1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva
Hodonín (29. 4. 2017)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 29.4.2017) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip DrhlíkFilip Drhlík | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.60 | |||||||||||||||
2 | Daniel KostrhunDaniel Kostrhun | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.76 | |||||||||||||||
3 | Ondřej StředulaOndřej Středula | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.19 | |||||||||||||||
4 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.77 | |||||||||||||||
5 | David ČajkaDavid Čajka | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 09.00 | |||||||||||||||
6 | Tomáš ŠárkaTomáš Šárka | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 09.94 | |||||||||||||||
Samuel HodošiSamuel Hodoši | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.4.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.70 | |||||||||||||||
2 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 07.72 | |||||||||||||||
3 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.80 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.08 | |||||||||||||||
5 | Jonáš MadejaJonáš Madeja | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.46 | |||||||||||||||
6 | Martin SchwoiserMartin Schwoiser | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.86 | |||||||||||||||
7 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 09.26 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 29.4.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.87 | |||||||||||||||
2 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | BYAC Brno | 08.00 | |||||||||||||||
3 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.06 | |||||||||||||||
4 | Šimon OrviskýŠimon Orviský | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.33 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.49 | |||||||||||||||
6 | Jan StřechaJan Střecha | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.72 | |||||||||||||||
7 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 29.4.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 07.97 | |||||||||||||||
3 | Vilém SedláčekVilém Sedláček | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.37 | |||||||||||||||
4 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | BYAC Brno | 08.45 | |||||||||||||||
5 | Jan JurenaJan Jurena | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.87 | |||||||||||||||
6 | Patrik ČíhalPatrik Číhal | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 09.37 | |||||||||||||||
7 | Ondřej ČtvrtečkaOndřej Čtvrtečka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 10.93 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (so, 29.4.2017) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 07.93 | |||||||||||||||
2 | Radim MlečkaRadim Mlečka | 03 | BYAC Brno | 08.21 | |||||||||||||||
3 | Matěj HeringMatěj Hering | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.70 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HlávkaLukáš Hlávka | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 09.19 | |||||||||||||||
Martin JustMartin Just | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Adam KonšelAdam Konšel | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | DNP | ||||||||||||||||
Matěj BílekMatěj Bílek | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (so, 29.4.2017) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.24 | |||||||||||||||
2 | Radim HrizcoRadim Hrizco | 03 | VSK Univerzita Brno | 08.28 | |||||||||||||||
3 | Viktor ČíhalViktor Číhal | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 09.06 | |||||||||||||||
MB | František RajchlFrantišek Rajchl | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 08.70 | |||||||||||||||
MB | Milan KouřilMilan Kouřil | 03 | AK Olymp Brno | 09.05 | |||||||||||||||
David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 29.4.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip DrhlíkFilip Drhlík | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel KostrhunDaniel Kostrhun | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.66 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 07.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.69 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.88 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.93 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 29.4.2017) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 07.80 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | BYAC Brno | 07.97 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.99 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 08.00 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.00 | |||||||||||||||
6 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 29.4.2017) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová | 04 | AC Čejkovice | 08.66 | |||||||||||||||
2 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.11 | |||||||||||||||
3 | Barbora VačkářováBarbora Vačkářová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.13 | |||||||||||||||
4 | Monika IndráčkováMonika Indráčková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 09.24 | |||||||||||||||
5 | Dominika ChmelařováDominika Chmelařová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
7 | Kateřina SvobodováKateřina Svobodová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
7 | Eva ŘíčkováEva Říčková | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 10.02 | |||||||||||||||
MB | Eva VlkováEva Vlková | 02 | JAC Brno | 09.18 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.4.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.54 | |||||||||||||||
2 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 08.78 | |||||||||||||||
4 | Helena AdamcováHelena Adamcová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno | 08.86 | |||||||||||||||
6 | Leona MihalíkováLeona Mihalíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.18 | |||||||||||||||
7 | Karin BačákováKarin Bačáková | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 09.58 | |||||||||||||||
8 | Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková | 02 | AK Olymp Brno | 09.67 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 29.4.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.76 | |||||||||||||||
2 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.83 | |||||||||||||||
3 | Emma JančálekEmma Jančálek | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.87 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.11 | |||||||||||||||
5 | Nela PokornáNela Pokorná | 02 | JAC Brno | 09.13 | |||||||||||||||
6 | Anna PříkazskáAnna Příkazská | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 09.47 | |||||||||||||||
7 | Veronika KonšelováVeronika Konšelová | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 09.50 | |||||||||||||||
8 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 09.63 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 29.4.2017) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 08.72 | |||||||||||||||
2 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KoutnáKateřina Koutná | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 09.05 | |||||||||||||||
4 | Vanessa HelešicováVanessa Helešicová | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 09.07 | |||||||||||||||
5 | Michaela LohniskáMichaela Lohniská | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 09.13 | |||||||||||||||
6 | Kristýna FroňkováKristýna Froňková | 03 | AC Čejkovice | 09.25 | |||||||||||||||
7 | Nela NavrátilováNela Navrátilová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 09.26 | |||||||||||||||
8 | Zita BerkováZita Berková | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 10.02 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 29.4.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KachyňováKlára Kachyňová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Erika KourkováErika Kourková | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 08.86 | |||||||||||||||
3 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | VSK Univerzita Brno | 08.89 | |||||||||||||||
4 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 09.10 | |||||||||||||||
5 | Nikol KříčkováNikol Kříčková | 03 | JAC Brno | 09.10 | |||||||||||||||
6 | Valerie ČadováValerie Čadová | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 09.38 | |||||||||||||||
7 | Eliška HromadováEliška Hromadová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 09.65 | |||||||||||||||
8 | Zora ZajíčkováZora Zajíčková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 09.68 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 29.4.2017) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 08.72 | |||||||||||||||
3 | Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Tereza LuskováTereza Lusková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 09.05 | |||||||||||||||
6 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.10 | |||||||||||||||
7 | Anna TruhlářováAnna Truhlářová | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 09.20 | |||||||||||||||
8 | Kateřina VečeřováKateřina Večeřová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.49 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (so, 29.4.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza TreterováTereza Treterová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.87 | |||||||||||||||
4 | Michaela BurianováMichaela Burianová | 03 | AK Olymp Brno | 09.05 | |||||||||||||||
5 | Aneta FingerováAneta Fingerová | 03 | VSK Univerzita Brno | 09.08 | |||||||||||||||
6 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.12 | |||||||||||||||
7 | Adéla ČervinkováAdéla Červinková | 05 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 09.35 | |||||||||||||||
Lucie SkalníkováLucie Skalníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (so, 29.4.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 08.26 | |||||||||||||||
2 | Aneta VrbovskáAneta Vrbovská | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.91 | |||||||||||||||
3 | Natálie KuchařováNatálie Kuchařová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.12 | |||||||||||||||
4 | Kateřina TálskáKateřina Tálská | 03 | SK Speed Brno, spolek | 09.32 | |||||||||||||||
5 | Tereza VrátnáTereza Vrátná | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10.02 | |||||||||||||||
6 | Tereza SeidlováTereza Seidlová | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10.37 | |||||||||||||||
Eliška GrzybováEliška Grzybová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 29.4.2017) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 08.39 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.48 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 08.49 | 8.00 | ||||||||||||||
Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Tereza TreterováTereza Treterová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová | 04 | AC Čejkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 29.4.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 08.57 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 08.65 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.66 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 08.71 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.93 | |||||||||||||||
6 | Helena AdamcováHelena Adamcová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.98 | |||||||||||||||
Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 29.4.2017) | Vítr: -2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip DrhlíkFilip Drhlík | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 18.70 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 18.74 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 19.00 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 19.08 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 19.92 | |||||||||||||||
Radim HrizcoRadim Hrizco | 03 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 29.4.2017) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 19.09 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 19.57 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 19.96 | |||||||||||||||
4 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 20.34 | |||||||||||||||
5 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | BYAC Brno | 20.76 | |||||||||||||||
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 29.4.2017) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Radek ZahnašRadek Zahnaš | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 20.08 | |||||||||||||||
3 | Matěj HeringMatěj Hering | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.50 | |||||||||||||||
4 | Jiří KristJiří Krist | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.84 | |||||||||||||||
5 | Aleš KalábekAleš Kalábek | 02 | AC Čejkovice | 22.21 | |||||||||||||||
6 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 22.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 29.4.2017) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 19.44 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 19.79 | |||||||||||||||
3 | Jan StřechaJan Střecha | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 21.52 | |||||||||||||||
4 | Petr KuchařPetr Kuchař | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.00 | |||||||||||||||
5 | Viktor ČíhalViktor Číhal | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 22.38 | |||||||||||||||
Martin JustMartin Just | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 29.4.2017) | Vítr: -3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.92 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Martin SchwoiserMartin Schwoiser | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 22.17 | |||||||||||||||
3 | Štefan RosotaŠtefan Rosota | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 22.64 | |||||||||||||||
4 | Patrik ČíhalPatrik Číhal | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 23.14 | |||||||||||||||
5 | Lukáš HlávkaLukáš Hlávka | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 23.60 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 29.4.2017) | Vítr: -3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.72 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 19.69 | |||||||||||||||
3 | Hynek HajnýHynek Hajný | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.06 | |||||||||||||||
4 | David ČajkaDavid Čajka | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 22.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 29.4.2017) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 20.46 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 20.49 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 20.93 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Emma JančálekEmma Jančálek | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 20.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 21.93 | |||||||||||||||
6 | Tereza LuskováTereza Lusková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 22.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 29.4.2017) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 21.58 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 22.11 | |||||||||||||||
3 | Vanessa HelešicováVanessa Helešicová | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 22.54 | |||||||||||||||
4 | Tereza KrejčíTereza Krejčí | 02 | VSK Univerzita Brno | 22.71 | |||||||||||||||
5 | Aneta FingerováAneta Fingerová | 03 | VSK Univerzita Brno | 23.06 | |||||||||||||||
6 | Monika IndráčkováMonika Indráčková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 23.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 29.4.2017) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 21.85 | |||||||||||||||
2 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 21.93 | |||||||||||||||
3 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 22.28 | |||||||||||||||
4 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 22.34 | |||||||||||||||
5 | Adéla HoráčkováAdéla Horáčková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 24.25 | |||||||||||||||
6 | Eliška KurzerováEliška Kurzerová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 24.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 29.4.2017) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natália GyomraiováNatália Gyomraiová | 02 | AK Olymp Brno | 20.98 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Kristina ŠpačkováKristina Špačková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.96 | |||||||||||||||
3 | Nikol KříčkováNikol Kříčková | 03 | JAC Brno | 23.39 | |||||||||||||||
4 | Nela NavrátilováNela Navrátilová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 23.73 | |||||||||||||||
5 | Anna VařekováAnna Vařeková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 24.69 | |||||||||||||||
Sofie HaráskováSofie Harásková | 03 | AK Olymp Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 29.4.2017) | Vítr: -3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KršováAdéla Kršová | 02 | AC Čejkovice | 22.04 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 22.31 | |||||||||||||||
3 | Aneta MasaříkováAneta Masaříková | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 23.34 | |||||||||||||||
4 | Natálie VedralováNatálie Vedralová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 23.51 | |||||||||||||||
5 | Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková | 02 | AK Olymp Brno | 24.67 | |||||||||||||||
6 | Eva ŘíčkováEva Říčková | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 26.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 29.4.2017) | Vítr: -3.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 21.20 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Dorota KotáskováDorota Kotásková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.92 | |||||||||||||||
3 | Klára KachyňováKlára Kachyňová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.32 | |||||||||||||||
4 | Leona MihalíkováLeona Mihalíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 23.38 | |||||||||||||||
5 | Barbora BučkováBarbora Bučková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 24.05 | |||||||||||||||
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 29.4.2017) | Vítr: -3.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena AdamcováHelena Adamcová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 22.12 | |||||||||||||||
2 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.42 | |||||||||||||||
3 | Kristýna FroňkováKristýna Froňková | 03 | AC Čejkovice | 22.83 | |||||||||||||||
4 | Kateřina TálskáKateřina Tálská | 03 | SK Speed Brno, spolek | 22.89 | |||||||||||||||
5 | Helena ČíhalováHelena Číhalová | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 23.92 | |||||||||||||||
6 | Kateřina SvobodováKateřina Svobodová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 24.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (so, 29.4.2017) | Vítr: -3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 21.12 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Maria ŠimekováMaria Šimeková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.86 | |||||||||||||||
3 | Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová | 02 | JAC Brno | 22.77 | |||||||||||||||
4 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 23.62 | |||||||||||||||
5 | Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 23.89 | |||||||||||||||
6 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 24.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (so, 29.4.2017) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.18 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta VrbovskáAneta Vrbovská | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.97 | |||||||||||||||
3 | Natálie KuchařováNatálie Kuchařová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.44 | |||||||||||||||
4 | Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 23.46 | |||||||||||||||
MB | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 22.81 | |||||||||||||||
Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová | 04 | AC Čejkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (so, 29.4.2017) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.50 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.62 | |||||||||||||||
3 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 22.46 | |||||||||||||||
4 | Dominika ChmelařováDominika Chmelařová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 23.72 | |||||||||||||||
MB | Karolína HofrováKarolína Hofrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 21.87 | |||||||||||||||
MB | Eva VlkováEva Vlková | 02 | JAC Brno | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 40.36 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 41.51 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 41.95 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 42.41 | |||||||||||||||
5 | Michal SlavíčekMichal Slavíček | 02 | VSK Univerzita Brno | 43.46 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 37.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 38.67 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 40.65 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj MartinecMatěj Martinec | 04 | AC Čejkovice | 44.86 | |||||||||||||||
5 | Štefan RosotaŠtefan Rosota | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 46.67 | |||||||||||||||
6 | Jakub SovadinaJakub Sovadina | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 52.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KostrhunDaniel Kostrhun | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 39.67 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 40.98 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 41.17 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 42.69 | |||||||||||||||
5 | Radek ZahnašRadek Zahnaš | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 42.96 | |||||||||||||||
6 | Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 45.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | BYAC Brno | 42.17 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 43.52 | |||||||||||||||
3 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 43.89 | |||||||||||||||
4 | Vilém SedláčekVilém Sedláček | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 44.74 | |||||||||||||||
5 | Aleš FialaAleš Fiala | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 46.78 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno | 47.20 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 47.70 | |||||||||||||||
3 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 48.29 | |||||||||||||||
4 | Anna RyšaváAnna Ryšavá | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 52.91 | |||||||||||||||
5 | Natálie HavlíkováNatálie Havlíková | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 57.21 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | JAC Brno | 41.86 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 43.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kristina ŠpačkováKristina Špačková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 46.04 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 46.41 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 46.67 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 47.70 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 47.70 | |||||||||||||||
