výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A

Stará Boleslav (28. 4. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PásekMartin Pásek 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.25
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.34
3 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.41
4 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.76
5 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.04
6 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.20
7 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.74
Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.28
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
3 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
4 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.04
5 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.63
6 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.92
7 Alex KavalčíkAlex Kavalčík 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.97
8 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.56
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.48
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 08.96
3 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.23
4 Kryštof PonecKryštof Ponec 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.77
5 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.91
6 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.03
7 Michal SvobodaMichal Svoboda 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.18
Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.39
2 Bruno UlbertBruno Ulbert 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.47
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.16
4 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.47
5 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.74
6 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.86
7 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.91
8 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.67
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.73
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.93
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.57
4 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.94
5 Štěpán ČervenýŠtěpán Červený 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.13
6 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.16
Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice DNS
Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.05
2 Jakub SekyraJakub Sekyra 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.13
3 David KunzDavid Kunz 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.35
4 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.50
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.53
6 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.74
7 Antonín HerynekAntonín Herynek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.81
MS Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.72
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.75
3 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.95
4 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.01
5 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.06
6 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.08
7 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.74
Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.46
2 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.68
3 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.77
4 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.78
5 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.11
6 Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.34
7 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.75
Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.25
2 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.38
3 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.59
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.94
5 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.99
6 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10.06
7 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.34
8 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.70
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie MatouškováSofie Matoušková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.38
2 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.48
3 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.73
4 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.87
5 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.18
6 Renáta MaierováRenáta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.47
Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice DNS
Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.08
2 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.13
3 Veronika BejčkováVeronika Bejčková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.25
4 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.30
5 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.32
6 Alexandra SilveyAlexandra Silvey 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.79
7 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.93
8 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.06
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.71
2 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.14
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.25
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.28
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.47
6 Kristýna HomolkováKristýna Homolková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.08
7 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.77
8 Iva CoufalováIva Coufalová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.04
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.05
2 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.22
3 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.29
4 Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.64
5 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.90
6 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.15
7 Viktorie ValentováViktorie Valentová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.96
Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
2 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.05
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.32
4 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.64
5 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.68
6 Jana ZrzaváJana Zrzavá 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.89
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.84
2 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50
3 Anežka SedlákováAnežka Sedláková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.77
MS Amélie NevrláAmélie Nevrlá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.69
MS Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.10
MS Denisa BenešováDenisa Benešová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.88
Celkem 6 závodníků