výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD mladšího žactva

Praha - Juliska (18. 5. 2017)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VojarJan Vojar
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 46.40 11.00
2 Marek ŠtorekMarek Štorek
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 41.95 9.00
3 Lukáš PacandaLukáš Pacanda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 41.82 8.00
4 Dominik PrůšaDominik Průša
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 39.39 7.00
5 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 39.31 6.00
6 Kryštof JašekKryštof Jašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 38.31 5.00
7 David KarásekDavid Karásek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 36.09 4.00
8 Šimon LudvíkŠimon Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 36.08 3.00
9 Matouš LudvíkMatouš Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 35.78 2.00
10 Tomáš KroaTomáš Kroa
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 35.48 1.00
11 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 34.10
12 Tomáš JelenTomáš Jelen
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 33.80
13 Diego ŠtumpaDiego Štumpa
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 33.50
14 Tomáš Alexander HovorkaTomáš Alexander Hovorka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 33.05
15 Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 32.30
16 Jakub VávraJakub Vávra
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 32.29
17 Jáchym BurianJáchym Burian
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 31.94
18 Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 28.21
19 Richard HanuškaRichard Hanuška
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 25.90
20 Martin OvčiakMartin Ovčiak
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 25.80
21 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 24.24
Filip HanzlíkFilip Hanzlík
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
05 DNS
Šimon OpočenskýŠimon Opočenský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 DNS
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jolana AnderlováJolana Anderlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 47.80 11.00
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 42.96 9.00
3 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 37.30 8.00
4 Eliška KubátováEliška Kubátová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 35.26 7.00
5 Barbora TalpováBarbora Talpová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 32.07 6.00
6 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 29.33 5.00
7 Júlia NovotnáJúlia Novotná
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 29.24 4.00
8 Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 28.52 3.00
9 Andrea BulantováAndrea Bulantová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 28.32 2.00
10 Amélie BalážováAmélie Balážová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
05 27.80 1.00
11 Magda MalátováMagda Malátová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 27.33
12 Sabina DerkováSabina Derková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 26.64
13 Denisa SoučkováDenisa Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 26.49
14 Adéla HaasováAdéla Haasová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 25.67
15 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 25.41
16 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 25.42
17 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 25.20
18 Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 25.05
19 Magdalena TepláMagdalena Teplá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 24.34
20 Sára KolencováSára Kolencová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 23.88
21 Kateřina VilímováKateřina Vilímová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 23.62
22 Michaela VětrovskáMichaela Větrovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 22.81
23 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 22.18
24 Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 21.54
25 Heij Laura DeHeij Laura De
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 19.86
26 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 19.06
27 Anna RobkováAnna Robková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 18.79
Celkem 27 závodníků