Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev staršího žactva středních Čech

Vlašim (5. 5. 2017)

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11.77 11.00
2 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 10.98 9.00
3 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10.34 8.00
4 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 10.20 7.00
5 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 09.94 6.00
6 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 09.72 5.00
7 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.38 4.00
8 Barbora HezinováBarbora Hezinová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 09.19 3.00
9 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 08.92 2.00
10 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 08.71 1.00
11 Martina TýblováMartina Týblová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 08.11
12 Denisa ŘípováDenisa Řípová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 07.90
13 Kristýna BoumováKristýna Boumová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 07.87
14 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 07.81
15 Tereza JanovskáTereza Janovská
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 07.72
16 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 07.71
17 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 07.54
18 Adéla LadomirjakováAdéla Ladomirjaková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 07.51
19 Klára ProvazníkováKlára Provazníková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 07.47
20 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 07.40
21 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 07.25
22 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 07.16
23 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 07.07
24 Miriam SeidlováMiriam Seidlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 07.05
25 Kristýna JeníkováKristýna Jeníková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 07.02
26 Eliška KrálováEliška Králová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 06.90
27 Barbora KuntošováBarbora Kuntošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 06.72
28 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 06.43
29 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 06.22
30 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
02 06.03
31 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 06.00
32 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 05.47
Celkem 32 závodníků