2. kolo MPD staršího žactva, skupina B
Praha - Juliska (31. 5. 2017)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 31.5.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.49 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik PodlenaDominik Podlena | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Roman AdamRoman Adam | 02 | TJ Dukla Praha | 07.63 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.75 | 6.50 | ||||||||||||||
5 | Leon ŠkrabákLeon Škrabák | 02 | SK Kotlářka Praha | 07.75 | 6.50 | ||||||||||||||
6 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha | 07.85 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.02 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (st, 31.5.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 07.93 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Vítězslav Filip VojtěchVítězslav Filip Vojtěch | 03 | TJ Dukla Praha | 08.21 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon JarolímekŠimon Jarolímek | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.28 | |||||||||||||||
4 | David FilipDavid Filip | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.46 | |||||||||||||||
5 | Patrik ProcházkaPatrik Procházka | 03 | SK Kotlářka Praha | 08.69 | |||||||||||||||
6 | Kilián FrankKilián Frank | 03 | TJ Dukla Praha | 09.44 | |||||||||||||||
Erik EhrenbergerErik Ehrenberger | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 31.5.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marián GondekMarián Gondek | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.25 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.27 | |||||||||||||||
3 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.39 | |||||||||||||||
4 | Martin ArgaláčMartin Argaláč | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.44 | |||||||||||||||
5 | Kristián Michal KáraKristián Michal Kára | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.90 | |||||||||||||||
6 | Petr MíšekPetr Míšek | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 08.91 | |||||||||||||||
7 | David KarolDavid Karol | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.97 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (st, 31.5.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HálaLukáš Hála | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Filip VadlejchFilip Vadlejch | 02 | TJ Dukla Praha | 08.38 | |||||||||||||||
3 | Ondřej BeňaOndřej Beňa | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.41 | |||||||||||||||
5 | Maxim PolákMaxim Polák | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.31 | |||||||||||||||
Tomáš ProšekTomáš Prošek | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNS | ||||||||||||||||
Jan DubskýJan Dubský | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.03 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.07 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 08.23 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.37 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.44 | 2.50 | ||||||||||||||
6 | Eliška KrejčíEliška Krejčí | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.52 | |||||||||||||||
7 | Rozárie BenováRozárie Benová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.60 | |||||||||||||||
8 | Anna SteinerováAnna Steinerová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.98 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.16 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.18 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika UlmanováVeronika Ulmanová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.39 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.48 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jitka HarazímováJitka Harazímová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.51 | |||||||||||||||
6 | Adéla DembowskiAdéla Dembowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.61 | |||||||||||||||
7 | Klára ŠídlováKlára Šídlová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.77 | |||||||||||||||
Natálie KavříkováNatálie Kavříková | 03 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.71 | |||||||||||||||
2 | Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová | 03 | SK Kotlářka Praha | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Helena AntoňováHelena Antoňová | 03 | TJ Dukla Praha | 09.02 | |||||||||||||||
4 | Gabriela BalcarováGabriela Balcarová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.08 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.23 | |||||||||||||||
6 | Hana SkořepováHana Skořepová | 02 | SK Aritma Praha | 09.43 | |||||||||||||||
7 | Pavlína KubešováPavlína Kubešová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.72 | |||||||||||||||
8 | Zuzana PrchalováZuzana Prchalová | 03 | SK Aritma Praha | 10.21 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea KheilováAndrea Kheilová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.66 | |||||||||||||||
2 | Thalia PandelidesThalia Pandelides | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.81 | |||||||||||||||
3 | Růžena UrbánkováRůžena Urbánková | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.82 | |||||||||||||||
4 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.86 | |||||||||||||||
5 | Eliška ŠárováEliška Šárová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.90 | |||||||||||||||
6 | Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.08 | |||||||||||||||
7 | Tereza VeverkováTereza Veverková | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.19 | |||||||||||||||
8 | Adéla FrckováAdéla Frcková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.73 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 08.44 | 2.50 | ||||||||||||||
2 | Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.61 | |||||||||||||||
3 | Natálie FridrichNatálie Fridrich | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.64 | |||||||||||||||
4 | Emma NemešováEmma Nemešová | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.92 | |||||||||||||||
5 | Julie KroupováJulie Kroupová | 03 | TJ Dukla Praha | 09.01 | |||||||||||||||
6 | Klára ŽeleznáKlára Železná | 03 | SK Kotlářka Praha | 09.13 | |||||||||||||||
7 | Klára SondelováKlára Sondelová | 03 | SK Aritma Praha | 09.58 | |||||||||||||||
