Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD starší žáci a žákyně

Mladá Boleslav (14. 6. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 14.6.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.61
2 Martin SobotkaMartin Sobotka 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.91
3 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.99
4 David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.01
5 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.44
6 Jiří BrožJiří Brož 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.58
7 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.79
8 Jiří TrčJiří Trč 03 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.58
2 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.82
3 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.91
4 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.13
5 Petr KučeraPetr Kučera 03 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.20
6 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.31
MB David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 14.6.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MissbachDaniel Missbach 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.82
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.04
3 Jakub ŠindelářJakub Šindelář 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.55
4 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.56
5 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.10
6 Filip ZetekFilip Zetek 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.32
7 Tomáš ŽákTomáš Žák 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.79
Dominik ZikmundDominik Zikmund 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.73
2 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.77
3 Albert SommerAlbert Sommer 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.99
4 Tomáš KudrnaTomáš Kudrna 02 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.32
5 Jan KalusJan Kalus 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.38
6 Michal BrožekMichal Brožek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.40
7 Jakub MastníkJakub Mastník 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.82
Jaroslav UherJaroslav Uher 02 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.67
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.79
3 Matyáš PaulinaMatyáš Paulina 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.99
4 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.26
5 Jan HofmanJan Hofman 03 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 08.35
6 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.39
7 Michal TreglerMichal Tregler 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.91
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 14.6.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.57 11.00
2 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.63 9.00
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.67 8.00
4 Daniel MissbachDaniel Missbach 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.75 7.00
5 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.79 6.00
6 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.85 5.00
7 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.87 4.00
8 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.99 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 14.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.89 2.00
2 Martin SobotkaMartin Sobotka 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.91 1.00
3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.93
4= David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.98
4= Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.98
6 Matyáš PaulinaMatyáš Paulina 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.03
7 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.20
8 Albert SommerAlbert Sommer 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.27
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.15
2 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.19
3 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.75
4 Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 08.80
5 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 08.81
6 Veronika VernerováVeronika Vernerová 03 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 09.32
7 Jana ŠálkováJana Šálková 03 AC Turnov, z.s. BAC Turnov, z.s. B 09.55
Eliška TomáškováEliška Tomášková 03 AC Turnov, z.s. BAC Turnov, z.s. B DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 14.6.2017) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.49
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.53
3 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.54
4 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.75
5 Andrea FrancůAndrea Franců 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 09.15
6 Nikola GabrišováNikola Gabrišová 03 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 09.41
7 Karolína HlouškováKarolína Hloušková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 09.60
8 Amálie ŠtejfováAmálie Štejfová 03 AC Turnov, z.s. BAC Turnov, z.s. B 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (st, 14.6.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.25
2 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.57
3 Natálie KottováNatálie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 08.86
4 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.06
5 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 09.07
6 Jana CvrčkováJana Cvrčková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 09.18
7 Lien Trinh Thi HongLien Trinh Thi Hong 03 AC Turnov, z.s. BAC Turnov, z.s. B 09.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.14
2 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.51
3 Barbora BurešováBarbora Burešová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.79
4 Karolína PoupováKarolína Poupová 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.90
5 Anna PosltováAnna Posltová 03 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 08.95
6 Veronika KvaizarováVeronika Kvaizarová 03 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 09.06
7 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 09.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (st, 14.6.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.13
2 Sára PávováSára Pávová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.54
3 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 08.73
4 Anna VašínováAnna Vašínová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.00
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 09.11
6 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.23
Martina BarkovskáMartina Barkovská 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (st, 14.6.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.07
2 Tereza SimonováTereza Simonová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.58
3 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.63
4 Claudia ŠtanderováClaudia Štanderová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.66
5 Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.83
6 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.89
7 Eliška CoufalováEliška Coufalová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.42
8 Anna KoutskáAnna Koutská 02 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 09.45
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 14.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.92 11.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.98 9.00
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.13 8.00
4 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.21 7.00
5= Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.22 5.50
5= Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.22 5.50
7 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.43 4.00
8 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.52 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 14.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.34 2.00
2 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.40 1.00
3= Tereza SimonováTereza Simonová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.55
3= Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.55
3= Sára PávováSára Pávová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.55
6 Claudia ŠtanderováClaudia Štanderová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.56
7 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.57
8 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 08.62
Celkem 8 závodníků