Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev staršího žactva středních Čech

Vlašim (5. 5. 2017)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.58 11.00
2 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.55 9.00
3 Tomáš MichekTomáš Michek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 5.50 8.00
4 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.41 7.00
5 Tadeáš KmentTadeáš Kment
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 5.29 6.00
6 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.22 5.00
7 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.08 4.00
8 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.02 3.00
9 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.91 2.00
10 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4.84 1.00
11 Michal KuchařMichal Kuchař
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.61
12 Lukáš TureckýLukáš Turecký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 4.46
13 Ondřej MachotaOndřej Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.35
14 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.24
15 Mathias PeetersMathias Peeters
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.23
16 Václav BrůžekVáclav Brůžek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.02
17 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.97
18 Jan KarešJan Kareš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 3.92
19 Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.91
20 Matěj BaladránMatěj Baladrán
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.84
21 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 3.78
22 Denis MbumastonDenis Mbumaston
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.71
23 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.71
24 Zdeněk VavřinaZdeněk Vavřina
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 3.59
25 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.52
26 Adam NěmečekAdam Němeček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.32
27 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 3.28
28 Matyáš VěchetMatyáš Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 3.06
David MoravecDavid Moravec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 DNS
Lukáš WasserbauerLukáš Wasserbauer
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 DNS
Erik ZárubaErik Záruba
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 DNS
Daniel ŠtorcDaniel Štorc
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 DNS
David BatelkaDavid Batelka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS
Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 DNS
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.26 11.00
2 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.78 9.00
3 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.71 8.00
4 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.62 7.00
5 Tereza SrnováTereza Srnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.59 6.00
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.55 5.00
7 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.52 4.00
8 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.49 3.00
9 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.49 2.00
10 Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.39 1.00
11 Martina TrhoňováMartina Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 4.36
12 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.32
13 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 4.31
14 Erika ČápováErika Čápová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.28
15 Sára StaškováSára Stašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.27
16 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.27
17 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 4.26
18 Šárka ValáškováŠárka Valášková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.24
19 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.24
20 Markéta LakomáMarkéta Lakomá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.23
21 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.21
22 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.15
23 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.12
24 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.03
25 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.02
26 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 4.02
27 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.01
28 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 4.00
29 Tereza MerhautováTereza Merhautová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.95
30 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.95
31 Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.93
32 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.90
33 Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.79
34 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.78
35 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 3.75
36= Lucie MikešováLucie Mikešová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 3.74
36= Denisa ŘípováDenisa Řípová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 3.74
38 Tereza NaušováTereza Naušová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.69
39 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.60
40 Barbora SoučkováBarbora Součková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 3.54
41 Eliška BlechováEliška Blechová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 3.45
42 Markéta MikováMarkéta Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.44
43 Martina KolářováMartina Kolářová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 3.21
44 Eliška VonakáEliška Vonaká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 3.13
45 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 2.18
Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 NM
MS Kateřina BranišováKateřina Branišová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.64
MS Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.96
Celkem 48 závodníků