Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod

Plzeň (17. - 18. 6. 2017)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 17.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PerglerMichal Pergler
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 45.19 267.00
2 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 44.35 260.00
3 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 44.28 260.00
4 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 41.00 232.00
5 Tadeáš BímanTadeáš Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 38.73 214.00
6 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 36.41 195.00
7 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 32.69 165.00
8 Martin ČernýMartin Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 28.83 134.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 17.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 53.42 522.00
2 Lenka KučerováLenka Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 42.57 387.00
3 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 38.13 333.00
4 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 35.59 302.00
5 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 34.70 291.00
6 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 33.25 274.00
7 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 31.32 251.00
8 Adéla AlblováAdéla Alblová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 30.49 241.00
9 Aneta EichackerováAneta Eichackerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 29.49 229.00
10 Adéla HezinováAdéla Hezinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 26.05 189.00
11 Agáta JanováAgáta Janová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 24.55 172.00
12 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 23.90 164.00
13 Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 22.85 152.00
14 Michaela FialováMichaela Fialová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 22.38 147.00
15 Eliška VeseláEliška Veselá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 22.22 145.00
16 Andrea HubkováAndrea Hubková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 22.08 144.00
17 Kristýna BrávkováKristýna Brávková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 21.60 138.00
18 Simona NoskováSimona Nosková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 20.96 131.00
19 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 20.13 122.00
20 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 17.37 92.00
Kristýna PetrušováKristýna Petrušová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 DNS
Celkem 21 závodníků