2 | Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 48.04 | |||||||||||||||
3 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 48.57 | |||||||||||||||
4 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 50.14 | |||||||||||||||
5 | Adéla ČervinkováAdéla Červinková | 05 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 50.95 | |||||||||||||||
6 | Nela NavrátilováNela Navrátilová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 52.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | 46.78 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 47.28 | |||||||||||||||
3 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno | 48.08 | |||||||||||||||
4 | Katharina SchmidKatharina Schmid | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 54.11 | |||||||||||||||
5 | Karin BačákováKarin Bačáková | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 56.23 | |||||||||||||||
6 | Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 59.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natália GyomraiováNatália Gyomraiová | 02 | AK Olymp Brno | 45.01 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 46.55 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 47.34 | |||||||||||||||
4 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | VSK Univerzita Brno | 47.98 | |||||||||||||||
5 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 50.40 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika RadováVeronika Radová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 43.97 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Nikol PyclíkováNikol Pyclíková | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 48.30 | |||||||||||||||
3 | Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 52.77 | |||||||||||||||
4 | Helena ČíhalováHelena Číhalová | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 56.15 | |||||||||||||||
5 | Zita BerkováZita Berková | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 57.24 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:17.05 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Hynek HajnýHynek Hajný | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:19.07 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 2:19.11 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří KristJiří Krist | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:21.32 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 2:23.68 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal SlavíčekMichal Slavíček | 02 | VSK Univerzita Brno | 2:26.47 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Václav ChmelařVáclav Chmelař | 02 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2:32.92 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub SmolaJakub Smola | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 2:39.65 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Petr KuchařPetr Kuchař | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:39.87 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2:40.24 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Jan OdehnalJan Odehnal | 04 | VSK Univerzita Brno | 2:20.59 | |||||||||||||||
MB | Martin VychronMartin Vychron | 03 | BYAC Brno | 2:57.31 | |||||||||||||||
David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BučkováBarbora Bučková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:45.45 | |||||||||||||||
2 | Karen BöhmováKaren Böhmová | 03 | VSK Univerzita Brno | 2:45.64 | |||||||||||||||
3 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:46.99 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:47.90 | |||||||||||||||
5 | Aneta MacúchováAneta Macúchová | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:54.82 | |||||||||||||||
6 | Martina RuttkayováMartina Ruttkayová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 2:56.74 | |||||||||||||||
7 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:57.34 | |||||||||||||||
8 | Jennifer KoudelkováJennifer Koudelková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:58.46 | |||||||||||||||
9 | Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3:04.13 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | JAC Brno | 2:18.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:25.98 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2:29.28 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika RadováVeronika Radová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:37.87 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2:38.00 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 2:42.21 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina ZemánkováKateřina Zemánková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2:46.87 | |||||||||||||||
8 | Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:49.96 | |||||||||||||||
9 | Jana RuttkayováJana Ruttkayová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 2:54.27 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 3 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ČajkováKristýna Čajková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:36.45 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Maria ŠimekováMaria Šimeková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:39.19 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Dorota KotáskováDorota Kotásková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:39.60 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:45.14 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Anna RyšaváAnna Ryšavá | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:47.64 | |||||||||||||||
6 | Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:57.39 | |||||||||||||||
7 | Katharina SchmidKatharina Schmid | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3:00.58 | |||||||||||||||
8 | Aneta VeseláAneta Veselá | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3:02.41 | |||||||||||||||
9 | Michaela PoulováMichaela Poulová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:14.03 | |||||||||||||||
10 | Barbora MichálkováBarbora Michálková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3:19.69 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 4:44.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4:52.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4:59.60 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5:26.00 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:26.48 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5:28.46 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | BYAC Brno | 5:29.46 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Libor TesařLibor Tesař | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5:51.81 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub ŠvejnohaJakub Švejnoha | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:53.74 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Filip TrávníčekFilip Trávníček | 03 | BYAC Brno | 6:02.14 | 1.00 | ||||||||||||||
Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5:08.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šárka PůstováŠárka Půstová | 02 | VSK Univerzita Brno | 5:10.57 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | JAC Brno | 5:25.33 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:36.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5:43.65 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:46.04 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Terezie UherkováTerezie Uherková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 5:49.12 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Daniela VitvarováDaniela Vitvarová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5:52.43 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 6:04.49 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6:07.74 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Tereza MatyášováTereza Matyášová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 6:22.92 | |||||||||||||||
12 | Eliška HromadováEliška Hromadová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 6:30.95 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 29.4.2017) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15.61 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 16.34 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 16.99 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 17.09 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Filip MisařFilip Misař | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 17.23 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Aleš FialaAleš Fiala | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 18.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 29.4.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ŘíhaTomáš Říha | 02 | AC Čejkovice | 17.85 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 17.93 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 29.4.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.85 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Henrich StrýčekHenrich Strýček | 02 | AC Čejkovice | 17.97 | |||||||||||||||
MB | Martin VychronMartin Vychron | 03 | BYAC Brno | 21.28 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 29.4.2017) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 16.17 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 16.35 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 17.27 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová | 04 | AC Čejkovice | 18.00 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 18.99 | |||||||||||||||
6 | Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 19.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 29.4.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 15.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 17.74 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela HorváthováMichaela Horváthová | 02 | JAC Brno | 18.51 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla KršováAdéla Kršová | 02 | AC Čejkovice | 19.50 | |||||||||||||||
5 | Natálie VedralováNatálie Vedralová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 19.93 | |||||||||||||||
6 | Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 20.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 29.4.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natália GyomraiováNatália Gyomraiová | 02 | AK Olymp Brno | 15.63 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 17.86 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Andrea LetochováAndrea Letochová | 02 | JAC Brno | 18.07 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová | 02 | JAC Brno | 18.69 | |||||||||||||||
5 | Kristýna FroňkováKristýna Froňková | 03 | AC Čejkovice | 19.69 | |||||||||||||||
6 | Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 21.31 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "A" Hartmann,Konečný J.,Křivánek,Počera "A" Hartmann,Konečný J.,Křivánek,Počera | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 30.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | "A" Celofr,Mlečka,Ondráček,Pohl "A" Celofr,Mlečka,Ondráček,Pohl | BYAC Brno | 30.14 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | "A" Čečátko,Hajný,Hlavinka,Konečný "A" Čečátko,Hajný,Hlavinka,Konečný | Atletický klub Kyjov, z.s. | 32.67 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Chmelař,Tesař,Chmela,Krauer Chmelař,Tesař,Chmela,Krauer | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 34.73 | 4.00 | |||||||||||||||
MB | Ostrhun,Oberndorfen,Petrjánoš,Juraš Ostrhun,Oberndorfen,Petrjánoš,Juraš | TJ Lokomotiva Břeclav | 28.41 | ||||||||||||||||
Budín,Bix,Havelka,Hlávka Budín,Bix,Havelka,Hlávka | TJ Znojmo, z.s. | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "B" Doležal,Hyánek,Konečný V.,Zvonek "B" Doležal,Hyánek,Konečný V.,Zvonek | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 31.98 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Madeja,Zahnaš,Rosota,Středula Madeja,Zahnaš,Rosota,Středula | Atletický klub Hodonín,z.s. | 32.42 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | "B" Trávníček,Urbánek,Čertek,Kopeček "B" Trávníček,Urbánek,Čertek,Kopeček | BYAC Brno | 34.48 | 5.00 | |||||||||||||||
"B" Sedláček,Číhal V.,Číhal P.,Hering "B" Sedláček,Číhal V.,Číhal P.,Hering | Atletický klub Kyjov, z.s. | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | "A" Furchová,Holešinská,Petrová Ka., Petrová Kr. "A" Furchová,Holešinská,Petrová Ka., Petrová Kr. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 33.15 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | "A" Lipoldová,Lohniská,Treterová,Truhlářová "A" Lipoldová,Lohniská,Treterová,Truhlářová | TJ Znojmo, z.s. | 33.77 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | "A" Adamcová,Bučková,Ševčíková,Vrbovská "A" Adamcová,Bučková,Ševčíková,Vrbovská | Atletický klub Kyjov, z.s. | 34.10 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | Krejčí,Němčanská,Fingerová,Plášková Krejčí,Němčanská,Fingerová,Plášková | VSK Univerzita Brno | 34.16 | 4.00 | |||||||||||||||
5 | Horáčková,Křížková,Klinkovská,Pavlíková Horáčková,Křížková,Klinkovská,Pavlíková | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 34.24 | 3.00 | |||||||||||||||
6 | Kříčková,Odst¨rčilová,Štoudková,Charvátová Kříčková,Odst¨rčilová,Štoudková,Charvátová | JAC Brno | 36.69 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hluší,Jurenčáková,Stejskalová,Vrbasová Hluší,Jurenčáková,Stejskalová,Vrbasová | SK Speed Brno, spolek | 33.71 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | "B" Kuchařová,Macúchová,Kotásková,Pyclíková "B" Kuchařová,Macúchová,Kotásková,Pyclíková | Atletický klub Kyjov, z.s. | 34.49 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | Provazníková,Čamalíková,Čadová,Indráčková Provazníková,Čamalíková,Čadová,Indráčková | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 34.69 | 1.00 | |||||||||||||||
4 | "B" Kleiblová,Radová,Ryšavá,Zádrapová "B" Kleiblová,Radová,Ryšavá,Zádrapová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 35.00 | ||||||||||||||||
5 | Halasová, Masaříková,Trojancová,Veselá Halasová, Masaříková,Trojancová,Veselá | Orel jednota Vyškov - atletika | 36.22 | ||||||||||||||||
Křížková,Pavlíková,Zemánková,Horáčková Křížková,Pavlíková,Zemánková,Horáčková | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolegarová Aneta,Kolegarová Anna,Burianová,Krejčiříková Kolegarová Aneta,Kolegarová Anna,Burianová,Krejčiříková | AK Olymp Brno | 33.46 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Kachyňová,Osičková,Menšíková,Mihalíková Kachyňová,Osičková,Menšíková,Mihalíková | TJ Lokomotiva Břeclav | 33.81 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | "C" Příkazská,Matyášová,Šťastná,Číhalová "C" Příkazská,Matyášová,Šťastná,Číhalová | Atletický klub Kyjov, z.s. | 36.20 | ||||||||||||||||
4 | "B" Skřivanová,Bačáková,Molíková,Skoumalová "B" Skřivanová,Bačáková,Molíková,Skoumalová | TJ Znojmo, z.s. | 36.57 | ||||||||||||||||
"D" Berková,Svobodová,Hromadová,Uherková "D" Berková,Svobodová,Hromadová,Uherková | Atletický klub Kyjov, z.s. | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ElsnerAdam Elsner
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.65 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.65 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4= |
Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC Brno |
03 | 1.55 | 6.50 | |||||||||||||||
4= |
Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 1.55 | 6.50 | |||||||||||||||
6 |
Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 1.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Václav ChmelařVáclav Chmelař
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
02 | 1.50 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 1.50 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš ŘíhaTomáš Říha
AC Čejkovice |
02 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1.45 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 1.45 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
13 |
Aleš FialaAleš Fiala
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 1.40 | ||||||||||||||||
14 |
Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
05 | 1.40 | ||||||||||||||||
15 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
16 |
Šimon ChmelaŠimon Chmela
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 1.35 | ||||||||||||||||
17 |
Jakub SovadinaJakub Sovadina
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 1.35 | ||||||||||||||||
Matěj MartinecMatěj Martinec
AC Čejkovice |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno |
02 | 1.63 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC Brno |
02 | 1.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 1.45 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Anna MaradováAnna Maradová
AC Čejkovice |
02 | 1.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp Brno |
03 | 1.45 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1.40 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Erika KourkováErika Kourková
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 1.35 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza MazlováTereza Mazlová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla ČervinkováAdéla Červinková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
05 | 1.30 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza SeidlováTereza Seidlová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 1.30 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina VečeřováKateřina Večeřová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.25 | ||||||||||||||||
16 |
Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 1.25 | ||||||||||||||||
17 |
Nela PokornáNela Pokorná
JAC Brno |
02 | 1.25 | ||||||||||||||||
18 |
Tereza TreterováTereza Treterová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 1.25 | ||||||||||||||||
19 |
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
20 |
Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 1.20 | ||||||||||||||||
21 |
Natálie VedralováNatálie Vedralová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.20 | ||||||||||||||||
22 |
Nikol PyclíkováNikol Pyclíková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
02 | 1.20 | ||||||||||||||||
MB |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 1.45 | ||||||||||||||||
Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s. |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 3.33 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 2.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 2.20 | 8.00 | |||||||||||||||
MB |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | NM | ||||||||||||||||
MB |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 2.50 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla KršováAdéla Kršová
AC Čejkovice |
02 | 2.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2.30 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 5.61 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 5.53 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 5.28 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Sebastian RausSebastian Raus
BYAC Brno |
03 | 5.27 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5.20 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5.18 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Filip DrhlíkFilip Drhlík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 5.16 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David KalčíkDavid Kalčík
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 5.11 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 5.10 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5.06 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 5.05 | ||||||||||||||||
12 |
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC Brno |
02 | 4.88 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 4.83 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko
Atletický klub Kyjov, z.s. |
03 | 4.79 | ||||||||||||||||
15 |
Michal KadlecMichal Kadlec
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 4.73 | ||||||||||||||||
16 |
Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4.70 | ||||||||||||||||
17 |
Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 4.64 | ||||||||||||||||
18 |
Aleš KalábekAleš Kalábek
AC Čejkovice |
02 | 4.63 | ||||||||||||||||
19 |
Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 4.54 | ||||||||||||||||
20 |
Jonáš MadejaJonáš Madeja
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 4.53 | ||||||||||||||||
21 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
BYAC Brno |
03 | 4.16 | ||||||||||||||||
22 |
Jakub SovadinaJakub Sovadina
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 4.06 | ||||||||||||||||
23 |
Jan JurenaJan Jurena
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 3.95 | ||||||||||||||||
24 |
Tomáš ŠárkaTomáš Šárka
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 3.33 | ||||||||||||||||
25 |
Samuel HodošiSamuel Hodoši
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 3.05 | ||||||||||||||||
26 |
Adam KonšelAdam Konšel
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 2.89 | ||||||||||||||||
MB |
František RajchlFrantišek Rajchl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 4.31 | ||||||||||||||||
MB |
Martin VychronMartin Vychron
BYAC Brno |
03 | 4.07 | ||||||||||||||||
MB |
Milan KouřilMilan Kouřil
AK Olymp Brno |
03 | 3.50 | ||||||||||||||||
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Matěj BílekMatěj Bílek
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Šimon ChmelaŠimon Chmela
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno |
02 | 4.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4.89 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC Brno |
02 | 4.84 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 4.79 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno |
02 | 4.74 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC Brno |
03 | 4.57 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Desislava HristovaDesislava Hristova
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 4.54 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno |
03 | 4.50 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4.47 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4.45 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková
SK Speed Brno, spolek |
02 | 4.41 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza KrejčíTereza Krejčí
VSK Univerzita Brno |
02 | 4.34 | ||||||||||||||||
13 |
Denisa PláškováDenisa Plášková
VSK Univerzita Brno |
02 | 4.32 | ||||||||||||||||
14 |
Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 4.19 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina KoutnáKateřina Koutná
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 4.15 | ||||||||||||||||
16 |
Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 4.12 | ||||||||||||||||
17 |
Tereza ŠedáTereza Šedá
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 4.07 | ||||||||||||||||
18 |
Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 4.03 | ||||||||||||||||
19 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 4.03 | ||||||||||||||||
20 |
Kateřina ZemánkováKateřina Zemánková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 4.02 | ||||||||||||||||
21 |
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC Brno |