8 | Alena MichálkováAlena Michálková | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 08.73 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (st, 31.5.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula CikánováVendula Cikánová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Barbora MaivaldováBarbora Maivaldová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.72 | |||||||||||||||
3 | Kristýna PolívkováKristýna Polívková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.82 | |||||||||||||||
4 | Nikola SvobodováNikola Svobodová | 02 | ATLETIK RUDNÁ | 09.19 | |||||||||||||||
5 | Zuzana ZajícováZuzana Zajícová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.31 | |||||||||||||||
6 | Radka ŠulcováRadka Šulcová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.46 | |||||||||||||||
7 | Anna ŠafránkováAnna Šafránková | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.95 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 7 (st, 31.5.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 08.88 | |||||||||||||||
2 | Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Adriana MolováAdriana Molová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Hana KormáňošováHana Kormáňošová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.16 | |||||||||||||||
5 | Jana KoželuhováJana Koželuhová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.32 | |||||||||||||||
6 | Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.60 | |||||||||||||||
7 | Marcela SkyvováMarcela Skyvová | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 09.40 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 38.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Roman AdamRoman Adam | 02 | TJ Dukla Praha | 39.85 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha | 40.09 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Leon ŠkrabákLeon Škrabák | 02 | SK Kotlářka Praha | 40.25 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Viktor VološinViktor Vološin | 02 | TJ Dukla Praha | 41.54 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Ondřej FišarOndřej Fišar | 02 | TJ Dukla Praha | 42.16 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | David FilipDavid Filip | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 43.89 | |||||||||||||||
8 | Jakub HejzlarJakub Hejzlar | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 44.45 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZasadilJan Zasadil | 02 | SK Kotlářka Praha | 39.75 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Petr NovákPetr Novák | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 40.93 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 42.48 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Šimon JarolímekŠimon Jarolímek | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 43.18 | |||||||||||||||
5 | Martin FliegerMartin Flieger | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 43.97 | |||||||||||||||
6 | Filip VadlejchFilip Vadlejch | 02 | TJ Dukla Praha | 44.33 | |||||||||||||||
7 | Jáchym BurešJáchym Bureš | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 49.88 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 41.92 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj LukešMatěj Lukeš | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 44.18 | |||||||||||||||
3 | Pavel KollerPavel Koller | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 46.82 | |||||||||||||||
4 | Matěj BednářMatěj Bednář | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 47.00 | |||||||||||||||
5 | Maxim PolákMaxim Polák | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 51.49 | |||||||||||||||
Jan DubskýJan Dubský | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNS | ||||||||||||||||
Vítězslav Filip VojtěchVítězslav Filip Vojtěch | 03 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 41.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 44.21 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 44.58 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha | 45.64 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie JakabováNatálie Jakabová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 45.94 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 46.04 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Kristýna PolívkováKristýna Polívková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 46.11 | |||||||||||||||
Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 44.67 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Petra CerhováPetra Cerhová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 46.31 | |||||||||||||||
3 | Markéta ŠimkováMarkéta Šimková | 03 | TJ Dukla Praha | 49.10 | |||||||||||||||
4 | Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 49.96 | |||||||||||||||
5 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 02 | TJ Dukla Praha | 52.53 | |||||||||||||||
6 | Catharine SerafinováCatharine Serafinová | 03 | SK Aritma Praha | 53.82 | |||||||||||||||
7 | Lada MoravcováLada Moravcová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 56.47 | |||||||||||||||
Aneta KůrkováAneta Kůrková | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | SK Kotlářka Praha | 43.59 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika UlmanováVeronika Ulmanová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 44.56 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Julie KroupováJulie Kroupová | 03 | TJ Dukla Praha | 48.17 | |||||||||||||||
4 | Martina MachátováMartina Machátová | 03 | SK Kotlářka Praha | 48.26 | |||||||||||||||
5 | Eliška ŠárováEliška Šárová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 51.78 | |||||||||||||||
6 | Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 52.89 | |||||||||||||||
Natálie KavříkováNatálie Kavříková | 03 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 46.34 | |||||||||||||||
2 | Ivona MatějkováIvona Matějková | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 49.54 | |||||||||||||||
3 | Barbora DudkovaBarbora Dudkova | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 49.99 | |||||||||||||||
4 | Klára ŽeleznáKlára Železná | 03 | SK Kotlářka Praha | 51.19 | |||||||||||||||
5 | Alžběta ČechováAlžběta Čechová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 51.24 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 52.07 | |||||||||||||||
7 | Johana PetříkováJohana Petříková | 02 | TJ Dukla Praha | 52.58 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 44.92 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška KrejčíEliška Krejčí | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 47.15 | |||||||||||||||
3 | Anežka ŠafářováAnežka Šafářová | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 48.50 | |||||||||||||||
4 | Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 51.10 | |||||||||||||||
5 | Zuzana PrchalováZuzana Prchalová | 03 | SK Aritma Praha | 57.21 | |||||||||||||||
6 | Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 50.85 | |||||||||||||||
Marcela SkyvováMarcela Skyvová | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr NovákPetr Novák | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:16.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj LukešMatěj Lukeš | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:16.90 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:17.66 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš RaymLukáš Raym | 02 | TJ Dukla Praha | 2:21.93 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Matěj BednářMatěj Bednář | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:26.26 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Pavel JindraPavel Jindra | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2:27.47 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | David HrubýDavid Hrubý | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2:33.25 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Ivo HorákIvo Horák | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:35.28 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Michael CamMichael Cam | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2:36.48 | 2.00 | ||||||||||||||
Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza CibikováTereza Cibiková | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:29.01 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2:32.13 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2:33.58 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2:37.82 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:38.57 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ivona MatějkováIvona Matějková | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:47.34 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Radka ŠulcováRadka Šulcová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:48.65 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Nicole PřibylováNicole Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 2:48.83 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Eva HřebíčkováEva Hřebíčková | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2:59.98 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Lada MoravcováLada Moravcová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 3:03.24 | 1.00 | ||||||||||||||
MS | Veronika BartošováVeronika Bartošová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:45.50 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ZuklínOndřej Zuklín | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 28.53 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 30.25 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ToulaJan Toula | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 31.15 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 32.26 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Kristián Michal KáraKristián Michal Kára | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 34.00 | |||||||||||||||
6 | Petr MíšekPetr Míšek | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 34.99 | |||||||||||||||
7 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 35.15 | |||||||||||||||
8 | Tobiáš MartinekTobiáš Martinek | 03 | SK Kotlářka Praha | 35.50 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 28.95 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Filip NýčFilip Nýč | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 30.51 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Samuel SlabýSamuel Slabý | 02 | SK Kotlářka Praha | 31.05 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Martin ArgaláčMartin Argaláč | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 31.34 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 31.44 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Martin FliegerMartin Flieger | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 32.15 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha | 34.35 | |||||||||||||||
Filip SedláčekFilip Sedláček | 02 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 28.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 30.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 31.22 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha | 32.31 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 32.82 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 36.19 | |||||||||||||||
Karolína PardubskáKarolína Pardubská | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 168.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 30.86 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 33.10 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 34.24 | |||||||||||||||
4 | Andrea ŽižkováAndrea Žižková | 03 | SK Kotlářka Praha | 35.16 | |||||||||||||||
5 | Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 35.32 | |||||||||||||||
6 | Nikola OtáhalováNikola Otáhalová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 36.84 | |||||||||||||||
Barbora VenclováBarbora Venclová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 32.06 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 33.79 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Aneta PazderováAneta Pazderová | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 34.05 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HedlováKateřina Hedlová | 03 | SK Kotlářka Praha | 34.65 | |||||||||||||||
5 | Martina MachátováMartina Machátová | 03 | SK Kotlářka Praha | 36.28 | |||||||||||||||
6 | Denisa KonvalinkováDenisa Konvalinková | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 39.95 | |||||||||||||||
