Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Sušice (6. 5. 2017)

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 16.79 11.00
2 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.99 9.00
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.30 8.00
4 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.63 7.00
MB Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.27
Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 14.57 11.00
2 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 15.69 9.00
3 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16.29 7.00
4 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.48 6.00
5 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16.58 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16.13 8.00
2 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 17.89 2.00
3 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 18.32 1.00
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.15
5 Barbora MatochováBarbora Matochová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19.25
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.71 4.00
2 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17.68 3.00
3 Linda PolívkováLinda Polívková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 19.67
4 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 19.91
Celkem 4 závodníků