výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody žactva

Praha - Jeseniova (24. 4. 2017)

Skok vysoký - Žákyně

Žákyně 1 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.42
2 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.39
3 Johana KašparováJohana Kašparová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 1.33
4 Michaela DurdováMichaela Durdová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.30
5 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
05 1.25
6 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.25
7 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.20
8 Adéla BlahováAdéla Blahová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.15
9 Julie DurychováJulie Durychová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.15
10 Karolína KučerováKarolína Kučerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.10
Barbora BenešováBarbora Benešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 NM
Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 NM
Celkem 12 závodníků
Žákyně 2 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.43
2 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.40
3 Aneta KůrkováAneta Kůrková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 1.30
4 Petra CerhováPetra Cerhová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 1.30
5 Adéla ObrdováAdéla Obrdová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 1.25
6 Nela SimmerlováNela Simmerlová
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
03 1.25
Tereza ČernáTereza Černá
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 NM
Natálie MillerováNatálie Millerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 NM
Celkem 8 závodníků