1. kolo přeboru LKAS družstev mladšího žactva - skupina C
Mladá Boleslav (18. 5. 2017)skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s. |
05 | 1.35 | 50.00 | |||||||||||||||
2= |
Michal ČančíkMichal Čančík
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.30 | 48.50 | |||||||||||||||
2= |
Marek CoufalMarek Coufal
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.30 | 48.50 | |||||||||||||||
4 |
Jakub MizeraJakub Mizera
AC Turnov, z. s. |
04 | 1.30 | 47.00 | |||||||||||||||
5 |
Antonín KvapilAntonín Kvapil
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.25 | 46.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš KolocTomáš Koloc
AC Mladá Boleslav z.s. B |
04 | 1.20 | 45.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub LhotaJakub Lhota
AC Mladá Boleslav z.s. B |
04 | 1.20 | 44.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.20 | 43.00 | |||||||||||||||
Jáchym ČervinkaJáchym Červinka
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | DNP | |||||||||||||||||
Filip KažmírFilip Kažmír
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 18.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna BleptováAnna Bleptová
AC TJ Jičín |
04 | 1.35 | 50.00 | |||||||||||||||
2 |
Ema NierostkováEma Nierostková
AC TJ Jičín |
04 | 1.30 | 49.00 | |||||||||||||||
3 |
Hana JedličkováHana Jedličková
AC TJ Jičín |
05 | 1.30 | 48.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška PodzimkováEliška Podzimková
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
04 | 1.25 | 47.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana BartošováZuzana Bartošová
AC Turnov, z. s. |
04 | 1.25 | 46.00 | |||||||||||||||
6= |
Beáta FilipiBeáta Filipi
AC Mladá Boleslav z.s. B |
04 | 1.25 | 44.50 | |||||||||||||||
6= |
Tina DrahotováTina Drahotová
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 1.25 | 44.50 | |||||||||||||||
8 |
Andrea ČerychováAndrea Čerychová
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.25 | 43.00 | |||||||||||||||
9 |
Sára VyhlídkováSára Vyhlídková
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
04 | 1.25 | 42.00 | |||||||||||||||
10 |
Natálie StránskáNatálie Stránská
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.20 | 41.00 | |||||||||||||||
11 |
Barbora ChmelařováBarbora Chmelařová
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.15 | 40.00 | |||||||||||||||
12 |
Kateřina MaťátkováKateřina Maťátková
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
05 | 1.15 | 39.00 | |||||||||||||||
13 |
Adéla VernerováAdéla Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 1.15 | 38.00 | |||||||||||||||
14 |
Anežka KubánkováAnežka Kubánková
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
05 | 1.10 | 37.00 | |||||||||||||||
Karolína PošepnáKarolína Pošepná
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |