Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A

Stará Boleslav (28. 4. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:21.94
2 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.38
3 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:32.47
4 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:34.79
5 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:38.70
6 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:44.33
7 Kryštof PonecKryštof Ponec 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:44.35
8 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:46.61
9 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:55.94
10 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:57.42
11 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:00.19
12 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:03.80
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2:47.08
2 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:47.68
3 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.21
4 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.99
5 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:58.60
6 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:02.02
7 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:04.10
8 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:05.59
9 Tomáš KáčerekTomáš Káčerek 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:07.50
10 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:09.03
Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice DNS
David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:33.63
2 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:49.99
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:51.69
4 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:52.61
5 Barbora LíbováBarbora Líbová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2:53.97
6 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:57.06
7 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.06
8 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:57.70
9 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:57.89
10 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:02.71
11 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3:02.80
12 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:03.08
13 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:10.00
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:29.07
2 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:42.55
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:47.19
4 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:47.82
5 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:48.57
6 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:51.62
7 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:52.42
8 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2:54.93
9 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:56.47
10 Nikol KonůpkováNikol Konůpková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:01.08
11 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:06.76
MS Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:05.05
Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice DNS
Celkem 13 závodníků