výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva

Praha - Kotlářka (18. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KvapilTomáš Kvapil 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.78
2 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.12
3 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.31
4 Adam ČabrádekAdam Čabrádek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.44
5 Jan MalinaJan Malina 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.49
6 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.83
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Artur JasanskýArtur Jasanský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.75
2 Max LöwyMax Löwy 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.94
3 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.47
4 Josef MaivaldJosef Maivald 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.73
5 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.81
6 Jakub ŠvarcJakub Švarc 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.59
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ČervenkaAdam Červenka 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.94
2 Eugen ŠalounEugen Šaloun 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.09
3 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.10
4 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.46
5 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.69
6 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.78
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.14
2 Jakub KavánJakub Kaván 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.83
3 Adam KalabiškaAdam Kalabiška 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.01
MS Jan GuttenbergJan Guttenberg 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.25
MS Matěj PechMatěj Pech 06 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.20
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.81
2 Eliška ZachovalováEliška Zachovalová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.34
3 Eliška ChválováEliška Chválová 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.57
4 Daniela BarabashevaDaniela Barabasheva 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.78
5 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.93
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.15
2 Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.36
3 Agáta KracíkováAgáta Kracíková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.73
4 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.84
5 Tereza ChalupováTereza Chalupová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.93
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.22
2 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.24
3 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.27
4 Kateřina LipenskáKateřina Lipenská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.61
5 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.92
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla RůžičkováAdéla Růžičková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.46
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.48
3 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.68
4 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.98
5 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.09
6 Vendula MocováVendula Mocová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.23
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.29
2 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.36
3 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.56
4 Michaela VoithováMichaela Voithová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.59
5 Lenka KřenováLenka Křenová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.09
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lora CassidyLora Cassidy 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.00
2 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.10
3 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.63
MS Karolína KutalováKarolína Kutalová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
MS Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 10.03
Celkem 5 závodníků