výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo atletického poháru přípravek

Praha - Kotlářka (19. 4. 2017)

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver ChobotOliver Chobot 09 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 30.06
2 Benjamin HořelicaBenjamin Hořelica 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.68
3 Antonín DvořákAntonín Dvořák 09 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 34.26
4 Hugo HonetschlägerHugo Honetschläger 11 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 35.48
5 Antonín FrýdlAntonín Frýdl 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.94
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KchelerDaniel Kcheler 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.64
2 Vilík RückVilík Rück 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.31
3 Jáchym ŠvarcJáchym Švarc 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 30.05
4 David Kristián ŠťastnýDavid Kristián Šťastný 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 31.07
5 Matěj ProkopMatěj Prokop 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 36.95
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.50
2 Richard TužilRichard Tužil 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.74
3 Petr VoženílekPetr Voženílek 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.58
Štěpán UrbanŠtěpán Urban 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán AdamŠtěpán Adam 07 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.52
2 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.49
3 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.46
4 Jiří DěckýJiří Děcký 07 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.25
5 Matyáš HoráčekMatyáš Horáček 08 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.75
6 Štěpán HobzaŠtěpán Hobza 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 27.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jára KoppJára Kopp 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.07
2 Václav KrumpholcVáclav Krumpholc 08 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.97
3 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.19
4 Vojtěch KadlečekVojtěch Kadleček 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.24
5 Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 29.47
6 Vincent HorváthVincent Horváth 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.90
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.75
2 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.35
3 Adam SmetákAdam Smeták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.35
4 David SmetákDavid Smeták 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.36
5 Marek NeužilMarek Neužil 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.70
6 Jonáš SivekJonáš Sivek 07 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.27
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 24.38
2 Adam JežekAdam Ježek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.89
3 Antonín ŠimonekAntonín Šimonek 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 26.20
4 Diviš Kilián ŠimekDiviš Kilián Šimek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 26.30
5 Jiří SmítkaJiří Smítka 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.19
Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema AdamkováEma Adamková 09 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.81
2 Ella FerklováElla Ferklová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.63
3 Jana BezegováJana Bezegová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.31
4 Julie BejlkováJulie Bejlková 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 34.84
5 Derya AbasDerya Abas 09 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 36.04
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda JarešováLinda Jarešová 10 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.29
2 Kateřina KuchtováKateřina Kuchtová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.02
3 Magdalena FrantováMagdalena Frantová 10 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 33.37
4 Laura KabátkováLaura Kabátková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 34.64
5 Anežka KnittelováAnežka Knittelová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.05
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MarkováBarbora Marková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.40
2 Tereza PetrovickáTereza Petrovická 09 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.34
3 Markéta MašínováMarkéta Mašínová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.42
4 Kristýna MicíkováKristýna Micíková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.52
5 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.07
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PuršováLucie Puršová 10 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.04
2 Luisa RočkováLuisa Ročková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.94
3 Dora RemišováDora Remišová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.67
4 Eva RückováEva Rücková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.68
5 Alice PuršováAlice Puršová 10 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 35.70
6 Barbora PištěkováBarbora Pištěková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.34
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SlezákováNatálie Slezáková 09 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 29.22
2 Anna VinařováAnna Vinařová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.21
3 Vendy VoštováVendy Voštová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.93
4 Barbora ŠkodováBarbora Škodová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.42
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena BednářováHelena Bednářová 08 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.11
2 Klára BesedováKlára Besedová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.25
3 Lucie BělouškováLucie Běloušková 07 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.38
4 Karolína BrychcínováKarolína Brychcínová 07 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.52
5 Nikoleta BrejlováNikoleta Brejlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.64
6 Lucie BrousilováLucie Brousilová 06 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.62
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HorákováViktorie Horáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.71
2 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.92
3 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.05
4 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.46
5 Anna FrýdlováAnna Frýdlová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.61
6 Vivien JakubůVivien Jakubů 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 28.13
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.63
2 Nela KlausováNela Klausová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.38
3 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.70
4 Klára JanouškováKlára Janoušková 07 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 27.01
5 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.11
6 Marie KopeckáMarie Kopecká 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.21
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.26
2 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.35
3 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.96
4 Linda MarešováLinda Marešová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 25.86
5 Jana MachátováJana Machátová 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.93
6 Awa NiangAwa Niang 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 27.16
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 19.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.95
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.28
3 Kristýna NovákováKristýna Nováková 08 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.73
4 Adéla RoušalováAdéla Roušalová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.99
5 Rozárie VebrováRozárie Vebrová 08 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.56
6 Marie ZárubováMarie Zárubová 07 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 30.66
Celkem 6 závodníků