výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Sušice (6. 5. 2017)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:26.00 11.00
2 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:41.85 9.00
3 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:45.24 8.00
4 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09:49.56 7.00
5 Jakub HesJakub Hes 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10:17.54 6.00
6 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:35.90 5.00
7 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:36.69 4.00
Matyáš AlbrechtMatyáš Albrecht 99 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:51.41
MB Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:31.94
MB Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:54.88
Celkem 3 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:17.62 11.00
2 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11:20.19 9.00
3 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11:46.13 8.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10:41.04 11.00
2 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:29.54 9.00
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12:25.81 8.00
4 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:27.36 7.00
Linda PolívkováLinda Polívková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků