Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“

Hradec Králové (22. - 23. 4. 2017)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 22.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobias LemeerTobias Lemeer
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 46.76 280
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 44.51 262
3 David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 41.30 235
4 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 39.84 223
5 Štěpán ŠůstekŠtěpán Šůstek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 36.50 196
6 Ondřej ŘehákOndřej Řehák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 35.48 187
7 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 34.27 177
8 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 31.23 153
9 Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 26.96 119
10 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 26.81 118
11 Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 25.55 109
12 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 25.48 108
13 Josef KubiasJosef Kubias
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 24.58 101
14 Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 23.24 91
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 22.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 45.59 424
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 42.40 385
3 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 40.82 365
4 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 38.41 336
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 37.26 322
6 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 36.29 310
7 Kateřina KubínováKateřina Kubínová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 34.76 292
8 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 32.58 266
9 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 31.15 249
10 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 31.10 248
11 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 30.37 240
12 Valérie NešporováValérie Nešporová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 30.07 236
13 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 29.32 227
14 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 29.30 227
15 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 27.82 210
16 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 27.32 204
17 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 27.32 204
18 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 22.99 154
19 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 21.30 135
20 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 20.73 129
21 Lucie RychterováLucie Rychterová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 20.62 127
22 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 20.38 125
23 Adéla LapáčkováAdéla Lapáčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 18.59 105
24 Hana CoufalováHana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 09.37 11
Celkem 24 závodníků