Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Mladá Boleslav (1. 7. 2017)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 6.53 -1.3 m/s 11.00
2 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 6.43 -1.3 m/s 9.00
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 6.34 -0.3 m/s 8.00
4 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 6.18 -0.3 m/s 7.00
5 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 6.18 -2.0 m/s 6.00
6 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.17 -0.9 m/s 5.00
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 6.00 +0.0 m/s 4.00
8 Michal TopferMichal Topfer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 5.90 -2.2 m/s 3.00
9 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.84 -0.1 m/s 2.00
10 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.81 -1.9 m/s 1.00
11 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 5.75 -0.3 m/s
12 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 5.61 +0.0 m/s
13 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.49 -0.3 m/s
Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 DNS
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
91 DNS
Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 DNS
Radim KůtaRadim Kůta
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
90 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5.22 -1.4 m/s 11.00
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 5.15 -1.0 m/s 9.00
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.96 +0.0 m/s 8.00
4 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.93 -1.3 m/s 7.00
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.90 +0.0 m/s 6.00
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.84 -1.6 m/s 5.00
7 Nikola DukováNikola Duková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4.80 -2.2 m/s 4.00
8 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.80 -1.5 m/s 3.00
9 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.67 -1.1 m/s 2.00
10 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.66 +0.0 m/s 1.00
11 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
97 4.58 -2.2 m/s
12 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 4.51 -1.4 m/s
13 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.46 -0.6 m/s
14 Klára ZikmundováKlára Zikmundová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
93 4.44 -0.7 m/s
15 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 4.42 -1.3 m/s
16 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
98 4.26 -0.4 m/s
Celkem 16 závodníků