Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva a dorostu

Děčín (4. 5. 2017)

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.98 11.00
2 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 12.22 8.00
3 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.42 6.50
4 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.46 5.00
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.74 2.00
6 Dominik NodžákDominik Nodžák 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.24
7 Roman KobližkaRoman Kobližka 01 AK MostAK Most 13.69
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.04 9.00
2 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.42 6.50
3 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.70 4.00
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.71 3.00
5 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.77 1.00
6 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.86
Josef PapJosef Pap 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.66 11.00
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.68 9.00
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.08 8.00
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.11 7.00
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.29 6.00
Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. DQ
Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.49 5.00
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.08 4.00
3 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.17 3.00
4 Alexandra ŠtejnarováAlexandra Štejnarová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 14.42 2.00
5 Klára KohoutováKlára Kohoutová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.61
6 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 14.73
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 4.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina 14.54 1.00
2 Claudia PrandiClaudia Prandi 01 AK MostAK Most 14.56
3 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 14.57
4 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 15.06
5 Veronika BeckováVeronika Becková 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 15.49
6 Klára TechlovskáKlára Techlovská 00 AK MostAK Most 15.63
7 Kristýna PikalováKristýna Pikalová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 15.97
Celkem 7 závodníků