7 | Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 40.16 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HálaLukáš Hála | 02 | SK Kotlářka Praha | 5:06.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan TomanJan Toman | 02 | SK Kotlářka Praha | 5:15.19 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5:22.62 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel OttDaniel Ott | 02 | TJ Dukla Praha | 5:34.96 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michal BolehovskýMichal Bolehovský | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5:39.40 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ondřej BeňaOndřej Beňa | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 5:45.47 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub DobiášJakub Dobiáš | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 5:55.18 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Adam NovotnýAdam Novotný | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 6:16.40 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 6:30.24 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slabý, Škrabák, Vaněček, Zasadil Slabý, Škrabák, Vaněček, Zasadil | 02 | SK Kotlářka Praha | 29.12 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dostál, Podlena, Prycl, Toula Dostál, Podlena, Prycl, Toula | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 29.52 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adam, Fiker, Tobiáš, Tobiáš Adam, Fiker, Tobiáš, Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 29.94 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Gnip, Kroupa, Vejlupek, Zámyslický Gnip, Kroupa, Vejlupek, Zámyslický | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 30.14 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Argaláč, Bolardt, Dvorčuk, Jarolímek Argaláč, Bolardt, Dvorčuk, Jarolímek | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 31.61 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolehovský, Jindra, Malý, Randus Bolehovský, Jindra, Malý, Randus | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 31.70 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Fišar, Vadlejch, Vojtěch Vítězslav, Vološin Fišar, Vadlejch, Vojtěch Vítězslav, Vološin | 02 | TJ Dukla Praha | 31.74 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Filip, Janoušek, Jarolímek, Weiser Filip, Janoušek, Jarolímek, Weiser | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 31.81 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Bednář, Lamač, Lukeš, Novák Bednář, Lamač, Lukeš, Novák | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 33.20 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Beňa, Horák, Polák, Volf Beňa, Horák, Polák, Volf | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 33.45 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Dufek, Flieger, Hejzlar, Rezek Dufek, Flieger, Hejzlar, Rezek | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 34.65 | |||||||||||||||
Gaži, Hartmann, Kodídek, Loucký Gaži, Hartmann, Kodídek, Loucký | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 170.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eibichová, Krbcová, Pardubská, Strnadová Eibichová, Krbcová, Pardubská, Strnadová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 31.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Joklová, Ljunggren, Nováková, Supová Joklová, Ljunggren, Nováková, Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 31.35 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Benová, Fridrich, Krejčí, Šídlová Benová, Fridrich, Krejčí, Šídlová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 31.58 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Bendová, Macháčková, Šilhavá, Šplechtnová Bendová, Macháčková, Šilhavá, Šplechtnová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 31.90 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Cerhová, Kolaříková, Ksandrová, Šafránková Cerhová, Kolaříková, Ksandrová, Šafránková | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 32.73 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Hrdličková, Kamarýtová, Nemešová, Ryšavá Hrdličková, Kamarýtová, Nemešová, Ryšavá | 02 | SK Kotlářka Praha | 34.36 | 2.00 | ||||||||||||||
Königsmarková, Maivaldová, Nguyen Tran, Vejdovcová Königsmarková, Maivaldová, Nguyen Tran, Vejdovcová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonová, Dembowski, Jakabová, Křepelková Antonová, Dembowski, Jakabová, Křepelková | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 33.35 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Polívková, Rybková, Valtrová, Žížalová Polívková, Rybková, Valtrová, Žížalová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 33.57 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Bednářová, Kočárková, Měšťanová, Otáhalová Bednářová, Kočárková, Měšťanová, Otáhalová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 33.74 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Jelínková, Kroupová, Petříková, Přibylová Jelínková, Kroupová, Petříková, Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 34.88 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Balcarová, Čechová, Michálková, Steinerová Balcarová, Čechová, Michálková, Steinerová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 34.94 | |||||||||||||||
Cikánová, Kubešová, Ulmanová, Venclová Cikánová, Kubešová, Ulmanová, Venclová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DQ | ||||||||||||||||
Kalátová, Szabo, Šárová, Šmejkalová Kalátová, Szabo, Šárová, Šmejkalová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 170.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla Praha |
02 | 1.70 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej FišarOndřej Fišar
TJ Dukla Praha |
02 | 1.53 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla Praha |
02 | 1.53 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš LamačLukáš Lamač
Atletika Jižní Město z.s. |
03 | 1.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Oliver SerafinOliver Serafin
SK Aritma Praha |
02 | 1.45 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Patrik KroupaPatrik Kroupa
Atletika Jižní Město z.s. |
03 | 1.45 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Patrik ProcházkaPatrik Procházka
SK Kotlářka Praha |
03 | 1.35 | 4.00 | |||||||||||||||
Dan MinolDan Minol
TJ Dukla Praha |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Filip SedláčekFilip Sedláček
