výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže

Praha - Juliska (11. 5. 2017)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.95
2 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.99
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.68
4 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 38.91
5 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 39.19
6 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 39.74
7 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 39.78
8 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.44
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 39.74
2 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.48
3 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.20
4 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 41.56
5 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 42.30
Marek PirochMarek Piroch 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 41.22
2 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.39
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.72
4 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 43.04
5 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 45.80
6 Vladislav PrůchaVladislav Průcha 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.06
Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.81
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.50
3 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.29
4 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 44.04
5 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.81
6 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.57
Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 40.61
2 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40.88
3 Adam GeprtAdam Geprt 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.95
4 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.23
5 Ivo HorákIvo Horák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47.47
Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Čeněk ŠustrČeněk Šustr 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 42.00
2 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 42.08
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 42.19
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 43.12
5 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 44.96
6 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 46.14
7 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.82
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 45.94
2 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 45.99
3 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 47.46
4 Tereza MaškováTereza Mašková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.54
5 Alena MichálkováAlena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 48.53
6 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.73
7 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 51.25
Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.45
2 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.96
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.92
4 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.47
5 Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 50.87
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.46
7 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.53
Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46.00
2 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46.44
3 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.84
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.18
5 Karolína GrofováKarolína Grofová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.88
6 Žofie MrázkováŽofie Mrázková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.58
7 Aneta ŘehořováAneta Řehořová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.81
8 Tereza VokounováTereza Vokounová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 67.74
Celkem 8 závodníků