1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek
České Budějovice (7. 5. 2017)vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 7.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 10.19 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Veronika MolováVeronika Molová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 09.48 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 09.29 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 09.23 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 09.06 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 08.85 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s. |
03 | 08.59 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
03 | 08.48 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 07.98 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. Hradec, z.s. |
02 | 07.77 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Eliška KunováEliška Kunová
Atletika Prachatice |
03 | 07.52 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | ||||||||||||
12 |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 07.32 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | ||||||||||||
13 |
Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 07.17 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | ||||||||||||
14 |
Franziska PerleFranziska Perle
SKOK J. Hradec, z.s. |
04 | 06.99 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | ||||||||||||
15 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 06.57 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | ||||||||||||
16 |
Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 06.39 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | ||||||||||||
17 |
Beata JanouškováBeata Janoušková
Atletika Prachatice |
02 | 06.35 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | ||||||||||||
18 |
Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 05.36 | 05.10 | 05.20 | 05.36 | 05.36 | ||||||||||||
Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Anna HyánkováAnna Hyánková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |