Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Sušice (6. 5. 2017)

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PapežováEliška Papežová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 38.34 22.7819.1824.2724.27 11.00
2 Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 37.64 22.7819.1824.2724.27 9.00
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 34.47 22.7819.1824.2724.27 8.00
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 34.06 22.7819.1824.2724.27 7.00
5 Lucie DedkováLucie Dedková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 30.28 22.7819.1824.2724.27 6.00
6 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 29.16 22.7819.1824.2724.27 5.00
7 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 28.93 22.7819.1824.2724.27 4.00
8 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 27.93 22.7819.1824.2724.27 3.00
9 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 26.03 22.7819.1824.2724.27 2.00
10 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 25.99 22.7819.1824.2724.27 1.00
11 Miluška StrečanskáMiluška Strečanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 24.60 22.7819.1824.2724.27
12 Lenka MoravcováLenka Moravcová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 24.32 22.7819.1824.2724.27
13 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 23.76 22.7819.1824.2724.27
14 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 23.46 22.7819.1824.2724.27
15 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 21.42 22.7819.1824.2724.27
16 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 20.00 22.7819.1824.2724.27
17 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 19.60 22.7819.1824.2724.27
18 Eliška SukováEliška Suková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 19.09 22.7819.1824.2724.27
19 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 17.02 22.7819.1824.2724.27
20 Michaela LondováMichaela Londová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 13.34 22.7819.1824.2724.27
MB Natálie LoukotkováNatálie Loukotková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 25.22
MB Hana VargováHana Vargová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 24.27
Natálie ScholzováNatálie Scholzová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 DNS
Celkem 23 závodníků