výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje starších žáků a starších žákyň

Plzeň (18. 5. 2017)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 39.95 11.00
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.96 9.00
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 40.08 8.00
4 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 40.53 7.00
5 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 41.35 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel WiltDaniel Wilt 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.65 5.00
2 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 50.05 4.00
3 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 50.32 3.00
MB Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 46.49
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 43.23 11.00
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 44.21 9.00
3 Jana ZítkováJana Zítková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.82 8.00
4 Jana SchafhauserováJana Schafhauserová 03 TJ SušiceTJ Sušice 47.92 6.00
5 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 48.06 5.00
6 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 48.28 4.00
7 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.70 2.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KořínkováBára Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 48.70 2.50
2 Ester ŠůsováEster Šůsová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 48.76 1.00
3 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 48.82
4 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 50.73
5 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.20
6 Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.43
7 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 54.08
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HanzlíkováBarbora Hanzlíková 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 47.83 7.00
2 Aneta BělováAneta Bělová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 50.96
3 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 51.75
MB Annette FrouzováAnnette Frouzová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
MB Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 49.17
MB Nela KrištůfkováNela Krištůfková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 52.46
MB Zuzana VísnerováZuzana Vísnerová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.47
Celkem 7 závodníků