Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Sušice (6. 5. 2017)
100 m - Junioři (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.80 11.00
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.23 9.00
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.62 8.00
100 m - Junioři (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.75 5.00
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.85 4.00
3 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.04 3.00
100 m - Dorostenci (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.55 7.00
2 Matěj FrydrychMatěj Frydrych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.72 5.00
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.00 4.00
100 m - Juniorky (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.30 11.00
2 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.61 9.00
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.78 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.69 4.00
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.92 3.00
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.11 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.75 11.00
2 Linda ČechováLinda Čechová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.81 9.00
3 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.82 8.00
100 m - Dorostenky (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.80 4.00
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.86 3.00
3 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12.93 2.00
800 m - Junioři (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:58.79 11.00
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.70 9.00
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:07.37 8.00
800 m - Dorostenci (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.16 7.00
2 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.88 5.00
3 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:07.13 4.00
800 m - Juniorky (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:21.57 11.00
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:22.36 9.00
3 Beata SanveneroBeata Sanvenero 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:33.62 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:26.00 11.00
2 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:41.85 9.00
3 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:45.24 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3000 m - Juniorky (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:17.62 11.00
2 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11:20.19 9.00
3 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11:46.13 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10:41.04 11.00
2 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:29.54 9.00
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12:25.81 8.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 16.79 11.00
2 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.99 9.00
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.30 8.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.42 11.00
2 David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15.72 9.00
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15.98 8.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.37 7.00
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.32 5.00
3 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.96 4.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 6.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Osinek, Kůtek, Richter, Nádhera Osinek, Kůtek, Richter, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.15 11.00
2 Zbuzek, Křížek, Pruner, Fikrle Zbuzek, Křížek, Pruner, Fikrle TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.84 9.00
3 Hes, Škrdleta, Votava, Svoboda Hes, Škrdleta, Votava, Svoboda TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 46.39 8.00