ATLETIK RUDNÁ |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁ |
03 | 1.51 | 11.00 | |||||||||||||||
2= |
Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 1.51 | 8.00 | |||||||||||||||
2= |
Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 1.51 | 8.00 | |||||||||||||||
2= |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha |
02 | 1.51 | 8.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla LonginováAdéla Longinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 1.45 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Karolína PardubskáKarolína Pardubská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 1.40 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Thalia PandelidesThalia Pandelides
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 1.40 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Miriam KroftováMiriam Kroftová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 1.40 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Sára RybkováSára Rybková
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 1.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
SK Kotlářka Praha |
03 | 1.35 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha |
03 | 1.35 | 0.50 | |||||||||||||||
12 |
Eva HřebíčkováEva Hřebíčková
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 1.35 | ||||||||||||||||
13 |
Berenika ZemanováBerenika Zemanová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 1.30 | ||||||||||||||||
14 |
Lada BednářováLada Bednářová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 1.25 | ||||||||||||||||
Barbora LaštovkováBarbora Laštovková
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | NM | |||||||||||||||||
MS |
Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
03 | 1.25 | ||||||||||||||||
MS |
Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
Aneta KůrkováAneta Kůrková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel VeselýDaniel Veselý
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 2.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej ZuklínOndřej Zuklín
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 2.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub HejzlarJakub Hejzlar
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 2.40 | 8.00 | |||||||||||||||
Jakub TalašJakub Talaš
ATLETIK RUDNÁ |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 2.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Natálie JakabováNatálie Jakabová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 2.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 2.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 2.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 2.00 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petra CerhováPetra Cerhová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 1.80 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Žáci
(st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka Praha |
02 | 5.47 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 5.38 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 5.37 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 5.22 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavel JindraPavel Jindra
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 4.95 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matěj VíšekMatěj Víšek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.95 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Patrik KroupaPatrik Kroupa
Atletika Jižní Město z.s. |
03 | 4.89 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
02 | 4.77 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Matyáš MottelMatyáš Mottel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.53 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš LamačLukáš Lamač
Atletika Jižní Město z.s. |
03 | 4.42 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub DobiášJakub Dobiáš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.38 | ||||||||||||||||
12 |
Jan KodídekJan Kodídek
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 4.34 | ||||||||||||||||
13 |
Tobiáš MartinekTobiáš Martinek
SK Kotlářka Praha |
03 | 4.01 | ||||||||||||||||
14 |
Adam NovotnýAdam Novotný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 3.70 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 4.97 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška EibichováEliška Eibichová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 4.93 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha |
03 | 4.86 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára ŠídlováKlára Šídlová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 4.71 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Sára RybkováSára Rybková
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 4.56 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 4.49 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 4.39 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
TJ Dukla Praha |
03 | 4.30 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Gabriela BalcarováGabriela Balcarová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 4.29 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Adéla DembowskiAdéla Dembowski
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 4.24 | ||||||||||||||||
12 |
Emma NemešováEmma Nemešová
SK Kotlářka Praha |
02 | 4.13 | ||||||||||||||||
13 |
Anna KubešováAnna Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 4.13 | ||||||||||||||||
14 |
Eva HrdličkováEva Hrdličková
SK Kotlářka Praha |
02 | 4.10 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina HedlováKateřina Hedlová
SK Kotlářka Praha |
03 | 4.09 | ||||||||||||||||
16 |
Berenika ZemanováBerenika Zemanová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 4.06 | ||||||||||||||||
17 |
Anna RyšaváAnna Ryšavá
SK Kotlářka Praha |
02 | 4.03 | ||||||||||||||||
18 |
Andrea KheilováAndrea Kheilová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 4.01 | ||||||||||||||||
19 |
Lada BednářováLada Bednářová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 4.01 | ||||||||||||||||
20 |
Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.95 | ||||||||||||||||
21 |
Anna SteinerováAnna Steinerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.93 | ||||||||||||||||
22 |
Zuzana ZajícováZuzana Zajícová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.92 | ||||||||||||||||
23 |
Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha |
03 | 3.92 | ||||||||||||||||
24 |
Helena AntoňováHelena Antoňová
TJ Dukla Praha |
03 | 3.91 | ||||||||||||||||
25 |
Karolína GrofováKarolína Grofová
TJ Dukla Praha |
03 | 3.82 | ||||||||||||||||
26 |
Catharine SerafinováCatharine Serafinová
SK Aritma Praha |
03 | 3.82 | ||||||||||||||||
27 |
Miriam KroftováMiriam Kroftová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 3.80 | ||||||||||||||||
28 |
Klára SondelováKlára Sondelová
SK Aritma Praha |
03 | 3.78 | ||||||||||||||||
29 |
Terezie BuriánkováTerezie Buriánková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.71 | ||||||||||||||||
30 |
Růžena UrbánkováRůžena Urbánková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.70 | ||||||||||||||||
31 |
Anna ŠafránkováAnna Šafránková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.68 | ||||||||||||||||
32 |
Barbora MaivaldováBarbora Maivaldová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.64 | ||||||||||||||||
33 |
Tereza VeverkováTereza Veverková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.61 | ||||||||||||||||
34 |
Denisa KonvalinkováDenisa Konvalinková
ATLETIK RUDNÁ |
03 | 3.57 | ||||||||||||||||
35 |
Alžběta ČechováAlžběta Čechová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 3.42 | ||||||||||||||||
36 |
Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová
SK Kotlářka Praha |
03 | 3.41 | ||||||||||||||||
37 |
Pavlína KubešováPavlína Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.32 | ||||||||||||||||
Barbora LaštovkováBarbora Laštovková
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | NM | |||||||||||||||||
Vendula CikánováVendula Cikánová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | NM | |||||||||||||||||
Barbora DudkovaBarbora Dudkova
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | NM | |||||||||||||||||
MS |
Hana KormáňošováHana Kormáňošová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 3.91 | ||||||||||||||||
Celkem 41 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 11.17 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 10.12 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 10.01 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Karolin Ann NessmithKarolin Ann Nessmith
SK Kotlářka Praha |
03 | 09.33 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela DurdováMichaela Durdová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 09.11 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anna MňoučkováAnna Mňoučková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 08.32 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eliška ČernáEliška Černá
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 08.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Klára VenclováKlára Venclová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 08.21 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Hana SkořepováHana Skořepová
SK Aritma Praha |
02 | 08.19 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina HronováKateřina Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
03 | 08.00 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Rozárie BenováRozárie Benová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 07.79 | ||||||||||||||||
12 |
Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 07.54 | ||||||||||||||||
13 |
Daniela RužičováDaniela Ružičová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 07.31 | ||||||||||||||||
14 |
Teresa MillerTeresa Miller
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 07.27 | ||||||||||||||||
15 |
Chiara VaccinoChiara Vaccino
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 07.09 | ||||||||||||||||
16 |
Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 07.02 | ||||||||||||||||
17 |
Magda JavůrkováMagda Javůrková
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 07.01 | ||||||||||||||||
18 |
Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
TJ Dukla Praha |
02 | 06.96 | ||||||||||||||||
19 |
Terezie BuriánkováTerezie Buriánková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 06.91 | ||||||||||||||||
20 |
Agáta BachronyováAgáta Bachronyová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 06.90 | ||||||||||||||||
21 |
Johana PetříkováJohana Petříková
TJ Dukla Praha |
02 | 06.78 | ||||||||||||||||
22 |
Adriana MolováAdriana Molová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 06.78 | ||||||||||||||||
23 |
Veronika ValtrováVeronika Valtrová
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 06.58 | ||||||||||||||||
24 |
Adéla FrckováAdéla Frcková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 06.54 | ||||||||||||||||
Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim DostálRadim Dostál
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 13.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch Eduard PryclVojtěch Eduard Prycl
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 11.20 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla Praha |
02 | 10.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Filip NýčFilip Nýč
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 09.59 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 09.54 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr ChalupaPetr Chalupa
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 09.49 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Oliver GažiOliver Gaži
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 08.84 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Nicolas MalýNicolas Malý
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 08.24 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Marián GondekMarián Gondek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 08.15 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adam HartmannAdam Hartmann
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 08.09 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Filip LouckýFilip Loucký
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 06.13 | ||||||||||||||||
12 |
Pavel KollerPavel Koller
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 05.84 | ||||||||||||||||
13 |
Kilián FrankKilián Frank
TJ Dukla Praha |
03 | 05.42 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 27.39 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela DurdováMichaela Durdová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 26.75 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Anna KubešováAnna Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 24.66 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla LonginováAdéla Longinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 24.57 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 22.98 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Daniela RužičováDaniela Ružičová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 21.70 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Magda JavůrkováMagda Javůrková
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 20.83 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Klára VenclováKlára Venclová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 20.67 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Teresa MillerTeresa Miller
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 20.03 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Karolin Ann NessmithKarolin Ann Nessmith
SK Kotlářka Praha |
03 | 19.72 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 18.58 | ||||||||||||||||
12 |
Eliška ČernáEliška Černá
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 18.36 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina HronováKateřina Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
03 | 18.19 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza CibikováTereza Cibiková
SK Kotlářka Praha |
02 | 17.42 | ||||||||||||||||
15 |
Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 15.20 | ||||||||||||||||
16 |
Chiara VaccinoChiara Vaccino
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 15.12 | ||||||||||||||||
17 |
Anna RyšaváAnna Ryšavá
SK Kotlářka Praha |
02 | 14.55 | ||||||||||||||||
18 |
Nikola OtáhalováNikola Otáhalová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 14.37 | ||||||||||||||||
19 |
Nikola SvobodováNikola Svobodová
ATLETIK RUDNÁ |
02 | 12.05 | ||||||||||||||||
Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla Praha |
02 | NM | |||||||||||||||||
MS |
Agáta BachronyováAgáta Bachronyová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 15.00 | ||||||||||||||||
Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Barbora VenclováBarbora Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim DostálRadim Dostál
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 35.90 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 29.32 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 28.06 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel DufekDaniel Dufek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 28.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr ChalupaPetr Chalupa
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 26.98 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Sebastián KlimešSebastián Klimeš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 25.53 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Nicolas MalýNicolas Malý
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 24.92 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 24.17 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan ToulaJan Toula
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 23.98 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Artur LautnerArtur Lautner
SK Aritma Praha |
02 | 23.56 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla Praha |
02 | 22.15 | ||||||||||||||||
12 |
Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla Praha |
02 | 21.91 | ||||||||||||||||
13 |
Michal BolehovskýMichal Bolehovský
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 19.00 | ||||||||||||||||
14 |
Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla Praha |
02 | 18.63 | ||||||||||||||||
15 |
Vojtěch Eduard PryclVojtěch Eduard Prycl
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 17.81 | ||||||||||||||||
Matěj VíšekMatěj Víšek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(st, 31.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik PodlenaDominik Podlena
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 45.56 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha |
03 | 44.86 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha |
02 | 37.75 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla Praha |
02 | 36.82 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eduard JanoušekEduard Janoušek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 35.00 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 34.56 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej PoledníkOndřej Poledník
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 34.10 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Daniel DufekDaniel Dufek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 33.66 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniel VeselýDaniel Veselý
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 31.18 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub TalašJakub Talaš
ATLETIK RUDNÁ |
03 | 31.16 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Oliver GažiOliver Gaži
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 30.27 | ||||||||||||||||
12 |
Sebastián KlimešSebastián Klimeš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 29.14 | ||||||||||||||||
13 |
Artur LautnerArtur Lautner
SK Aritma Praha |
02 | 27.81 | ||||||||||||||||
14 |
Šimon WeiserŠimon Weiser
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 24.10 | ||||||||||||||||
15 |
Jan KodídekJan Kodídek
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 23.06 | ||||||||||||||||
16 |
Matyáš MottelMatyáš Mottel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 23.00 | ||||||||||||||||
17 |
David KarolDavid Karol
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 22.53 | ||||||||||||||||
18 |
Ivo HorákIvo Horák
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 21.47 | ||||||||||||||||
19 |
Adam HalbichAdam Halbich
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 20.08 | ||||||||||||||||
20 |
Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 17.99 | ||||||||||||||||
Tomáš ProšekTomáš Prošek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |