výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (13. 5. 2017)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 50.39 11.00
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 50.46 9.00
3 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 50.99 8.00
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.07 4.00
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 52.29 3.00
6 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 52.76 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51.88 5.00
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.11 1.00
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.13
4 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 53.83
5 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.50
6 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 54.80
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 53.45
2 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 54.15
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.00
4 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55.63
5 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 56.69
Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 51.12 7.00
2 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 51.74 6.00
3 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.26
4 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 53.32
5 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55.34
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 57.68 11.00
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 58.28 9.00
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 60.36 7.00
4 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 61.30 5.00
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 61.75 4.00
MB Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 63.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 61.00 6.00
2 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 62.51 3.00
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 62.61 1.00
4 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 65.46
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 65.54
MB Ema KozákováEma Kozáková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.04
2 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 66.53
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.61
4 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 68.06
5 Nikola ŠpůrováNikola Špůrová 01 AK BílinaAK Bílina 70.40
Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 58.66 8.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.53 2.00
3 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.22
4 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 63.94
5 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 64.25
MB Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spastic HandicapSpastic Handicap 62.40
Celkem 6 závodníků