Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Sušice (6. 5. 2017)

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Osinek, Kůtek, Richter, Nádhera Osinek, Kůtek, Richter, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.15 11.00
2 Zbuzek, Křížek, Pruner, Fikrle Zbuzek, Křížek, Pruner, Fikrle TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.84 9.00
3 Hes, Škrdleta, Votava, Svoboda Hes, Škrdleta, Votava, Svoboda TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 46.39 8.00
4 Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.78 7.00
5 Barák, Koloros, Sedláček, Větrovský Barák, Koloros, Sedláček, Větrovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.07 6.00
6 Lauber, Žahour, Mrázek, Šilhavý Lauber, Žahour, Mrázek, Šilhavý TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 49.03 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.12 11.00
2 Heinrichová, Kuberková, Fialová, Sumegová Heinrichová, Kuberková, Fialová, Sumegová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.09 9.00
3 Uhlová, Maydlová, Vavříková, Suková Uhlová, Maydlová, Vavříková, Suková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 53.42 8.00
Šímová, Brejchová, Plevková, Němcová Šímová, Brejchová, Plevková, Němcová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DQ
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvíková, Nová, Korbová, Vébrová Ludvíková, Nová, Korbová, Vébrová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 52.06 11.00
2 Minaříková, Pospíšilová, Vágnerová, Maršálková Minaříková, Pospíšilová, Vágnerová, Maršálková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.20 9.00
3 Haasová, Přibylová, Kelemenová, Balíková Haasová, Přibylová, Kelemenová, Balíková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 53.48 8.00
4 Kušnierová, Benešová, Bláhová, Gabčová Kušnierová, Benešová, Bláhová, Gabčová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 54.40 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Syvulych, Babická, Graf, Jinderlová Syvulych, Babická, Graf, Jinderlová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.43 6.00
2 Vlasatá, Uhrová, Hurtíková, Korešová Vlasatá, Uhrová, Hurtíková, Korešová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 54.86 5.00
3 Kejzarová, Košíková, Burešová, Loufková Kejzarová, Košíková, Burešová, Loufková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 56.65 4.00
Celkem 3 závodníků