Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek

České Budějovice (7. 5. 2017)

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 40.29 11.00
2 Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 39.57 9.00
3 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 38.38 8.00
4 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 36.61 7.00
5 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 36.55 6.00
6 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 35.67 5.00
7 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 32.76 4.00
8 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 32.19 3.00
9 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 30.91 2.00
10= Lukáš KaniaLukáš Kania
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 30.56 0.50
10= Jan HlouškaJan Hlouška
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 30.56 0.50
12 Jakub DouchaJakub Doucha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 30.02
13 Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 30.01
14 Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 29.14
15 Martin StindlMartin Stindl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 26.90
16 Antonín BílekAntonín Bílek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 24.69
17 Radovan KrejčíRadovan Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 24.68
18 Matěj BláhaMatěj Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 22.91
19 Tomáš ČokaTomáš Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
08 22.77
20 Šimon DaněkŠimon Daněk
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 22.70
21 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 22.25
22 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 20.10
23 Jáchym BartošJáchym Bartoš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 19.39
24 Radim ČančuraRadim Čančura
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 18.14
25 Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 17.83
26 Jiří MlsJiří Mls
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 11.65
Celkem 26 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 39.10 11.00
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 37.86 9.00
3 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 31.31 8.00
4 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 30.08 7.00
5 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 29.19 6.00
6 Sára ŠtrinclováSára Štrinclová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 27.33 5.00
7 Kristýna DavidováKristýna Davidová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 26.84 4.00
8 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 26.12 3.00
9 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 25.55 2.00
10 Zuzana HoudkováZuzana Houdková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 25.14 1.00
11 Tereza ŘádováTereza Řádová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 23.92
12 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 23.53
13 Lucie MarešováLucie Marešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 22.36
14 Klára KunešováKlára Kunešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 22.09
15 Marika KouřimováMarika Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 21.18
16 Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 20.40
17 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 18.68
18 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 17.95
19 Veronika ČechováVeronika Čechová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 17.89
20 Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 16.78
21 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 16.73
22 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 16.58
23 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 16.08
24 Veronika ChmelováVeronika Chmelová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 13.29
25 Zoe PetrováZoe Petrová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 13.01
26 Ema KutilováEma Kutilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
08 12.46
Celkem 26 závodníků