Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“

Hradec Králové (22. - 23. 4. 2017)
skok vysoký - Muži (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.84 661
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.81 636
3 Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.60 464
skok vysoký - Junioři (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.02 822
2 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.63 488
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.78 610
skok vysoký - Žáci (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1.69 536
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.66 512
3 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.51 396
skok vysoký - Žákyně (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.40 512
2 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1.40 512
3 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1.28 389
skok o tyči - Muži (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.50 760
2 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.20 406
3 Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.20 179
skok o tyči - Junioři (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.20 406
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.60 509
skok o tyči - Žáci (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.90 333
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2.50 242
3 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.50 242
skok daleký - Muži (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.29 650
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.16 621
3 Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.05 392
skok daleký - Junioři (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.30 652
2 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.15 411
skok daleký - Dorostenci (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.15 619
skok daleký - Dorostenci (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5.39 459
skok daleký - Žáci (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6.05 597
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.16 413
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.85 354
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.12 405
2 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.91 191
3 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.85 182
skok daleký - Žákyně (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4.80 506
2 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4.45 416
3 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4.29 376
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.57 446
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.40 403
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.34 388
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.19 477
2 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.58 372
3 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.29 354
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12.08 611
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.51 456
3 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.43 451
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.01 486
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.99 485
2 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.21 379
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.34 566
2 Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.79 413
3 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.77 412
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 32.11 506
2 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.86 481
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.58 417
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32.78 519
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.78 363
2 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.50 263
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.26 589
2 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.23 489
3 Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.83 250
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22.63 338
2 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.02 327
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 18.33 258
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 49.01 574
2 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32.73 338
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.20 316
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 28.65 451
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 39.68 437
2 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.43 305
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.28 548
2 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.56 523
3 Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.50 278
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 23.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.40 277
2 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.43 235
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tobias LemeerTobias Lemeer 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 46.76 280
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.51 262
3 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 41.30 235
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 22.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 45.59 424
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 42.40 385
3 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.82 365