Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Zuzky Krejčové

Liberec (8. 5. 2017)
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2658
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2588
3 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2553
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2516
5 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2492
6 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2408
7 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2397
8 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2076
9 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2046
10 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1986
11 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1970
12 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1860
13 Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1821
14 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1798
15 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1792
16 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1468
17 Přemysl KamenickýPřemysl Kamenický 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0923
18 Ondřej VítekOndřej Vítek 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0870
19 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0640
20 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0562
21 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0398
22 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0359
23 Radim KucRadim Kuc 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0287
24 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0052
Celkem 24 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2322
2 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2253
3 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2058
4 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1995
5 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1921
6 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1872
7 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1807
8 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1796
9 Monika FridrichováMonika Fridrichová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1710
10 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1555
11 Aneta UbryAneta Ubry 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1546
12 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1535
13 Štěpánka VimmerováŠtěpánka Vimmerová 00 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1469
14 Lucie JechováLucie Jechová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1406
15 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1395
16 Marie KolencováMarie Kolencová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1388
17 Lenka TurkováLenka Turková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1330
18 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1327
19 Veronika HálkováVeronika Hálková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1301
20 Jana ChlupáčkováJana Chlupáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1295
21 Eliška CoufalováEliška Coufalová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1239
22 Tereza HlaváčikováTereza Hlaváčiková 02 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1178
23 Tereza StrakováTereza Straková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1163
24 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1151
25 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1134
27 Lucie PálkováLucie Pálková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1088
26 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1088
27 Monika ResselováMonika Resselová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1047
28 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0932
29 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0491
30 Pavla TůmováPavla Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0485
31 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0146
32 Anna JosífkováAnna Josífková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0000
Natálie LipnickáNatálie Lipnická 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Celkem 34 závodníků