výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody žactva

Praha - Jeseniova (24. 4. 2017)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.75
2 Adam MaštalířAdam Maštalíř 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11.98
3 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.90
4 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 14.11
5 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 14.13
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.44
2 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.48
3 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.40
4 Jasef MaivaldJasef Maivald 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.26
5 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 15.48
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.77
2 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.18
3 Adam HraníkAdam Hraník 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.44
4 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.97
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.80
2 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.50
3 Tereza NoskováTereza Nosková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.72
4 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.88
5 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 13.04
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MotešickáAneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 12.43
2 Klára FialkováKlára Fialková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.80
3 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.98
4 Adéla PejcharováAdéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 13.35
5 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.80
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 12.44
2 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.63
3 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.67
4 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.19
5 Sofie - Josefín SvěrákováSofie - Josefín Svěráková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 18.91
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.67
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.52
3 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.02
4 Nela DvořákováNela Dvořáková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.40
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.02
2 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.41
3 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.49
4 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.96
Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.15
2 Tereza SaskováTereza Sasková 04 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 12.77
3 Anika BurdováAnika Burdová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.98
4 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13.41
5 Tereza Anežka ČechováTereza Anežka Čechová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.97
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.40
2 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.97
3 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.53
4 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.06
5 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.15
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.46
Anna VoseckáAnna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 4 závodníků