výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“

Hradec Králové (22. - 23. 4. 2017)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 1.84 661
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.81 636
3 Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.60 464
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 22.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.02 822
2 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.63 488
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 22.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.78 610
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 23.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.69 536
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.66 512
3 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.51 396
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 1.48 374
5 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.40 317
6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.40 317
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.35 283
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 22.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.40 512
2 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.40 512
3 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 1.28 389
4 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.25 359
5 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.22 331
6= Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.16 275
6= Dominika SvobodováDominika Svobodová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.16 275
6= Adéla BreitrováAdéla Breitrová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 1.16 275
6= Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.16 275
10 Monika ProuzováMonika Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.16 275
11= Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.10 222
11= Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.10 222
11= Natálie SaksováNatálie Saksová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.10 222
Celkem 13 závodníků