02 | 3.97 | ||||||||||||||||
22 |
Anna VařekováAnna Vařeková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 3.95 | ||||||||||||||||
23 |
Anna PříkazskáAnna Příkazská
Atletický klub Kyjov, z.s. |
04 | 3.94 | ||||||||||||||||
24 |
Lucie MolíkováLucie Molíková
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 3.90 | ||||||||||||||||
25 |
Anna TruhlářováAnna Truhlářová
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 3.90 | ||||||||||||||||
26 |
Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 3.85 | ||||||||||||||||
27 |
Natálie KuchařováNatálie Kuchařová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 3.82 | ||||||||||||||||
28 |
Barbora MichálkováBarbora Michálková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 3.78 | ||||||||||||||||
29 |
Dominika ChmelařováDominika Chmelařová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 3.73 | ||||||||||||||||
30 |
Veronika KonšelováVeronika Konšelová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 3.72 | ||||||||||||||||
31 |
Eliška KurzerováEliška Kurzerová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 3.70 | ||||||||||||||||
32 |
Aneta MacúchováAneta Macúchová
Atletický klub Kyjov, z.s. |
04 | 3.69 | ||||||||||||||||
33 |
Nela PernicováNela Pernicová
JAC Brno |
03 | 3.68 | ||||||||||||||||
34 |
Valerie ČadováValerie Čadová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 3.68 | ||||||||||||||||
35 |
Michaela LohniskáMichaela Lohniská
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 3.59 | ||||||||||||||||
36 |
Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 3.52 | ||||||||||||||||
37 |
Aneta VeseláAneta Veselá
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 3.50 | ||||||||||||||||
38 |
Zora ZajíčkováZora Zajíčková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 3.39 | ||||||||||||||||
39 |
Kateřina VečeřováKateřina Večeřová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3.37 | ||||||||||||||||
40 |
Tereza SeidlováTereza Seidlová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 2.92 | ||||||||||||||||
MB |
Anežka ZukalováAnežka Zukalová
JAC Brno |
03 | 3.49 | ||||||||||||||||
Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Lucie SkalníkováLucie Skalníková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | NM | |||||||||||||||||
MB |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 45 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
03 | 09.57 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Gabriela VlašicováGabriela Vlašicová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 09.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 08.97 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 08.15 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 08.13 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 07.91 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC Brno |
03 | 07.80 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 07.66 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Leona HanulíkováLeona Hanulíková
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 07.19 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 07.10 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza ŠedáTereza Šedá
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 07.07 | ||||||||||||||||
12 |
Nela BlažkováNela Blažková
JAC Brno |
02 | 06.85 | ||||||||||||||||
13 |
Nela PernicováNela Pernicová
JAC Brno |
03 | 06.78 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 06.68 | ||||||||||||||||
15 |
Klára KolibováKlára Kolibová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 06.62 | ||||||||||||||||
16 |
Aneta MasaříkováAneta Masaříková
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 06.51 | ||||||||||||||||
17 |
Tereza CharvátováTereza Charvátová
JAC Brno |
02 | 06.33 | ||||||||||||||||
18 |
Iva JanásováIva Janásová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 06.33 | ||||||||||||||||
19 |
Zora ZajíčkováZora Zajíčková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 06.23 | ||||||||||||||||
20 |
Adéla HoráčkováAdéla Horáčková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 05.87 | ||||||||||||||||
21 |
Veronika KonšelováVeronika Konšelová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 05.80 | ||||||||||||||||
22 |
Lucie SkalníkováLucie Skalníková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 05.40 | ||||||||||||||||
23 |
Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 05.40 | ||||||||||||||||
24 |
Tereza VrátnáTereza Vrátná
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 04.85 | ||||||||||||||||
MB |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 09.23 | ||||||||||||||||
MB |
Anežka ZukalováAnežka Zukalová
JAC Brno |
03 | 07.05 | ||||||||||||||||
Anna VařekováAnna Vařeková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC Brno |
02 | 11.64 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 11.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej StředulaOndřej Středula
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 10.75 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 10.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam JanekAdam Janek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 09.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub KalcůJakub Kalců
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 09.52 | 5.00 | |||||||||||||||
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 09.52 | 4.00 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 08.91 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniel BalíkDaniel Balík
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 08.65 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC Brno |
03 | 08.55 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Matěj MikulíkMatěj Mikulík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 08.38 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub UrbánekJakub Urbánek
BYAC Brno |
03 | 08.34 | ||||||||||||||||
David KalčíkDavid Kalčík
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 08.34 | |||||||||||||||||
14 |
David CelýDavid Celý
BYAC Brno |
02 | 07.95 | ||||||||||||||||
15 |
Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 07.68 | ||||||||||||||||
16 |
Petr MalečíkPetr Malečík
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 07.40 | ||||||||||||||||
17 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
BYAC Brno |
03 | 07.32 | ||||||||||||||||
18 |
Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
05 | 07.31 | ||||||||||||||||
19 |
Filip TrávníčekFilip Trávníček
BYAC Brno |
03 | 06.99 | ||||||||||||||||
20 |
Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 06.95 | ||||||||||||||||
21 |
Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 06.78 | ||||||||||||||||
22 |
Samuel VinklerSamuel Vinkler
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 06.48 | ||||||||||||||||
23 |
Adam KonšelAdam Konšel
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 04.54 | ||||||||||||||||
24 |
Samuel HodošiSamuel Hodoši
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 03.96 | ||||||||||||||||
MB |
Milan KouřilMilan Kouřil
AK Olymp Brno |
03 | 06.70 | ||||||||||||||||
Adam ZobačAdam Zobač
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | DNP | |||||||||||||||||
David MarečekDavid Mareček
TJ Znojmo, z.s. |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC Brno |
02 | 21.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Gabriela VlašicováGabriela Vlašicová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 20.62 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
03 | 19.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 19.45 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 19.08 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 18.63 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 18.57 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 13.88 | 3.00 | |||||||||||||||
Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 32.82 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 32.13 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice |
03 | 32.06 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice |
02 | 31.74 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 27.83 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 24.97 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 24.81 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David CelýDavid Celý
BYAC Brno |
02 | 22.57 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniel BalíkDaniel Balík
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 19.14 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC Brno |
03 | 18.57 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Samuel VinklerSamuel Vinkler
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 18.53 | ||||||||||||||||
12 |
Adam JanekAdam Janek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 16.32 | ||||||||||||||||
13 |
Petr MalečíkPetr Malečík
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 12.03 | ||||||||||||||||
David MarečekDavid Mareček
TJ Znojmo, z.s. |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KolibováKlára Kolibová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 25.98 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Iva JanásováIva Janásová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 19.73 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza MazlováTereza Mazlová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 16.42 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 16.41 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 13.05 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 35.66 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 32.15 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice |
03 | 30.37 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice |
02 | 27.31 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 24.24 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 23.01 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub KalcůJakub Kalců
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 21.87 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Matěj MikulíkMatěj Mikulík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 20.21 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Iva JanásováIva Janásová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 28.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC Brno |
02 | 27.16 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 27.13 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 23.69 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 22.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC Brno |
03 | 22.86 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Nela BlažkováNela Blažková
JAC Brno |
02 | 19.93 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lucie MolíkováLucie Molíková
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 18.43 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
03 | 17.99 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anežka ZukalováAnežka Zukalová
JAC Brno |
03 | 15.40 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Nela PernicováNela Pernicová
JAC Brno |
03 | 15.36 | ||||||||||||||||
12 |
Leona HanulíkováLeona Hanulíková
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 12.93 | ||||||||||||||||
13 |
Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 12.36 | ||||||||||||||||
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 29.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 39.03 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 37.69 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice |
02 | 37.54 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam ElsnerAdam Elsner
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 35.01 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš ŘíhaTomáš Říha
AC Čejkovice |
02 | 32.67 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam JanekAdam Janek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 32.48 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub KalcůJakub Kalců
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 32.42 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 32.37 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 30.08 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 27.67 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
BYAC Brno |
03 | 26.60 | ||||||||||||||||
12 |
Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC Brno |
03 | 25.77 | ||||||||||||||||
13 |
Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 25.66 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj MikulíkMatěj Mikulík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 25.37 | ||||||||||||||||
15 |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice |
03 | 24.55 | ||||||||||||||||
16 |
Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
05 | 24.32 | ||||||||||||||||
17 |
Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 22.79 | ||||||||||||||||
18 |
David KalčíkDavid Kalčík
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 22.08 | ||||||||||||||||
19 |
Samuel VinklerSamuel Vinkler
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 21.89 | ||||||||||||||||
20 |
Libor TesařLibor Tesař
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 17.59 | ||||||||||||||||
21 |
David CelýDavid Celý
BYAC Brno |
02 | 16.95 | ||||||||||||||||
22 |
Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 12.45 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 192.00 | ||||||||||||||||
2 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 116.00 | ||||||||||||||||
3 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 110.50 | ||||||||||||||||
4 | BYACB BYACB | BYAC Brno | 100.50 | ||||||||||||||||
5 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 082.00 | ||||||||||||||||
6 | AKHOD AKHOD | Atletický klub Hodonín,z.s. | 033.00 | ||||||||||||||||
7 | SLAVB SLAVB | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 032.00 | ||||||||||||||||
8 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo, z.s. | 031.00 | ||||||||||||||||
9 | KYJOV KYJOV | Atletický klub Kyjov, z.s. | 026.00 | ||||||||||||||||
10 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 024.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 4x60 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JACBR JACBR | JAC Brno | 133.00 | ||||||||||||||||
2 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 113.00 | ||||||||||||||||
3 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 098.00 | ||||||||||||||||
4 | AKOLY AKOLY | AK Olymp Brno | 093.00 | ||||||||||||||||
5 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 070.00 | ||||||||||||||||
6 | SLAVB SLAVB | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 047.00 | ||||||||||||||||
7 | AKHOD AKHOD | Atletický klub Hodonín,z.s. | 045.00 | ||||||||||||||||
8 | KYJOV KYJOV | Atletický klub Kyjov, z.s. | 039.00 | ||||||||||||||||
9 | SPEBR SPEBR | SK Speed Brno, spolek | 035.00 | ||||||||||||||||
10 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 016.00 | ||||||||||||||||
11 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo, z.s. | 015.00 | ||||||||||||||||
12 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 014.00 | ||||||||||||||||
13 | ORELV ORELV | Orel jednota Vyškov - atletika | 002.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 1500 m, 100 m př., 4x60 m, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 800 m, 800 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |