výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD mladšího žactva

Praha - Juliska (18. 5. 2017)

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4.69 11.00
2 Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.30 9.00
3 Jan UmaJan Uma
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.24 8.00
4 Marek PrchlíkMarek Prchlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.06 7.00
5 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 4.04 6.00
6 Michal RokosMichal Rokos
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.98 5.00
7 Jan HurdálekJan Hurdálek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.95 4.00
8 Filip ReicholdFilip Reichold
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.93 3.00
9 Adam SehnalAdam Sehnal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 3.89 2.00
10 Jakub ŽateckýJakub Žatecký
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 3.89 1.00
11 Filip KasanFilip Kasan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.88
12 Vít NovotnýVít Novotný
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3.77
13 Filip JanoušekFilip Janoušek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 3.76
14 Matěj ŠulcMatěj Šulc
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 3.75
15 Adam MatějovičAdam Matějovič
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3.66
16 Martin PrchalMartin Prchal
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
05 3.55
17 Martin OudránMartin Oudrán
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
05 3.51
18 Matěj PekárekMatěj Pekárek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
06 3.47
19 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
05 3.32
František MohorkoFrantišek Mohorko
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.36 11.00
2 Veronika SoučkováVeronika Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.27 9.00
3 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.25 8.00
4 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.18 7.00
5 Libuše PolívkováLibuše Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.17 6.00
6 Michaela JindrováMichaela Jindrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.07 5.00
7 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3.99 4.00
8 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 3.96 3.00
9 Anežka HolkováAnežka Holková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 3.91 2.00
10 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 3.87 1.00
11 Anna SvobodováAnna Svobodová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3.87
12 Veronika GregorováVeronika Gregorová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.78
13 Michaela MahrováMichaela Mahrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 3.71
14 Jana ReschkeováJana Reschkeová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.58
15 Ema MarušincováEma Marušincová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 3.53
16 Adriana PechováAdriana Pechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.49
17 Anna KrálováAnna Králová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.48
18 Luisa NovotnáLuisa Novotná
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 3.35
Viktoria AbrahamovyčViktoria Abrahamovyč
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 NM
Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
05 DNS
Celkem 20 závodníků