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4:41.57
Radek GrohRadek Groh 89 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 4:49.99 11.00
2 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:59.67 9.00
3 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 5:00.12 8.00
4 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:19.99 7.00
5 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:23.64 6.00
6 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:27.24 5.00
7 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 5:32.69 4.00
8 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:45.71 3.00
9 Helena BuchlováHelena Buchlová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:56.50 2.00
10 Michala SlovákováMichala Slováková 86 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 6:46.76 1.00
Veronika StekláVeronika Steklá 03 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 11 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 19:25.23 11.00
2 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19:27.77 9.00
3 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:45.20 8.00
4 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20:06.89 7.00
5 Alena HájkováAlena Hájková 85 ASK LovosiceASK Lovosice 20:11.39 6.00
6 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20:31.35 5.00
7 Helena CaisováHelena Caisová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20:51.44 4.00
8 Helena BuchlováHelena Buchlová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20:51.77 3.00
9 Barbora MackováBarbora Macková 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20:52.64 2.00
10 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21:41.42 1.00
11 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22:13.66
12 Natálie BarešováNatálie Barešová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22:55.04
13 Martina DigrinováMartina Digrinová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23:26.94
Michala SlovákováMichala Slováková 86 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. DNF
Celkem 14 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32:26.78 11.00
2 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 32:36.75 9.00
3 Borek PožárBorek Požár 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 34:28.17 8.00
4 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35:28.82 7.00
5 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35:53.88 6.00
6 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 37:44.87 5.00
Radek GrohRadek Groh 89 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VelcováVendula Velcová 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.46 11.00
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.16 6.00
3 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.59 5.00
4 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18.27 3.00
Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK MostAK Most 18.17 4.00
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 18.81 2.00
3 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 19.99 1.00
Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 16.72 9.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.89 8.00
3 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.04 7.00
Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 15.25 11.00
2 Václav LuhanVáclav Luhan 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 15.96 9.00
3 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16.10 8.00
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 17.07 7.00
5 Matěj KulkaMatěj Kulka 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17.52 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.12 6.00
2 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 17.89 4.00
3 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17.90 3.00
4 Jan MálekJan Málek 85 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18.26 2.00
5 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 26.13 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 56.51 11.00
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 57.24 9.00
3 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 58.26 8.00
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 60.73 6.00
5 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 60.78 5.00
Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JanečekJan Janeček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 59.42 7.00
2 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 61.47 4.00
3 Matěj KulkaMatěj Kulka 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 62.99 3.00
4 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 63.09 2.00
5 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 75.25 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 68.00 9.00
2 Vendula VelcováVendula Velcová 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 69.52 7.00
3 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 71.48 6.00
4 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 72.04 4.00
Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 72.01 5.00
2 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 74.97 3.00
3 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 76.03 2.00
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 66.28 11.00
2 Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 68.93 8.00
3 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 78.54 1.00
Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Poznámky:
Závodnice Burgrová se zranila,odvezena zravotní službou k ošetření do nemocnice v Mostě.
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Luhan, Capouch, Běhounek, Vejražka D. A-Luhan, Capouch, Běhounek, Vejražka D. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 43.96 11.00
2 A-Janetka, Nejedlý, Bartoš, Lecjaks A-Janetka, Nejedlý, Bartoš, Lecjaks AK BílinaAK Bílina 44.15 9.00
3 A-Víla, Horký, Formánek, Kožíšek A-Víla, Horký, Formánek, Kožíšek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 44.45 8.00
4 A-Velíšek, Šípek, Hlaváček, Töpfer A-Velíšek, Šípek, Hlaváček, Töpfer AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.57 7.00
5 A-Vlach, Šimek, Seidl, Blachowitz A-Vlach, Šimek, Seidl, Blachowitz Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 45.08 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Hašek, Kadlec, Sobotka, Kučera A-Hašek, Kadlec, Sobotka, Kučera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.81 6.00
2 B-Doležal Ji., Pícha, Doležal Ja, Strnad B-Doležal Ji., Pícha, Doležal Ja, Strnad AK BílinaAK Bílina 46.34 4.00
3 Vaynahiy, Nguyen, Lamač, Kučera Vaynahiy, Nguyen, Lamač, Kučera AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 46.66 3.00
4 B-Janeček, Procházka, Vokrouhlický, Vácha B-Janeček, Procházka, Vokrouhlický, Vácha Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 48.45
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Páleník, Zahrádka, Vejražka M., Chloupek O. B-Páleník, Zahrádka, Vejražka M., Chloupek O. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 46.97 2.00
2 B-Kříž, Šepotěv, Landa, Bajer B-Kříž, Šepotěv, Landa, Bajer A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.22 1.00
3 Čvanda, Vostatek, Vohradník, Málek Čvanda, Vostatek, Vohradník, Málek VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 47.56
4 B-Studnička, Bílý, Dvořák, Krištof B-Studnička, Bílý, Dvořák, Krištof AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.21
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová A Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.24 11.00
2 A Husáková, Tomášková, Caisová, Maštalířová A Husáková, Tomášková, Caisová, Maštalířová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 50.33 9.00
3 A Krouzská, Sedláčková, Podpěrová, Špárová A Krouzská, Sedláčková, Podpěrová, Špárová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.89 6.00
4 A Sentenská, Menclová, Jandová, Štolbová A Sentenská, Menclová, Jandová, Štolbová AK BílinaAK Bílina 53.41 5.00
A Chocholová, Procházková, Junová, Jiránková A Chocholová, Procházková, Junová, Jiránková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Marková, Kollárová, Hodková, Fisková A Marková, Kollárová, Hodková, Fisková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 51.17 8.00
2 A Řeháková, Káclová, Procházková, Votinská A Řeháková, Káclová, Procházková, Votinská SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 52.79 7.00
3 B Nečásková, Čadová, Abrahámová, Nezdarová B Nečásková, Čadová, Abrahámová, Nezdarová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 53.61 3.00
4 Heřmánková, Pojslová, Fibichová, Kirbsová Heřmánková, Pojslová, Fibichová, Kirbsová ASK LovosiceASK Lovosice 55.01 1.00
5 B Viplerová, Velcová, Zárubová Caisová Helena B Viplerová, Velcová, Zárubová Caisová Helena Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 55.13
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Uhlová, Hanykýřová, Vavříková, Syková B Uhlová, Hanykýřová, Vavříková, Syková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 53.48 4.00
2 B Ferenczeiová, Sabadosh, Machátová, Vašinová B Ferenczeiová, Sabadosh, Machátová, Vašinová TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 54.23 2.00
3 B Francouzová, Procházková, Šilerová, Špůrová B Francouzová, Procházková, Šilerová, Špůrová AK BílinaAK Bílina 56.40
4 B Pelová, Drncová, Bartoňová, Burgrová B Pelová, Drncová, Bartoňová, Burgrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.62
B Fialová, Tomanová, Ručková, Součková B Fialová, Tomanová, Ručková, Součková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DQ
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 1.79 11.00
2 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 1.76 9.00
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 1.73 8.00
4 Jiří DoležalJiří Doležal
AK BílinaAK Bílina
91 1.73 7.00
5= Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.73 5.50
5= Václav LuhanVáclav Luhan
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 1.73 5.50
7 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.70 4.00
8= Jan MálekJan Málek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 1.60 2.50
8= Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 1.60 2.50
MB Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.79
Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 DNS
Poznámky / pokusy:
" poř.
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.68 11.00
2 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.55 9.00
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.50 8.00
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.50 7.00
5 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 1.50 6.00
6 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.50 5.00
7 Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 1.45 4.00
8 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.45 3.00
9= Anita KelemenováAnita Kelemenová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 1.40 1.50
9= Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.40 1.50
11 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.40
12 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 1.40
Poznámky / pokusy:
" poř.
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3.80 11.00
2 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 3.60 9.00
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
97 3.60 8.00
4= Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 3.50 6.50
4= Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 3.50 6.50
6 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 3.50 5.00
7 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 3.40 4.00
8 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.30 3.00
Poznámky / pokusy:
" poř.
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 2.80 11.00
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2.80 9.00
3 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.50 8.00
4= Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2.40 6.50
4= Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
95 2.40 6.50
6 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 2.30 5.00
7 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 2.30 4.00
8 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK BílinaAK Bílina
00 1.80 3.00
9 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.80 2.00
Poznámky / pokusy:
" poř.
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 6.69 +3.2 m/s 11.00
2 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 6.63 +2.1 m/s 6.53 +0.0 m/s 9.00
3 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 6.62 +1.9 m/s 8.00
4 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 6.44 +1.9 m/s 7.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.34 +2.2 m/s 6.29 +1.9 m/s 6.00
6 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.31 +1.3 m/s 5.00
7 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 6.18 +3.7 m/s 6.17 +1.1 m/s 4.00
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 6.17 +0.3 m/s 3.00
9 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 5.96 +1.9 m/s 2.00
10 Daniel MusilDaniel Musil
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
89 5.93 -1.6 m/s 1.00
11 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.64 -1.0 m/s
12 Jan MálekJan Málek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 5.57 +2.0 m/s
13 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 5.52 -2.2 m/s
14 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
03 5.51 +1.4 m/s
15 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 5.33 +0.0 m/s
16 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.14 +2.4 m/s 4.92 +0.0 m/s
MB Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 DNS
Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 DNS
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5.30 +1.6 m/s 11.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 5.29 +0.0 m/s 9.00
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.20 +0.0 m/s 8.00
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 5.07 +0.5 m/s 7.00
5 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
ASK LovosiceASK Lovosice
02 5.04 +0.7 m/s 6.00
6 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.99 +0.0 m/s 5.00
7 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.86 +0.0 m/s 4.00
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.84 +1.1 m/s 3.00
9 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.84 +0.0 m/s 2.00
10 Simona HaasováSimona Haasová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.79 +0.4 m/s 1.00
11 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 4.78 +0.0 m/s
12 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4.78 +0.0 m/s
13 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.76 +0.0 m/s
14 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
97 4.68 +0.0 m/s
15 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 4.67 +0.0 m/s
16 Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.38 +0.0 m/s
17 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 4.31 -1.6 m/s
18 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 4.22 +1.3 m/s
19 Tereza PflégrováTereza Pflégrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.04 +0.9 m/s
MB Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
98 DNS
Celkem 20 závodníků

trojskok - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 13.68 +0.7 m/s 11.00
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 13.08 -0.4 m/s 9.00
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 13.03 -0.5 m/s 8.00
4 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 12.83 +2.2 m/s 7.00
5 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 12.63 -0.6 m/s 6.00
6 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 12.43 +0.0 m/s 5.00
7 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 12.25 -1.7 m/s 4.00
8 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 11.99 -0.5 m/s 3.00
9 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 11.46 +0.0 m/s 2.00
Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 DNS
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Celkem 11 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
97 11.01 +0.0 m/s 11.00
2 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
98 10.83 +0.0 m/s 9.00
3 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.64 -0.1 m/s 8.00
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.59 +0.0 m/s 7.00
5 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 10.45 +0.0 m/s 6.00
6 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 10.42 +0.0 m/s 5.00
7 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 10.28 +0.0 m/s 4.00
8 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 10.25 +0.0 m/s 3.00
9 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.24 +0.0 m/s 2.00
10 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 09.83 +0.0 m/s 1.00
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Eva BernáEva Berná
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 10.75
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 13.30 11.00
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 10.75 9.00
3 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 10.73 8.00
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 10.65 7.00
5 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.65 6.00
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 10.18 5.00
7 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 09.80 4.00
8 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 09.69 3.00
9 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
81 09.49 2.00
10 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 09.32 1.00
11 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
94 08.82
12 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
99 08.75
13 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
72 08.60
14 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 08.40
15 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 08.24
16 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 07.75
17 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 07.07
18 Kateřina DurychováKateřina Durychová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 06.40
19 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK BílinaAK Bílina
00 05.63
MB Martina ŠimonováMartina Šimonová
Spastic HandicapSpastic Handicap
88 NM
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 5kg - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Michal PalagMichal Palag
Spastic HandicapSpastic Handicap
89 10.34
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jaroslav PetroušJaroslav Petrouš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 NM
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 14.00 11.00
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.50 9.00
3 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 12.90 8.00
4 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 12.49 7.00
5 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12.19 6.00
6 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 11.96 5.00
7 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 11.90 4.00
8 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 11.65 3.00
9 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 11.28 2.00
10 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 10.60 1.00
11 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 10.58
12 Matěj ČikovskýMatěj Čikovský
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 10.54
13 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 09.94
14 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 09.84
15 Vladislav KasparVladislav Kaspar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
87 09.71
MB Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 12.21
Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 DNS
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 DNS
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Michal PalagMichal Palag
Spastic HandicapSpastic Handicap
89 34.47
MB Jiří KohoutJiří Kohout
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 DNS
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 36.68 11.00
2 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 34.75 9.00
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 34.51 8.00
4 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
81 31.57 7.00
5 Elisa HalangElisa Halang
ASK LovosiceASK Lovosice
00 31.33 6.00
6 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
94 30.38 5.00
7 Vendula VelcováVendula Velcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
90 30.30 4.00
8 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 28.47 3.00
9 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 26.96 2.00
10 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 26.33 1.00
11 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 23.57
12 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
72 23.26
13 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 22.78
14 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 21.80
15 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 21.59
16 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 21.59
17 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 21.03
18 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
99 18.46
19 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK BílinaAK Bílina
00 16.82
20 Nikola ŠpůrováNikola Špůrová
AK BílinaAK Bílina
01 14.85
21 Kateřina DurychováKateřina Durychová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 14.71
MB Eva BernáEva Berná
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 28.21
MB Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 17.60
MB Martina ŠimonováMartina Šimonová
Spastic HandicapSpastic Handicap
88 DNS
Celkem 24 závodníků

hod diskem 1,5kg - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jaroslav PetroušJaroslav Petrouš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 DNS
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 43.75 11.00
2 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 41.76 9.00
3 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 40.07 8.00
4 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 37.78 7.00
5 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 37.31 6.00
6 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 34.60 5.00
7 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 34.27 4.00
8 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 33.39 3.00
9 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 31.90 2.00
10 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 30.97 1.00
11 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 30.85
12 Vladislav KasparVladislav Kaspar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
87 30.02
13 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 29.77
14 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 27.94
15 Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 26.57
16 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 24.93
Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 DNS
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
MB Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 31.92
Celkem 19 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
81 48.30 11.00
2 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 41.97 9.00
3 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 35.34 8.00
4 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 31.97 7.00
5 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
99 30.00 6.00
6 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 29.00 5.00
7 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
94 26.35 4.00
8 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 23.57 3.00
9 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 23.37 2.00
10 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK BílinaAK Bílina
00 16.35 1.00
11 Kateřina DurychováKateřina Durychová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 14.38
MB Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 27.33
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 63.42 11.00
2 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 54.10 9.00
3 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 48.98 8.00
4 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 41.91 7.00
5 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 41.32 6.00
6 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 40.14 5.00
7 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 36.76 4.00
8 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 36.53 3.00
9 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 34.42 2.00
10 Matěj ČikovskýMatěj Čikovský
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 31.63 1.00
11 Vladislav KasparVladislav Kaspar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
87 28.06
Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 DNS
Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 NM
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jiří KohoutJiří Kohout
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 DNS
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 41.26 11.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 40.60 9.00
3 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 35.55 8.00
4 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 35.00 7.00
5 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 33.94 6.00
6 Andrea BalíkováAndrea Balíková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 33.82 5.00
7 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
72 33.10 4.00
8 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 32.07 3.00
9 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 31.90 2.00
10 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 31.86 1.00
11 Elisa HalangElisa Halang
ASK LovosiceASK Lovosice
00 29.99
12 Michaela HofmanováMichaela Hofmanová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 29.75
13 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 28.71
14 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 27.60
15 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 25.83
16 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 23.50
17 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 21.22
MB Martina ŠimonováMartina Šimonová
Spastic HandicapSpastic Handicap
88 DNS
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 61.58 11.00
2 Kryštof KozačKryštof Kozač
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 61.46 9.00
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
84 57.34 8.00
4 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 57.25 7.00
5 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 51.28 6.00
6 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 48.04 5.00
7 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 47.45 4.00
8 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 45.73 3.00
9 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 43.50 2.00
10 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 42.94 1.00
11 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 40.45
12 Matěj MísařMatěj Mísař
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 39.68
13 Marek FormánekMarek Formánek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 39.10
14 Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
98 38.12
15 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 35.95
16 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 34.80
MB Petr VrátilPetr Vrátil
Spastic HandicapSpastic Handicap
83 43.78
MB Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 38.18
Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
92 DNS
Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 DNS
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 215.00
2 ACTUR ACTUR AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 174.00
3 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 148.00
4 KLAST KLAST TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 141.50
5 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 130.50
6 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 083.00
7 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 061.50
8 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 030.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 4x100 m, 110 m př., 400 m př., 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x10
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 116.00
2 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 109.00
3 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 104.50
4 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 102.50
5 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 099.00
6 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 091.00
7 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 085.50
8 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 081.00
9 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 057.00
10 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 053.50
11 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 052.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 200 m, 4x1
Celkem 11 závodníků